Albanska demokratija u Vucitrnu - i mrtvi im smetaju

Поента ... Колико се сећам и Хашим Тачи и оно друго ђубре су причали да су ОВК сачињавали искључиво шиптари са КиМ, а види сада, има их из Албаније ... Него, који си ти тамо? Боље реци, јер ја знам

ja ne znam za takvu izjavu. mada ne mora znaciti da nije davana, isto takve izjave su davali svi politicari, da bi "dokazali" kako je samo narod ucestvovao u borbama.
mada to nije bitno, bitno je sta zelis reci boldovanim delom. to mi nije jasno
ps.samo nemoj da me zasemjavas
 
ja ne znam za takvu izjavu. mada ne mora znaciti da nije davana, isto takve izjave su davali svi politicari, da bi "dokazali" kako je samo narod ucestvovao u borbama.
mada to nije bitno, bitno je sta zelis reci boldovanim delom. to mi nije jasno
ps.samo nemoj da me zasemjavas

Нећу те засмејавати .. То је јако битно ... како су они лицемери и лажу, није ни чудо што си и ти такав ... Сад разумеш? .. А лепо сам ти рекао ... Објавићу спискове ових дана ... Па нека се зна које су породице из Албаније учествовале у злочинима над Србима ... Толико ... А сад :bye::bye::bye:

Ниси достојан више да пишем с тобом ...
 
mogao sam napisati unistili, ali sam mislio da pomagati, koje sam stavio pod znacima navoda, vodi ka istom zakljucku. hebi ga, mislio sam da razgovaram sa zrelom osobom, koja je kadra shvatiti obicnu recenicu kako treba.
Ti mene ili ne razumes ili se pravis lud. Ti si u situaciji gde banda naoruzana macolama razbuca i oskrnavi srpsko groblje kao faktor propadanja naveo i to sto na tim grobljima niko nije bio godinama.

Sve i da je to tako Ademe, zasto nije bio?
 
Нећу те засмејавати .. То је јако битно ... како су они лицемери и лажу, није ни чудо што си и ти такав ... Сад разумеш? .. А лепо сам ти рекао ... Објавићу спискове ових дана ... Па нека се зна које су породице из Албаније учествовале у злочинима над Србима ... Толико ... А сад :bye::bye::bye:

Ниси достојан више да пишем с тобом ...

a lepo rekoh, nemoj da me...:bye::bye::bye:
 
Kad čovek nema argumenata,onda lepo se ućuti,mahne i ode...to radi i Adem:D

Наравно да нема ... Једино што зна да ради овде на форуму јесте да правда шиптарске злочине ... За њега је скрнављење српског гробља "ситан инцидент" ... Шта даље причати
 
Наравно да нема ... Једино што зна да ради овде на форуму јесте да правда шиптарске злочине ... За њега је скрнављење српског гробља "ситан инцидент" ... Шта даље причати

Šta te čudi,nisu šiptari takvi od juče,a i one crkve sto su popalili i to je bio sitan incident,i naravno nisu hteli nikog da uvrede:dash::dash::dash::dash:
 
Jel se ti ovo sprdas ili...?

Па наравно да се спрда ... Није када ни да одговори на једно једино питаење ... Ти се сећаш вероватно да су и Хашим Тачи и Агим Чеку изјављивали више пута како ниједан припадник ОВК није био из Албаније, него да су сви са КиМ ... Е сад .. мене интересује колико је тачно било њих из Албаније у ОВК ...
 
Па наравно да се спрда ... Није када ни да одговори на једно једино питаење ... Ти се сећаш вероватно да су и Хашим Тачи и Агим Чеку изјављивали више пута како ниједан припадник ОВК није био из Албаније, него да су сви са КиМ ... Е сад .. мене интересује колико је тачно било њих из Албаније у ОВК ...

da kazem da tebe nedostaje neka daska, necu, ali ne vidim kako ne razumes da ja ne odgovaram za izjave bilo kog politicara kosova.
ajde pitaj sta hoces, ali postavi samo neko konkretno pitanje, i ako znam odgovor, ja cu odgovoriti. ali nemoj da izvrces post.
 
da kazem da tebe nedostaje neka daska, necu, ali ne vidim kako ne razumes da ja ne odgovaram za izjave bilo kog politicara kosova.
ajde pitaj sta hoces, ali postavi samo neko konkretno pitanje, i ako znam odgovor, ja cu odgovoriti. ali nemoj da izvrces post.

Нема извртања ... Колико је шиптара из Албаније било у ОВК
 
Нема извртања ... Колико је шиптара из Албаније било у ОВК

kako bih ja tomogao znati???
u stavri nema osobe koja to moze znati.
ja sam vidjao strane drzavljane na kosovu, a bili su sa srpskim paramilitarnim grupama, takodje verujem da ih je bilo na svim ratistima, ali ako ti ocekujes da neko vodi evidenciju o tim dorovoljcima, onda si tezi slucaj nego sto sam prepostavljao
 
kako bih ja tomogao znati???
u stavri nema osobe koja to moze znati.
ja sam vidjao strane drzavljane na kosovu, a bili su sa srpskim paramilitarnim grupama, takodje verujem da ih je bilo na svim ratistima, ali ako ti ocekujes da neko vodi evidenciju o tim dorovoljcima, onda si tezi slucaj nego sto sam prepostavljao

Ти би требало д азнаш било је у новинама Балкан .. ваше су
 
kako bih ja tomogao znati???
u stavri nema osobe koja to moze znati.
ja sam vidjao strane drzavljane na kosovu, a bili su sa srpskim paramilitarnim grupama, takodje verujem da ih je bilo na svim ratistima, ali ako ti ocekujes da neko vodi evidenciju o tim dorovoljcima, onda si tezi slucaj nego sto sam prepostavljao

Ево да ти помогнем ... од 26. априла 2009. године су :per:
 

Back
Top