Etnički sastav moderatora Krstarice

Etnički sastav moderatora Krstarice

  • Srbin koji voli da isključuje postove koji govore o nečemu lošem u Hrvatskoj

    glasova: 1 16,7%
  • Srbin koji voli hrvatske postove koji nemaju veze sa akutelnim političkim temama dok srpske briše

    glasova: 0 0,0%
  • Srbin koji ne zna da postove o uspesima Srbije automatski gase na hrvatskim forumima

    glasova: 1 16,7%
  • Hrvat

    glasova: 4 66,7%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi, aman, nemojmo vishe o etnichkom sastavu... pa, ovo je sve igra... koju igramo svojom voljom...
...zashto da potenciramo pripadnost etnosu, kad je on irelevantan na 4umu...
ne vidim, zaista, shta qe promeniti spoznaja da sam ja iz meshovitog braka, majka Grkinja otac Srbin iz Makedonije... zhena iz meshovitog braka too...
...troshimo energiju na teme koje u sushtini ne doprinose razmeni energije kroz razmenu informacija...
...ne vidim zashto bi to bilo bitno, i kome...

mislim, nisam moderator, niti bi taj posao ispravljanja krivih drina prihvatio, vidim da je zaheban...
niti bi me saznanje da su svi moderatori ovde neSrbi oteralo odavde...
...point taken...
 
Ljudi, aman, nemojmo vishe o etnichkom sastavu... pa, ovo je sve igra... koju igramo svojom voljom...
...zashto da potenciramo pripadnost etnosu, kad je on irelevantan na 4umu...
ne vidim, zaista, shta qe promeniti spoznaja da sam ja iz meshovitog braka, majka Grkinja otac Srbin iz Makedonije... zhena iz meshovitog braka too...
...troshimo energiju na teme koje u sushtini ne doprinose razmeni energije kroz razmenu informacija...
...ne vidim zashto bi to bilo bitno, i kome...

mislim, nisam moderator, niti bi taj posao ispravljanja krivih drina prihvatio, vidim da je zaheban...
niti bi me saznanje da su svi moderatori ovde neSrbi oteralo odavde...
...point taken...


Soy un español
 
Srbin koji voli da isključuje postove koji govore o nečemu lošem u Hrvatskoj
Srbin koji voli hrvatske postove koji nemaju veze sa akutelnim političkim temama dok srpske briše
Srbin koji ne zna da postove o uspesima Srbije automatski gase na hrvatskim forumima
Hrvat

Nedostaje još jedna opcija za glasanje:

Srbin koji zatvara besmislene teme bez obzira na nacionalnost postavljača.:rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top