za komsinicu sa drugog

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

ndevojka

Gost
Da vam objasnim ljudi ja u momme soliteru od 20 spratova jedina imam komp na levoj strani solitera i sad muku muchim.
Dolaze mi zene na kafu cule su za ovaj forum i za ZK i da svi odgovaraju ucestvuju da je ludilo i poucno i sad me svaka tera da plasiram njen problem da vid e misljenje drugih zato ja i cenim vashe kratke odgovore da mogu posle da prepricham.
Evo sad ova sa drugog Rajka me moli da iznesem njen slucaj ona kaze ( nemojte posle mene da psujete) dakle kaze da ima sl. problem.
Doktori su joj nasli neku bolest u vezi sa uzivanjem u seksu udata je ima dva sina voli muza on nju bla bla da skratim ali ima problem u seksu i doktor joj je predlozio da cita ljubavne prichice ali ona samo mozhe da nadje one ljubice na trafikama oni su svi na isti sablon i ne pomazu zato joj trebaju insirativne pricice ljubavne bilo kakve nije vazno ali kratke! Kazu da je to odlicna terapija i kada se nakljuka tih prichica bice avion u seksu tako kazu zao mi onog njenog jadnog muza kako se muci pa i on da zivne malo.
Dakle pisite bilo kakve ljubavne situacije kojih se secate iz vasheg zivota ili za koje ste cule mnoogo vam hvala i evo ja cu prva da dam jedan primer pa vi mozete dalje.
(Mozete pisati bilo sta ovde nema cenzure)
evo priche

Ona je u bade-mantilu sedela ispred operacione sale jedne velike bolnice i cekala je da je prozovu da ode na operaciju. Znala je da ce dobiti anesteziju ali nije znala sta je to imala je 9 godina. Osecala je strah ogroman strah, strah od smrti( ovde ipak moram da ubacim zarez), drugo je kada se odrasli plashe smrti a drugo kada su u pitanju deca, deca imaju mnogo veci strah jer nemaju jasnu predstavu o smrti osim da je jako strashna. Na toj zelenoj klupi podrhtavala je devojcica hrabreci sama sebe, utoliko joj je prisao jedan lepi veliki bucmasti bata tamnih snenih ociju i seo je pored nje.
Rekao joj je da se ne plashi da je on tu ali pogledom. Ona je odmah osetila zelju da se uvuche u njegovo krilo i tu ostane zauvek. On je milovao , ali pogledom, spustila je pogled na kolena koja su klecala od straha.......

Eto ja za pocetak napisah ovo .....a da da ne zaboravim i doktori su joj josh rekli da posle svake priche vi treba da kazete tacno ili netacno e ne pitajte me sta to znati valjda neke izmisljotine tih psihologa pojma nemam ali samo pisite ako nije problem pricice nalik na ovu i hvala vam u njeno i moje ime.
 
evo mog pokusaja:

Cula je njegov topli glas kako je zove, povikao je glasno njeno ime, hteo je da odu negde zajedno, potrcala je naglo ,srecna kao i uvek kada je on tu i kada trazi njeno drustvo.
Potrcala je tako bez glave da nije stigla mnogo ni da se obuce osim shto je prebacila mantil preko sebe.
Zatvorila je vrata i krenula hodnikom, on je dozivao i dalje, odjednom je osetila vrtoglavicu , cudno trnjenje u glavi, bol, pocela je nemocno da pada, on se naglo okrenuo i potrcao prema njoj dugackim hodnikom, bilo je kasno nije mogao da stigne da ublazi udarac, pala je na hladan beton pokusavajuci naglas da izgovori njegovo ime ali nije mogla dok je padala bila je svesna da nije obucena i da ispod mantila ima samo gacice i bilo je stid od muskarca. Poslednje sto je videla, kao u magli, su njegove divne oci pune bola, zaklopila je oci i zaspala.
 
chokolada:
Yebo te ajmo sad svi da kupimo ljubavne romane, pa da postanemo strava u krevetu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakva masta! Stvarno ne mogu da verujem.
Zeno sa sto lica dosadna si i smaras ali jedno mora da ti se prizna imas neiscrpnu mastu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma ovo je neotkriveni talenat! :)
Istina, ima malo iščešen smisao za humor, ali bitno da se mi zabavljamo!
:lol: :lol: :lol:
Čim se dokopam foruma - tražim nove teme "žene sa sto lica" - ako je žena...
 
chokolada:
Yebo te ajmo sad svi da kupimo ljubavne romane, pa da postanemo strava u krevetu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakva masta! Stvarno ne mogu da verujem.
Zeno sa sto lica dosadna si i smaras ali jedno mora da ti se prizna imas neiscrpnu mastu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zasto da ne ovo je tema u razvoju ako doktori preporucuju sta se i meshash.
 
chokolada:
smeh:
Ma ovo je neotkriveni talenat! :)
Istina, ima malo iščešen smisao za humor, ali bitno da se mi zabavljamo!
:lol: :lol: :lol:
Čim se dokopam foruma - tražim nove teme "žene sa sto lica" - ako je žena...
Ne znam samo zasto ne pise knjige. Da meni padaju razne ideje na pamet svaki boziji dan gde bi mi samo bio kraj. :lol: :lol: :lol:

Ne ynam... Ali pada mi na pamet neki od razloga, kao npr. da nam "žena sa sto lica" nije baš naročito pismene... Sva zarada bi otišla na lekttore i korektore...
A možda je i to deo "folklora"? :)
 
ndevojka:
Da vam objasnim ljudi ja u momme soliteru od 20 spratova jedina imam komp na levoj strani solitera i sad muku muchim.
Dolaze mi zene na kafu cule su za ovaj forum i za ZK i da svi odgovaraju ucestvuju da je ludilo i poucno i sad me svaka tera da plasiram njen problem da vid e misljenje drugih zato ja i cenim vashe kratke odgovore da mogu posle da prepricham.
Evo sad ova sa drugog Rajka me moli da iznesem njen slucaj ona kaze ( nemojte posle mene da psujete) dakle kaze da ima sl. problem.
Doktori su joj nasli neku bolest u vezi sa uzivanjem u seksu udata je ima dva sina voli muza on nju bla bla da skratim ali ima problem u seksu i doktor joj je predlozio da cita ljubavne prichice ali ona samo mozhe da nadje one ljubice na trafikama oni su svi na isti sablon i ne pomazu zato joj trebaju insirativne pricice ljubavne bilo kakve nije vazno ali kratke! Kazu da je to odlicna terapija i kada se nakljuka tih prichica bice avion u seksu tako kazu zao mi onog njenog jadnog muza kako se muci pa i on da zivne malo.
Dakle pisite bilo kakve ljubavne situacije kojih se secate iz vasheg zivota ili za koje ste cule mnoogo vam hvala i evo ja cu prva da dam jedan primer pa vi mozete dalje.
(Mozete pisati bilo sta ovde nema cenzure)
evo priche

Ona je u bade-mantilu sedela ispred operacione sale jedne velike bolnice i cekala je da je prozovu da ode na operaciju. Znala je da ce dobiti anesteziju ali nije znala sta je to imala je 9 godina. Osecala je strah ogroman strah, strah od smrti( ovde ipak moram da ubacim zarez), drugo je kada se odrasli plashe smrti a drugo kada su u pitanju deca, deca imaju mnogo veci strah jer nemaju jasnu predstavu o smrti osim da je jako strashna. Na toj zelenoj klupi podrhtavala je devojcica hrabreci sama sebe, utoliko joj je prisao jedan lepi veliki bucmasti bata tamnih snenih ociju i seo je pored nje.
Rekao joj je da se ne plashi da je on tu ali pogledom. Ona je odmah osetila zelju da se uvuche u njegovo krilo i tu ostane zauvek. On je milovao , ali pogledom, spustila je pogled na kolena koja su klecala od straha.......

Eto ja za pocetak napisah ovo .....a da da ne zaboravim i doktori su joj josh rekli da posle svake priche vi treba da kazete tacno ili netacno e ne pitajte me sta to znati valjda neke izmisljotine tih psihologa pojma nemam ali samo pisite ako nije problem pricice nalik na ovu i hvala vam u njeno i moje ime.
Najbolje da nam das broj telefona,pa da se mi svi sa tobom siti ispricamo...Nema te vec par sati,ja se zabrinula :wink: .
 
Dakle samo da rezimiramo ovo su stanovnici solitera dosad:
Advokat Matic, Mister X, Onoliki, Laza19, Ozren52
jednazena, samouprolazu, staragrcka, vangoga, zoza, vedrana, miroslava, cvetana iz NS, mirkaNS, zivka, beskucnica, nevina, riba, nzena, ndevojka, uf...
jel ima jos..?!
 
koji imaju tako divan brak, pate u seksu, tuzno!
Evo moje priche, ako pomogne bice mi jako drago.

----------

Bio je to jedan dosadan letnji dan, sparan i u znaku muva, cak je i kupanje na plazi bilo bljutavo jer je i voda bila mlaka. Svi su jedva cekali da padne vece da se malo odmore od tropskih vrucina, jer noc se josh nekako i podnese. Obradovali su je da ce izaci sa strinom i stricem na lignje, u obliznji restoran. Ipak je imala opekotine od sunca iako se mazala kremom sa zastitnim faktorom. Volela je bash da izadje te noci sa rodjacima, jer je takav tip, njoj familijarnosti nikada dosta. Nakon zajednicke setnje, prilicno izgladneli seli su na mesto u sredini gde je pirkao tako dragocen vetric. Uobicajene priche o razno raznim dogodovstinama u familiji, ko se udao, ko ozenio, kome se rodilo dete, sin ili kcerka .....
Svideo joj se ambijent i nacin na koji su bile spremljene njene ,tako omiljene, lignje, smejala se kao i uvek pricama iz stricevog detinjstva iako je to verovatno bio i milioniti put da ih cuje, odjednom je spazila da strina, koju je izgleda i vino bilo malo uhvatilo, pokusava nesto da joj kaze, da joj kao krisom skrene paznju na nesto vazno ali uopste i nije mogla da pretpostavi sta. U drustvu koje joj prija i dalje se smejala strichevim anegdotama, dok nije strinu jasno i glasno cula da kaze " Okreni se molim te, jedan jako zgodan crn mladic sa bradom, te netremice gleda." Malo se zbunila, i bilo joj je neprijatno pred strinom ali smatrala je jako nepristojnim da se okrene, pa cak i ako joj strina to predlaze. Strina je i dalje vidno fascinirana lepotom tog mladica zelela da je nagovori da se diskretno okrene, samo da "makar" vidi kako je lep ali uzalud ona je i dalje smatrala da nije u redu da se okrece mada je vec pocela ubrzano da razmislja o mogucnosti da je to njen dragi kojeg nije videla toliko, ah toliko dugo. Ubrzo su otisli i ona te noci nije videla njegove oci koje je toliko sanjala, za kojima je dugo ceznula, uvek ce joj biti zao zbog toga sto nije srela bar jedan njegov pogled ali i isto tako uvek ce joj biti drago zbog saznanja da je njena strina od tog prvog momenta imala tako divno misljenje o njemu koje bi sigurna je imala i danas i uvek.

---------------
 
Podrhtavala je u njegovom narucju sklonio joj je shishke sa oznojanog cela i poljubio je u oko, zamolila ga je nezno i kulturno da ustane sa njene fotelje jer mora da provetri malko i pospremi sobu, opegla vesh, zavrsi cipku i ocupa obrve, kosu josh ne bi prala.
"Zeleo je", oh tako je "zeleo" da nastavi da sedi sa njom kupio joj je i divnih 3,5 poklona ali ona nije obratila paznju a nije ni znala za takve njegove manire pa je odmah ustala povela ga za ruku, poljubila na rastanku, pokazala mu put, ovlazh mu popravila kragnu na kosulji, pozelela sve najbolje iskreno i ispratila ga do prvog coska.
Vishe se nisu videli.
 
problem je u tome sto svi kenjaju vise nego ti.

ljudi su kukavice i vise vole da seru nego da budu povredjeni.

zato si ti ustvari opichena jer trazis da budu otvoreni i iskreni.

kakva iluzija :shock: :? :( :lol: :D 8)
 
sto joj neko otvoreno ne kaze da joj mozak mozda gresi.

Uzgred jeste li vi ljudi uopste svesni koliko ti psiho-testici i ostala njihova sranja mogu da budu opasna, jeste li svesni rizika ali dobro ipak treba, udvoje je sve lakse a i nedao bog da seks trpi, samo napred bar je zabavno za nas koji citamo , samo unesite malo vishe erotike ljudi bre sto ste se stisli, sta vam je?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top