Москва ће бранити ставове Србије пред Међународним судом правде

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.527
понедељак, 03. авг 2009,

Конузин: Русија ће штити ставове Србије

Москва ће бранити ставове Србије пред Међународним судом правде, поводом легалности једнострано проглашене независности Косова, изјавио амбасадор Конузин.

Konuzin-01.jpg


Амбасадор Русије у Србији Александар Конузин рекао је данас Тањугу да ће званична Москва бранити ставове Србије у Међународном суду правде (МСП), када буде почела јавна расправа о легалности једнострано проглашене независности Косова.
"Бранићемо ставове Србије у тој дебати, јер су они у складу са међународним правом", изјавио је Конузин.
Он је подсетио да је Русија је од самог почетка блиско сарађивала са Србијом када се ради о процесу пред Међународним судом правде.
"У сталном смо контакту с нашим српским колегама и усклађујемо наше позиције. Када у МУП-у буде почела јавна расправа, Русија неће остати по страни", рекао је руски амбасадор.
Осврћући се на писање појединих косовских дневника који су у први план износили чињеницу да Русија није коментарисала мишљења која су суду доставиле друге земље, Конузин је указао да, када је реч о судској расправи, постоје стратегија и тактика.
"То што Русија није учествовала у разматрању мишљења других земаља део је тактике, а стратегија је остала иста", нагласио је руски амбасадор.
Јавна расправа о легалности једнострано проглашене независности Косова и Метохије почеће 1. децембра, а у њој ће право на излагања, саопштења и коментаре имати све земље чланице УН, без обзира да ли су у раније доставиле писане поднеске с аргументацијом и реплике.
Власти у Приштини имају, такође, право на усмено образложење поднеска и одговора на аргументацију противника сецесије.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/77741/Конузин:+Русија+ће+штити+ставове+Србије+.html
 
Па ослободише главни град Београд, како би се сад звала Крстарица да није било храбрих Руса 1944.
Можда Kreuzer !

..netko je ovdje postovao..davno..da su Ruje..po "Begešu" u ono veijeme..sve u duhu ..bratstva.."malo" po Beogrdu i silovali...:eek:
..s nekih drugih foruma...

http://p100.ezboard.com/Rusi-u-Srbi...-/fbalkansfrm142.showMessage?topicID=38.topic

..procijenite sami..
 
Blago onom koga Rusija hrani a Srbija brani



ili obratno

Па богами они своје обавезе испунише према Јужној Осетији и Абхазији !
За разлику од НАТО пакта који наложи оне несрећне Грузице да крену на стену без опреме.
 
Па ослободише главни град Београд, како би се сад звала Крстарица да није било храбрих Руса 1944.
Можда Kreuzer !

Nisu Rusi došli u Jugoslaviju 1944. zato jer su voljeli Srbe ili bilo koga iz Jugoslavije, nego zato jer su računali na proširenje utjecaja na nju.
No, su se malko zayebali! :mrgreen:
 
..netko je ovdje postovao..davno..da su Ruje..po "Begešu" u ono veijeme..sve u duhu ..bratstva.."malo" po Beogrdu i silovali...:eek:
..s nekih drugih foruma...

http://p100.ezboard.com/Rusi-u-Srbi...-/fbalkansfrm142.showMessage?topicID=38.topic

..procijenite sami..

Село одакле потичем ослободили су Козаци никог нису пипнули, отац ми је још жив био је сведок тих дешавања, помагали су женама око жетве никог ама баш никог нису пипнули.
 
Село одакле потичем ослободили су Козаци никог нису пипнули, отац ми је још жив био је сведок тих дешавања, помагали су женама око жетве никог ама баш никог нису пипнули.

u jagodini takodje nikakvog silovanja nije bilo a i pored sedmodneve ruske ofanzive, samo jedan krov kuce je bio pogodjen granatom.

sa druge strane, bombardovanje saveznika je odnelo na hiljade zrtava sirom srbije
 
kako lupate,da nije Rusije Kosovo bi vec 18 bilo u un,ko pita Srbiju za nesto,iza ovog stoji Rusija i svako ko drugacije misli glup je................
Ем то, а има и
@ ИВВО ЈИМА, ЧИЗМИЦЕ, ЉУБО и ОСТАЛИ СТРАНИ ЕЛЕМЕНТИ,


А ШТА ТО ВАС БОЛИ ЦВЕТКО,
КО ЋЕ; ЗАШТО ЋЕ И КАКО ЋЕ ДА БРАНИ СРБИЈУ, А!?
:think::think::think:
 
Село одакле потичем ослободили су Козаци никог нису пипнули, отац ми је још жив био је сведок тих дешавања, помагали су женама око жетве никог ама баш никог нису пипнули.

...ja nisam rekao ...
ni da jesu..
ni da nisu..
...samo sam s jednog drugog foruma..preneo..diskusiju....mada imam jos nekih neprovjerenih podataka..o ženama folksdojcera....tesko je doci do takvih podataka..gotovo nemoguce...isto kao i podatak..da je na kod blajburga..stradalo i četnika..(nije sad tema ali samo spominjem..)..
 
Ем то, а има и
@ ИВВО ЈИМА, ЧИЗМИЦЕ, ЉУБО и ОСТАЛИ СТРАНИ ЕЛЕМЕНТИ,


А ШТА ТО ВАС БОЛИ ЦВЕТКО,
КО ЋЕ; ЗАШТО ЋЕ И КАКО ЋЕ ДА БРАНИ СРБИЈУ, А!?
:think::think::think:

ma fora je u tome gde god se spomene Rusija,odmah hrvati i ostalo smece krene zxa spamovanjem teme a moderatori cute,bitno je da Jagodinca banujete
 
Poslednja izmena:
Ем то, а има и
@ ИВВО ЈИМА, ЧИЗМИЦЕ, ЉУБО и ОСТАЛИ СТРАНИ ЕЛЕМЕНТИ,


А ШТА ТО ВАС БОЛИ ЦВЕТКО,
КО ЋЕ; ЗАШТО ЋЕ И КАКО ЋЕ ДА БРАНИ СРБИЈУ, А!?
:think::think::think:

..Mi cemoo da vas branimo od Ruja..:hahaha: :hahaha:...Hrvatska ce da štiti svoje interese..u Srbiji...:D..moguć..rat sirokih razmjera..
 
Ем то, а има и
@ ИВВО ЈИМА, ЧИЗМИЦЕ, ЉУБО и ОСТАЛИ СТРАНИ ЕЛЕМЕНТИ,


А ШТА ТО ВАС БОЛИ ЦВЕТКО,
КО ЋЕ; ЗАШТО ЋЕ И КАКО ЋЕ ДА БРАНИ СРБИЈУ, А!?
:think::think::think:

Ne brkaj lončiće!
Slovenija se priklonila kontra Srbije, a ne Hrvatska.

Meni osobno bi bilo drago da se to riješi i da se eliminira jedno krizno žarište! :rtfm:
 
Ja незнам зашто полажете толико наде у Русе.Као да сте опседнати Русијом.Иначе највечи добитник Косовске независности је управо Русија.Ја ипак мислим да није било Русије Срби би одавно решили питанје о Косову.
 
Ja незнам зашто полажете толико наде у Русе.Као да сте опседнати Русијом.Иначе највечи добитник Косовске независности је управо Русија.Ја ипак мислим да није било Русије Срби би одавно решили питанје о Косову.
А кад купујете наоружање и хеликоптере од Руса добри су вам, па што се тад нисте правили паметни .:rtfm:
 

Back
Top