mali signali...

Oteras ih sve u tri lepe i zivis svoj zivot;)Bolje idi nadji nesto za sebe (,mada ne znam da to prodaju po buticima)pa se ti lepo provedi.:)Steta je ,mila da trosis vreme uzalud...

dobra plata...kupim i ja nesto sebi...preko jeftinije nego kod nas kod kineza...jedino sto se svega nagledam...
kako i kome da verujem posle...
 
Zakljucak :

Kad ti riba kaze dosadno mi je ,ti kazesh sacu da te kavam. (ja mislio stvarno joj smor)

Kad ti riba kaze boli me glava , ti kazesh sacu zestoko da te kavam, (ja mislio stvarno je boli glava )

Kad te riba iznapushava , ti kazesh sacu da te kavam 2 dana ( a ja obicno iznapushavam nju)

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Zakljucak 2 :

Muskarci su bukvalisti :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
znaci---zasto dolazi do nesporazuma?
---zasto se ne razumemo bas najbolje?

kakve signale saljete suprotnom polu kad ste zainteresovani za sex?

ja kad kazem da mi je dosadno--znaci da bi mi prijao jedan sex...muskarci predlazu da uzmem neki film da pogledam...triler i sl.

kad kazem da me boli glava--znaci da bi mi prijao jedan malo duzi ,kikikiki,sex...muskarci predlazu sve moguce analgetike kojih se sete u tom momentu...brufen....ja kazem popila sam,ne pomaze...onda predloze kafetin...ja rekoh-ne pomaze...
na kraju ponude masazu vrata...i ja ih pustim,al na tome se i zavrsi---jos me pita"jel ti sad bolje?"znaciiii--:evil:

kad napushavam sve redom--to znaci da bi ja jedan mmm lepi,pravi maratonski sex,od par dana...samo nas dvoje i sve pripremljeno...hrana,kikiriki,badem,lesnici...sokici...
a oni me proglasise ludom...


da li umete da prepoznate "dimne" signale,kakve signale saljete i da li stalno dobijate neke nove ideje ?

evo i odgovarajuca pesmica

slazem se :lol:
 
Zakljucak :

Kad ti riba kaze dosadno mi je ,ti kazesh sacu da te kavam. (ja mislio stvarno joj smor)

Kad ti riba kaze boli me glava , ti kazesh sacu zestoko da te kavam, (ja mislio stvarno je boli glava )

Kad te riba iznapushava , ti kazesh sacu da te kavam 2 dana ( a ja obicno iznapushavam nju)

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Zakljucak 2 :

Muskarci su bukvalisti :hahaha: :hahaha: :hahaha:

indeed
 
znaci---zasto dolazi do nesporazuma?
---zasto se ne razumemo bas najbolje?

kakve signale saljete suprotnom polu kad ste zainteresovani za sex?
... da li umete da prepoznate "dimne" signale,kakve signale saljete i da li stalno dobijate neke nove ideje ?

Ne šaljem nikakve signale, niti ih prepoznajem... Ne gubim vreme na tumačenje nečijeg ponašanja. Baš zato što može doći do nesporazuma... Bolje je biti direktan, otvoreno komunicirati bez kojekakvih mantrakuka. Čak i tada nema garancija da će se ljudi razumeti na najbolji način, sve je to lutrija...
 

Back
Top