Бели магови и бели шенген

Eво за коју се територију дају бели магови бели шенген. :mrgreen: И ко кога овде прави лудим ?

п.с. Питање је да ли ће на овом да се заврши, даље комадање Србије се наставља.


Ja znam da likovima poput tebe to "komadanje Srbije" izgleda ka neki magicni, nedokucivi cin, nesto sto je nepojmljivo i nema objasnjenja za tako nesto....:roll:
to sto je kosovo sad samostalno je proizvod visedecenijske lose politike. I sad se placa cijena za to.

a sto se tice "komadanja Srbije" :roll: budi sigurna da niko nece uzeti ni metar srpske teritorije.
 
Ja znam da likovima poput tebe to "komadanje Srbije" izgleda ka neki magicni, nedokucivi cin, nesto sto je nepojmljivo i nema objasnjenja za tako nesto....:roll:
to sto je kosovo sad samostalno je proizvod visedecenijske lose politike. I sad se placa cijena za to.

a sto se tice "komadanja Srbije" :roll: budi sigurna da niko nece uzeti ni metar srpske teritorije.

И тебе су заманђијали :mrgreen:

Подгоричкимали, буди ти сигуран да Црна Гора неће постојати, кад свако буде тражио оно што "мисли да му припада". А можда ни Србија неће постојати ако овакву политику настави.

Па ти сад гледај, мали :mrgreen:
 
И тебе су заманђијали :mrgreen:

Подгоричкимали, буди ти сигуран да Црна Гора неће постојати, кад свако буде тражио оно што "мисли да му припада". А можда ни Србија неће постојати ако овакву политику настави.

Па ти сад гледај, мали :mrgreen:

Pa Crnoj Gori nista ne fali. Niti ce se to promijeniti. Ne budi zlurada. (naroito kad nema nikakvog osnova)
Nego nije tema CG, nego "misteriozno komadanje"

Vlasti u Srbiji rade sve sto mogu (manje vise) po tom pitanju.
Ajde reci mi ti, evo da si predsjednik Srbije, ili jos bolje da imas vlast da si i predsjednik i premijer u isto vrijeme, sto bi ti uradila po tom pitanju?
 
Pa Crnoj Gori nista ne fali. Niti ce se to promijeniti. Ne budi zlurada. (naroito kad nema nikakvog osnova)
Nego nije tema CG, nego "misteriozno komadanje"

Vlasti u Srbiji rade sve sto mogu (manje vise) po tom pitanju.
Ajde reci mi ti, evo da si predsjednik Srbije, ili jos bolje da imas vlast da si i predsjednik i premijer u isto vrijeme, sto bi ti uradila po tom pitanju? ]

Ништа не фали ???? :dontunderstand: Црна Гора је квази-држава, творевина која је створена под кликом Мила Ђукановића који се клања свом идолопоклонику Солани, чији сат носи на руци. Прво што Црној Гори фали је САВЕСТ код оних који желе да поделе један народ.:mrgreen:

Зар ти заиста мислиш (али онако искрено да ми кажеш, без предрасуда), зар заиста мислиш онако кад се нађеш сам у својој соби и на миру размислиш, да Црна Гора може да опстане као држава на дуге стазе без Србије ? Толико о ЦГ.

Што се твог питања тиче,

Да сам ја председник ја бих одмах довела и поставила Руске базе овде и КОНЕЦ ФИЉМА :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Да сам ја председник ја бих одмах довела и поставила Руске базе овде и КОНЕЦ ФИЉМА :mrgreen:

Da se zadrzimo na glavnoj temi, nema svrhe da raspravljamo o tvom vidjenju CG, koje je potpuno pogresno.

Dakle ti bi dovela ruske baze? Shvatas li ti da Rusi NE ZELE svoje baze sada- na Kosovu???? :rtfm:

Imali su jednu - sami su je napustili. Sta sad?????
 
Da se zadrzimo na glavnoj temi, nema svrhe da raspravljamo o tvom vidjenju CG, koje je potpuno pogresno.

Dakle ti bi dovela ruske baze? Shvatas li ti da Rusi NE ZELE svoje baze sada- na Kosovu???? :rtfm:

Imali su jednu - sami su je napustili. Sta sad?????

Ниси одговорио на моје питање јер и сам сумњаш у опстанак сопствене државе на дуге стазе. Јер знаш у себи сам одговор, баш као у оној "само ће ти се казати...."

Није тачно да Руси не желе, Руси су и сами рекли: "Немојте да ми бидемо већи Срби од вас", Тадићева политика која је окренута само једној страни од 2000-те године је тако вођена, јер јел те, како се то на тв-у једнострано пропагира "Србија нема алтернативу" па мора да се иде добровољно на ГИЉОТИНУ :mrgreen:

Нема сврхе са тобом водити дијалог, ти си још мали, треба да растеш :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ниси одговорио на моје питање јер и сам сумњаш у опстанак сопствене државе на дуге стазе. Јер знаш у себи сам одговор, баш као у оној "само ће ти се казати...."

Није тачно да Руси не желе, Руси су и сами рекли: "Немојте да ми бидемо већи Срби од вас", Тадићева политика која је окренута само једној страни од 2000-те године је тако вођена, јер јел те, како се то на тв-у једнострано пропагира "Србија нема алтернативу" па мора да се иде добровољно на ГИЉОТИНУ :mrgreen:

Нема сврхе са тобом водити дијалог, ти си још мали, треба да растеш :mrgreen:

Dobro majku mu, kakva si ti to hriscanka kad odmah vrijedjas??? :dontunderstand:
oholost je grijeh ccccc :per:

Pa reci mi ajde KAKO bi ti to sada rijesila, KAKo bi dovela Ruse na kosovo da si Tadic ili sta ti ja znam ko?

Ajde Ilionida, molim te reci mi kako?
Ne mozes nekog pozvati na nesto sto ti ne kontrolises.
 
I nemoj da skreces opet temu na CG, ako zelis otvori temu pa cemo raspravljati o tome.
Ja shvatam da ljudi kad su pritjerani uza zid sa argumentima, da gledaju da prosire temu ali to ti sada nece proci.

Reci mi fino Ilionida, s obzirom da si sama otvorila temu i pocela da kukas, reci mi kako bi rijesila problem kosova, i kako bi dovela Ruse tamo????

I nemoj da izbjegavas da odgovoris i da bjezis od dijaloga. ;)
 
Pa reci mi ajde KAKO bi ti to sada rijesila, KAKo bi dovela Ruse na kosovo da si Tadic ili sta ti ja znam ko?

Ajde Ilionida, molim te reci mi kako?
Ne mozes nekog pozvati na nesto sto ti ne kontrolises.

Ево одговорићу ти.

Просто и једноставно бих то учинила. Ако се сећаш по завршетку агресије и потписивања кумановског споразума, први страни војници који су дошли на Косово су били РУСИ. Косово је тренутно под МЕЂУНАРОДНОМ УПРАВОМ. Односно, на Косову би требало да буду стациониране снаге НАТО-а и Русије, односно Међународне заједнице. По кумановском споразуму, осим тих снага, на Косову би требале да буду и српске полицијске снаге (до 1000 полицајаца). Шта се догодило после петоотобарске револуције ? Пошто су Руске обавештајне службе, као и руска држава, видели да се ради о општој издаји српских интереса од стране људи који су били на челу Србије, Руси су се покупили и отишли, јер не могу они бити већи Срби од нас Срба.

Оно што народ не зна је и следеће. После паљења америчке амбасаде у Београду, Руска држава је понудила Србији да се врати на Косово, међутим одговора никаквог није било. Што значи, када би људи који су тренутно на власти (или који ће доћи на власт) могу затражити од Русије да се врати на Косово и ако за то Русија буде имала разумевања и добру вољу, она може да се врати у сваком тренутку, не питајући никога, па ни НАТО, (милом или силом).

Најбитније - оно што је битно је да би нам Руси обезбедили при том повратак наших полицајаца (до 1000), тиме се на неки начин министарство унутрашњих послова Србије, враћа на Косово, а тиме и држава Србија. Оно што следи даље су преговори о даљем статусу Косова. Што значи може и без рата на миран начин.

Овако Срби без заштите, немају никакав кредибилитет и утицај да утичу на ток преговора, и ситуацију на Косову, под великом су опасношћу и овако све иде по плану Мартија Ахтисарија и САД-а.
 
Ништа не фали ???? :dontunderstand: Црна Гора је квази-држава, творевина која је створена под кликом Мила Ђукановића

Banana drzava bas kao i Srbistan...

Прво што Црној Гори фали је САВЕСТ код оних који желе да поделе један народ.:mrgreen:

Tipa "svi Srbi su Majkl Dzekson... :per:

Зар ти заиста мислиш (али онако искрено да ми кажеш, без предрасуда), зар заиста мислиш онако кад се нађеш сам у својој соби и на миру размислиш, да Црна Гора може да опстане као држава на дуге стазе без Србије ? Толико о ЦГ.

Kome moze da pomogne zemlja koja je bankrotirala??? :dontunderstand:
Да сам ја председник ја бих одмах довела и поставила Руске базе овде и КОНЕЦ ФИЉМА :mrgreen:

Pizdis sto su ruje kod nas napravili kuce a svoju bi im teritoriju besplatno dala....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Пошто су Руске обавештајне службе, као и руска држава, видели да се ради о општој издаји српских интереса од стране људи који су били на челу Србије, Руси су се покупили и отишли, јер не могу они бити већи Срби од нас Срба.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Odavno se nijesam ovako nasmijao...

Zasluzila si bonu ali sam ih danas ispucao... Cim stignu nove prvu koju castim si ti... :super:
 
А да питам :

Шта Вас оцеп(љ)ене и самосталне тера да се качите на овакву тему ????
:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

То вам сигурно неће повећати број туриста
[SUB](јел још само, по мало, мора имате)[/SUB],
а све остало
[SUB](осим шверца и криминала)[/SUB] стоји !!!
 

Back
Top