5 god. za jednu noc

Ako ti je stalo do te veze u kojoj s evec 5 godina nalazis onda nemoj ni da pokusavas nesto sa nekim za jednu noc, svejedno koliko ti se ta osoba dopada, jer kad tad izaci ce sve na videlo, i izgubices 5 godina radi jednog one-night-stand-a...na tvom mestu ne bih to uradila:)
 
Veoma tesko pitanje koje zahteva razmisljanje iz vise uglova.Nikad nisam mislila da je moguce nekoga voleti i prevariti ga, cak su mi se gadili ljudi koji nakon prevare kazu da im je to pomoglo da shvate koliko ustvari vole svog partnera.Ali....
1.situacija prevare: u vezi si sa nekim i volis ga, sve medju vama je ok.Zasto je i kako doslo do prevare?Ljubav postoji i dalje, ali je verovatno zeni bilo potrebno da se oseti pored nekog drugog, da podigne mozda svoje (ko zna zbog cega) poljuljano samopouzdanje.
2.situacija prevare: u vezi si gde nije sve bas sjajno, mozda si pocela da sumnjas u partnerovu ljubav, mozda je polako poceo da te zapostavlja....ne znaci da je jos sve izgubljeno.Iskren razgovor o ocekivanjima i potrebama moze da pomogne.
3.situacija prevare:u vezi si i bas te briga za sve. Ljubavi je nestalo, vise nije nista vredno da traje toliko dugo, tako da se ta veza i zavrsava.
 
e to bih i ja volela da znam, upravo sam u istoj situaciji, treba da se odlucim da li da se prepustim culnim uzivanjima na jednu noc i da rizikujem petogodisnju vezu ili da sve zaboravim zarad mira u kuci
 
Licno,ne bih nikad ugrozila cvrstu vezu od 5 godina,mada smo mi svi ljudi sa porocima,tako da je neminovno da zbog dosade,zahladjenja ili bilo kog drugog razloga upadamo u seme i dileme...Kasnije je lose to sto se mi svi kajemo,kad tad.Ipak,zivot je samo JEDAN i to niko ne moze poreci. :roll:
 

Back
Top