PRAVNICI JAVITE SE!!!!

crazys.:
Da li je istina da u okviru pravnog postoji Visa upravna skola? Postoji li i jos neka visa u okviru pravnog, i kako doci do informacija o tome?


Ne znam odakle ti takva informacija, ali sto se tice pravnog u bg, cisto sumnjam u tacnost istih, jer je to jedini pravni u zemlji gde nije moguce trogodisnje skolovanje. Tako je bar bilo pre par meseci, mada najbolje bi bilo da odes do faksa i direktno se raspitas u sekretarijatu. Pri tom se naoruzaj dobrom energijom i debelim zivcima jer oni tamo su kraaaaajnje ne ljubazni. :)
 
Znam sigurno da je to moguce u Kragujevcu,dakle da polozis sve ispite sa prve i druge godine i jos neke odredjene ispite iz trece i onda mozes (ako to hoces)da dobijes diplomu zavrsene vise upravne i eventualno nakon toga da zavrsis faks vanredno.A ako ti ne treba diploma vise zavrsis ceo faks i to ti je to. Na beogradskom pravnom takva mogucnost jos uvek ne postoji tako da nema potrebe da se raspitujes na faksu o tome, postedi sebe nerviranja zbog neljubaznosti salterusa,ljudi u sekretarijatu i td.
 
U Kragujevcu ima nekoliko razlicitih smerova vise skole. U Nisu, medjutim, postoji samo visa upravna. Potrebno je ocistiti prve dve godine, i poloziti finansijsko pravo sa trece, i onda dobijas diplomu s kojom mozes da se slikas, jer se ta kvalifikacija nigde vise ne trazi, a za diplomu se debelo placa. Inace, ne moras da prekines fakultet, mozes da nastavis sa skolovanjem.
 
Tvoja sreca da sam procitala tvoje pitanje i dacu ti odgovor na njega.Naravno da postoji i to u Kragujevcu,u okviru fakulteta.Da ti ja ne bih objasnjavala,pozovi faks ili idi da se raspitas.
 

Back
Top