Има ли краја шиптарском оргијању - шта ради наша власт?

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Mihajlović: KEK isključuje struju i pravnim licima u Štrpcu


Međunarodni Radio Srbija - Pre 31 minut Meštani Štrpca ni posle više od mesec dana nisu dobili električnu energiju, a predstavnici Kosovske elektrokorporacije danas su u tom mestu započeli i potpuno isključenje sa elektro mreže objekata koji su u vlasništvu pravnih lica. Predsednik opštine Štrpce Zvonko Mihajlović izjavio je da su radnici KEK-a jutros presekli kablove za dovod električene energije pošti, lokalnoj zadruzi i drugim društvenim preduzećima. Svih 15 sela u opštini Štrpce dobila su električnu energiju pre tri dana.

*******************************************

Има ли краја овом болесном иживљавању и ХОЋЕ ЛИ ВИШЕ НЕКО РЕЋИ
ПРОКЛЕТИМ ШИПТАРИМА - ДОСТА ! Ово је стварно превршило сваку меру!

Какав бре, ЕУЛЕКС - па то треба све говњивим моткама протерати ...
И док наша врла власт лади своје буље по белосветским летовалиштима
онај народ тамо живи горе него било који пас ... Стварно
СРАМНО ОД НАШЕ БЕДНЕ ВЛАСТИ - НИ САОПШТЕЊЕМ ДА СЕ ОГЛАСЕ ... НИШТА
Б е д н и ц и !

Било би интересантно да неко од форумаша ПРИБАВИ ПОДАТКЕ О ТОМЕ
ГДЕ, КАКО И ПОД КОЈИМ УСЛОВИМА СРБИЈА ИЗВОЗИ СТРУЈУ. Према неким
мојим информацијама држава Албанија је потпуно зависна од наше
струје, не знам да ли је то тачно. Ако има било какве истине у томе
ОДМАХ ИМ ТРЕБА ИСКЉУЧИТИ СТРУЈУ И ЊИМА И ШИПТАРИМА НА КИМ И
ПРЕ СВЕГА БОНДСТИЛУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Pa nek plate struju pa ce je imati ;-)

pa nije tema o placanju bre. tema je o stradanju srba na kosovu jer im albanci iskljucuju struju samo zato sto su srbi.
a to sto ne placaju istu, to sto to nisu radili u zadnjih deset godina, to sto se pristaje na bilo koju sumu ili dogovor, to je sve obicna propaganda
 
to nije odgovor na moje pitanje...
zasto Srbi ne placaju struju, a hoce istu da dobiju?

dobro, ne vjerujem da mozes skopcati ali da probamo: pitaj hrvate koliko dobijaju struje od nuklearne elektrane krsko koju su zajedno pravili sa slovencima(i nama)
zaci, termoelktranu u posjedu siptarskih separatista pravili su i ti srbi. jos?
 
dobro, ne vjerujem da mozes skopcati ali da probamo: pitaj hrvate koliko dobijaju struje od nuklearne elektrane krsko koju su zajedno pravili sa slovencima(i nama)
zaci, termoelktranu u posjedu siptarskih separatista pravili su i ti srbi. jos?

hrvati i slovenci sa ovom temom i mojim pitanjem imaju veze kao ti sa marsom, tj nikakve. dakle izvrćeš...
drugo, pa i elektrane po srbiji su pravili srbi, pa i ja kao srpkinja moram da placam struju... kakve veze ima ko je pravio??? ajde moli te, ne bulazni...

struja mora da se plati i kraj price, tu ne igra nikakva nacionalna linija.
 
Najjace je kad Siptari pricaju o neplacanju struje i komunalija.

Mislim, SIPTARI. Siptari, kojima je cela SFRJ vecito placala i struju i vodu i sve. Siptari, koji nikad nisu platili nista, ne daju struju iz ukradene srpske elektrane Srbima, i to zato sto postuju trzisna nacela.

Haha. Kako vas treba izgaziti, pa to je strasno.
 
hrvati i slovenci sa ovom temom i mojim pitanjem imaju veze kao ti sa marsom, tj nikakve. dakle izvrćeš...
drugo, pa i elektrane po srbiji su pravili srbi, pa i ja kao srpkinja moram da placam struju... kakve veze ima ko je pravio??? ajde moli te, ne bulazni...

struja mora da se plati i kraj price, tu ne igra nikakva nacionalna linija.

Umesto sto promovises lezbejstvo,
bilo bi bolje da se uputis u situaciju na Kosmetu pa onda da pitas tako nesto.
 
A cekaj stvarno, zasto Srbi ne placaju struju?

Srbi PLACAJU struju! Od oko pre dva meseca, posle onog dvomesecnog iskljucenja u Silovu i ostalim selima gnjilanske opstine, cela gnjilanska opstina i mnoge druge PLACAJU struju (tj veci delovi sela, oni koji nemaju cime ne mogu da je plate) jer su shvatili da je nece dobiti uprkos protestima, pregovorima i laznim dogovorima. U pocetku je bilo 0k, bilo je povremenih kracih restrikcija, a poslednjih 10-ak dana opet su krenuli sa iskljucenjima, iskljucenja traju i do citav dan.
 
Najjace je kad Siptari pricaju o neplacanju struje i komunalija.

Mislim, SIPTARI. Siptari, kojima je cela SFRJ vecito placala i struju i vodu i sve. Siptari, koji nikad nisu platili nista, ne daju struju iz ukradene srpske elektrane Srbima, i to zato sto postuju trzisna nacela.

Haha. Kako vas treba izgaziti, pa to je strasno.

bruka brate bruka....
 
pa dobro dokle vise ???
dokle vise politizacije??? tacno je da siptari koliko sam ja cuo nisu posle rata placali nista od dadzbina prema drzavi...ali nista...ni poreze,struju,vodu,komunalije,......ali tu su se slepali i srbi...i sad kad je sistem dotrajao,tehnickog osoblja nema.....struju srbi ne placaju pod raznoraznim izgovorima,koji ne stoje...struja se mora platiti to je ocigledno...ako srbi nemaju para a interesi drzave srbije su da taj narod ostane na kosovu NEKA PLATI DRZAVA....ali reci srbi nemaju da plate na kososvu---pa sta ce reci oni u srbiji koji isto nemaju ???? placaju li siptari u presevu i bujanovcu ??? zna li iko tu informaciju??? ne bi me iznenadilo da ne placaju ni oni....
neka se jednom drzava srbija izjasni prema svojim nacionalnim interesima,i nek konacno u ovoj srbiji drzava bude ravnopravna prema svim njenim gradjanima....
 

Back
Top