MODERATORI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel ti dilejo znaš kome govoriš?
Jel znaš da je Zebrica jedna od tih izbjeglica?

Ti se brini o svojoj državi, a Hrvatsku ostavi na miru.
Ko otvara teme o Hrvatskoj i Oluji? Srbi.
A radi čega? Ti reci razlog.

Cekaj ti si njen advokat ovde?

Ja se brinem o svojoj drzavi, ali kada tako jedna genocidna ekipa navrati pa pocne da ***** o tisucoljetnim snovima i ostalim glupostima, coveku pukne film od vas.... vi ste vasu drzavu izgradili na genocidu i etnickom ciscenju. jednu 1941., drugu 1995 godine...

A ti o drzavi hrvatskoj brini na hrvatskim forumuma....

A to mozes svoju majku da zoves dilejom...;)
 
Da li je baštica na Slaviji prazna, jeste. Ko je sprečavao vlast do sada da na sred Slavije podigne memorijalni spomeni srpskim žrtvama rata i bombardovanja, niko.
Sve su to bezdušne kreature nebitno da li ih je stvorio Milošević ili Đinđić
 
Ne znam samo šta je vaša želja...da ubedite HR forumaše da priznaju etničko čišćenje, ubistva koja se JESU dogodila....naravno da to nikada neće priznati...no, ako nekom dozvolite da to uradi, niste ništa manji krvnik od onog koji to delo počini...a te jadne ljude su u smrt i izgnanstvo poslali, kako Tuđman, tako i srpski politički lideri...i za to bi trebalo da večno nose pečat i jedni i drugi

Ne vidim zašto bilo koji hrvatski forumaš nebi priznao da je počinjeno etničko čišćenje?
To je istina. E, ali odgovornost za to ne leži samo u Hrvatskoj, nego istim djelom i u Beogradu.
Ubojstva su se isto tako događala.
Međutim, to su bili pojedinačni incidenti, a ne dio taktike akcije Oluja.
 
Da li je baštica na Slaviji prazna, jeste. Ko je sprečavao vlast do sada da na sred Slavije podigne memorijalni spomeni srpskim žrtvama rata i bombardovanja, niko.
Sve su to bezdušne kreature nebitno da li ih je stvorio Milošević ili Đinđić
Ту је био споменик Димитрија Туцовића који је погинуо као српски официр бранећи Србију од агресије !
Споменик је измештен !
 
Ne vidim zašto bilo koji hrvatski forumaš nebi priznao da je počinjeno etničko čišćenje?
To je istina. E, ali odgovornost za to ne leži samo u Hrvatskoj, nego istim djelom i u Beogradu.
Ubojstva su se isto tako događala.
Međutim, to su bili pojedinačni incidenti, a ne dio taktike akcije Oluja.

Pojedinačni incidenti kažeš....koliko je ljudi tokom Oluje i Bljeska ubijeno ili nestalo?
 
Ne znam samo šta je vaša želja...da ubedite HR forumaše da priznaju etničko čišćenje, ubistva koja se JESU dogodila....naravno da to nikada neće priznati...no, ako nekom dozvolite da to uradi, niste ništa manji krvnik od onog koji to delo počini...a te jadne ljude su u smrt i izgnanstvo poslali, kako Tuđman, tako i srpski politički lideri...i za to bi trebalo da večno nose pečat i jedni i drugi

Kako sam ja uspela iščitati i prevesti ovo bi otprilike moglo značiti, svi smo krivi i nikome ništa, bilo pa proštlo. Jel to poruka?
 
Jok ja.
Hoću ti samo ukazati da je velika razlika između etničkog čišćenja i genocida.

vi ste uradili i jedno i drugo, obezvrijedjujete i omalovazavate srpske zrtve, djecu, zene, starce divljacki pobijene u nacionalnom ustaskom zanosu. sve ima, sve zapisano, cak ste i sami hvalisali se po novinama, knjigama, you toubu, u izvjestajima un-a...na hiljade mjesta su tragovi ustaske kame. i onda dodjete ovde bez imalo pijeteta i zlocin pravdate drugim zlocinom kako bi sacuvali cistocu ove genocidne akcije. ne moze se slaviti ubijenje i protjerivanje tolikog broja ljudi. to je zvjerski i toga se treba stidjeti. i banovati tebe, mi hrvati, slavonija, zapadni susjed i svakog koji ima rijeci opravdanja za ovo zlodjelo jer je tema zlocin koji je neosporan a ne medjusrpska politika
 
Cekaj ti si njen advokat ovde?

Ja se brinem o svojoj drzavi, ali kada tako jedna genocidna ekipa navrati pa pocne da ***** o tisucoljetnim snovima i ostalim glupostima, coveku pukne film od vas.... vi ste vasu drzavu izgradili na genocidu i etnickom ciscenju. jednu 1941., drugu 1995 godine...

A ti o drzavi hrvatskoj brini na hrvatskim forumuma....

A to mozes svoju majku da zoves dilejom...;)

Pa i vi ste vašu izgradili na istim temeljima, pa šta.
 
Ne znam samo šta je vaša želja...da ubedite HR forumaše da priznaju etničko čišćenje, ubistva koja se JESU dogodila....naravno da to nikada neće priznati...no, ako nekom dozvolite da to uradi, niste ništa manji krvnik od onog koji to delo počini...a te jadne ljude su u smrt i izgnanstvo poslali, kako Tuđman, tako i srpski politički lideri...i za to bi trebalo da večno nose pečat i jedni i drugi

eksplicitno pripisivanje krivice srbiji, za dogadjaje u ex yu i zrtve, je veliki bezobrazluk ili veliko neznanje, obzirom na rezultat svega toga

sad si se setio za `jadne ljude`, malo je licemerno.

srpski politicari su problem srba, pa kad ga resimo-resimo, vi gledajte svoje.
nisam ja na hrvatskom forumu izazivao i provocirao, niti ces me tamo naci
 
Ne vidim zašto bilo koji hrvatski forumaš nebi priznao da je počinjeno etničko čišćenje?
To je istina. E, ali odgovornost za to ne leži samo u Hrvatskoj, nego istim djelom i u Beogradu.
Ubojstva su se isto tako događala.
Međutim, to su bili pojedinačni incidenti, a ne dio taktike akcije Oluja.

naravno da je "sprzena zemlja" pojedinacni incident.... zasto uopste ostavljas postove, kad je jedan gluplji od drugog....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top