Možda je ignorisanje najbolje rešenje

Neko ili ima uvrnut smisao za humor i sve nas lepo zaj*bava ili je stvarno otkacen (ko garantuje da je u pitanju zensko?).
U svakom slucaju, nekad je strasno zabavno - ne samo "ona", vec i krajnje ozbiljni i (verujem) dobronamerni odgovori...
Sinoc sam bila u fazonu citanja istih i do suza sam se smejala! Konacno, zar to nije jedan od razloga postojanja ovakvih mesta?
Ono sto mi nikako nije jasno, odakle nekom (ko god da je) toliko vremena i inspiracija za tolike gluposti?
Ako je sve autenticna glupost, sva sreca da ne boli... Doticna osoba bi jaukala...
 
Mirjanadz:
apotekarka:
maja mala mama:
Da, najbolje je ignorisati ali toliko se rasplinula sa nickovima i temama da mi se vise ne odgovara ni na jednu.

Onda dođi znaš već gde... :wink:

hocu i ja...hocu i ja sa vama...muka mi je od ovih lazova!!!!
Stvarno nam nista drugo ne preostaje nego da ostanemo verni svojoj stranci(uveliko razvijenoj!)Zato pravac DSDS!
 
E, i ovde da napisem....doticna persona se registrovala kao prakticna zena, pa nekada pise ekavicu, ali uglavnom ijekavicu.....i dalje koristi ne registrovane nickove....a ja jos pocela i da je uhodim....zivo me zanima dokle ce. I mislim da nas sve kompletno za*ebava.....samo mi nije jasno kako moze da sedi ceo dan za kompom :?
 
makimaki:
E, i ovde da napisem....doticna persona se registrovala kao prakticna zena, pa nekada pise ekavicu, ali uglavnom ijekavicu.....i dalje koristi ne registrovane nickove....a ja jos pocela i da je uhodim....zivo me zanima dokle ce. I mislim da nas sve kompletno za*ebava.....samo mi nije jasno kako moze da sedi ceo dan za kompom :?
i ja isto poceo da je uhodim, u stvari sad sam postao paranoican pa za svaki guest nick mislim da je ona.
Najnoviji razvoj dogadjaja - nije ona uopce luda, sad je izmislila pola solitera da bi opravdala sve svoje nickove
apotekarka je u pravu ako se radi o umno poremecenoj osobi- s tim se nije sprdati
ali meni ovo definitvno vise lici na zayebanciju pa se slazem sa smehom :lol: :lol: :lol:
 
argonaut:
makimaki:
E, i ovde da napisem....doticna persona se registrovala kao prakticna zena, pa nekada pise ekavicu, ali uglavnom ijekavicu.....i dalje koristi ne registrovane nickove....a ja jos pocela i da je uhodim....zivo me zanima dokle ce. I mislim da nas sve kompletno za*ebava.....samo mi nije jasno kako moze da sedi ceo dan za kompom :?
i ja isto poceo da je uhodim, u stvari sad sam postao paranoican pa za svaki guest nick mislim da je ona.
Najnoviji razvoj dogadjaja - nije ona uopce luda, sad je izmislila pola solitera da bi opravdala sve svoje nickove
apotekarka je u pravu ako se radi o umno poremecenoj osobi- s tim se nije sprdati
ali meni ovo definitvno vise lici na zayebanciju pa se slazem sa smehom :lol: :lol: :lol:


:shock: Ko to tvrdi da sam ja ta nzena, nisam - da znate! Skoro sam surfajuci pronasla ovaj forum i nakon par dana primijetila ta desavanja, pisanje te nzene, kao dopisuje se sa sobom i to....
A nebi sama to primijetila, nego sam kroz vase komentare.
Bilo mi cudno, ali jos mi cudnije sto mislite da sam ja ta.
Dobro, svi ste vi tu stari, znate se, novi forumasi nisi izgleda dobrodosli.
Inace, pisem ijekavicu.

Bez obrzira, pozdrav svima!!!!!
 
prakticna zena:
:shock: Ko to tvrdi da sam ja ta nzena, nisam - da znate! Skoro sam surfajuci pronasla ovaj forum i nakon par dana primijetila ta desavanja, pisanje te nzene, kao dopisuje se sa sobom i to....
A nebi sama to primijetila, nego sam kroz vase komentare.
Bilo mi cudno, ali jos mi cudnije sto mislite da sam ja ta.
Dobro, svi ste vi tu stari, znate se, novi forumasi nisi izgleda dobrodosli.
Inace, pisem ijekavicu.

Bez obrzira, pozdrav svima!!!!!
Zayebava te nick draga! Vecina ti nikada nece poverovati!
 
Ma kakav je to ton?
Kao ..draga zajebava te nick....!
Ali kako vidim nije ovde nikome do malo ozbiljnijih tema, pase vam da pisete o kojekakvim polunevinim zenama, komsinicama i nesretnicama.
Ima li ovde uopste savremenih zena koje ne interesuju takve gluposti?

Tebi savjetujem da razmislis prije nego sto napises odgovor.
 
prakticna zena:
Ma kakav je to ton?
Kao ..draga * te nick....!
Ali kako vidim nije ovde nikome do malo ozbiljnijih tema, pase vam da pisete o kojekakvim polunevinim zenama, komsinicama i nesretnicama.
Ima li ovde uopste savremenih zena koje ne interesuju takve gluposti?

Tebi savjetujem da razmislis prije nego sto napises odgovor.
Moj ton je bio sasvim u redu, samo sto si ga ti pogresno protumacila.
Tvoj nick je veoma karakteristican za nzenu. Tako bi se ona lako mogla zvati. Zbog nicka sam ti i rekla da ce tesko ko poverovati da ti nisi ta ista osoba.

Ja savetujem tebi da razmislis pre nego sto se pocnes brecati na ljude bez razloga tako savremena ( e ovo je bio "ton")
 
Evo, da mene pitate, ja bih prvo banovala ovu Chokoladu, stvarno je sramota sta sve brljezga. I sto se toliko okomila na ,, osobu''? Sta vas uopste briga ko je? Zasto ne razmislite sta lezi iza vase tolike paronoje? Sve vrvi od srinkova, postavljate joj dijagnozu, besnite, ignorisete, pod**bavate... Ha, ha - ako je banuju, pocecu da pisem u njeno ime...
 
chokolada:
prakticna zena:
Ma kakav je to ton?
Kao ..draga * te nick....!
Ali kako vidim nije ovde nikome do malo ozbiljnijih tema, pase vam da pisete o kojekakvim polunevinim zenama, komsinicama i nesretnicama.
Ima li ovde uopste savremenih zena koje ne interesuju takve gluposti?

Tebi savjetujem da razmislis prije nego sto napises odgovor.
Moj ton je bio sasvim u redu, samo sto si ga ti pogresno protumacila.
Tvoj nick je veoma karakteristican za nzenu. Tako bi se ona lako mogla zvati. Zbog nicka sam ti i rekla da ce tesko ko poverovati da ti nisi ta ista osoba.

Ja savetujem tebi da razmislis pre nego sto se pocnes brecati na ljude bez razloga tako savremena ( e ovo je bio "ton")

A, ako si citala moje teme mozes lako da vidis da se radi o drugoj osobi.
Neznam ni sama sto ovde ubjedjujem neke osobe da nisam neka osumnjicena osoba :roll: . Bas je smijesno :D .

Ovde sam da razmijenim misljenja i savjete sa zenama kojima nije do takvih djetinjarija i gluposti.

Pozdrav svim zenama koje su pored svega uspjele ostati normalne !!!!!
 
Anonymous:
Evo, da mene pitate, ja bih prvo banovala ovu Chokoladu, stvarno je sramota sta sve brljezga. I sto se toliko okomila na ,, osobu''? Sta vas uopste briga ko je? Zasto ne razmislite sta lezi iza vase tolike paronoje? Sve vrvi od srinkova, postavljate joj dijagnozu, besnite, ignorisete, pod**bavate... Ha, ha - ako je banuju, pocecu da pisem u njeno ime...
Postavlja se pitanje da li ces uspjeti da hodas u njenim cipelama, ona je ja mislim jedinstvena
chokolada je bas slatka i nemoj da mi je diras, ponekad je malo zestoka ali nitko nije savrsen.
Inace prakticnoj zeni izvinjenje, naravno da je dobrodosla na forumu, imala je tu nesrecu da uzme nadimak koji se savrseno uklapa u dijapazon nzena, zena, udata i sl. Pored toga nasa prijateljica ponekad pise ijekavicom pa smo izgleda prakticnu zenu nepravedno optuzili...... :roll:
 
prakticna zena:
Ma kakav je to ton?
Kao ..draga * te nick....!
Ali kako vidim nije ovde nikome do malo ozbiljnijih tema, pase vam da pisete o kojekakvim polunevinim zenama, komsinicama i nesretnicama.
Ima li ovde uopste savremenih zena koje ne interesuju takve gluposti?

Tebi savjetujem da razmislis prije nego sto napises odgovor.
Ijekavicom je ovdje. Toliko o tvojoj ijekavici.
 
argonaut:
Anonymous:
Evo, da mene pitate, ja bih prvo banovala ovu Chokoladu, stvarno je sramota sta sve brljezga. I sto se toliko okomila na ,, osobu''? Sta vas uopste briga ko je? Zasto ne razmislite sta lezi iza vase tolike paronoje? Sve vrvi od srinkova, postavljate joj dijagnozu, besnite, ignorisete, pod**bavate... Ha, ha - ako je banuju, pocecu da pisem u njeno ime...
Postavlja se pitanje da li ces uspjeti da hodas u njenim cipelama, ona je ja mislim jedinstvena
chokolada je bas slatka i nemoj da mi je diras, ponekad je malo zestoka ali nitko nije savrsen.
Inace prakticnoj zeni izvinjenje, naravno da je dobrodosla na forumu, imala je tu nesrecu da uzme nadimak koji se savrseno uklapa u dijapazon nzena, zena, udata i sl. Pored toga nasa prijateljica ponekad pise ijekavicom pa smo izgleda prakticnu zenu nepravedno optuzili...... :roll:


Ej, super ti je taktika. :wink:
 
makimaki:
prakticna zena:
Ma kakav je to ton?
Kao ..draga * te nick....!
Ali kako vidim nije ovde nikome do malo ozbiljnijih tema, pase vam da pisete o kojekakvim polunevinim zenama, komsinicama i nesretnicama.
Ima li ovde uopste savremenih zena koje ne interesuju takve gluposti?

Tebi savjetujem da razmislis prije nego sto napises odgovor.
Ijekavicom je ovdje. Toliko o tvojoj ijekavici.
Svaka cast! Makimaki pravi si detektiv!!! :lol: :lol: :lol: Idem sada i ja da trazim greske! :D
 
chokolada:
makimaki:
prakticna zena:
Ma kakav je to ton?
Kao ..draga * te nick....!
Ali kako vidim nije ovde nikome do malo ozbiljnijih tema, pase vam da pisete o kojekakvim polunevinim zenama, komsinicama i nesretnicama.
Ima li ovde uopste savremenih zena koje ne interesuju takve gluposti?

Tebi savjetujem da razmislis prije nego sto napises odgovor.
Ijekavicom je ovdje. Toliko o tvojoj ijekavici.
Svaka cast! Makimaki pravi si detektiv!!! :lol: :lol: :lol: Idem sada i ja da trazim greske! :D


Pa ko kaze da pisem ijekavicu bez mane?
Stvarno ste smijesne sa tim, odoh da trazim greske,...da uhodim, itd.....

Ipak, drago mi je da su mnoge forumasice (ispravke pozeljne)stvatile ja nisam ta osoba, nzena....
(ja ni neznam tacno mnogo o njoj, samo sam primijetila te glupe teme).

Ja uskoro idem na odmor, pa me nece ni biti na forumu, osim ako ne budem imala hitan problem :-)....
 

Back
Top