pLiSaNe IgRaCkE

Ja spavam sa slonom :shock: ali nije plisan, nego platnen, pa punjen... crven... dobila sam ga od tetke pre nekih petnaestak godina... I s obzirom na to, u odlicnom je stanju :wink:
(Cudno, jer ga stalno naguram u onaj sicusni prostor izmedju kreveta i zida. Jadnicak.) :lol:
 
Ја спавам са куцом... угурам га у простор између мене и зида и тако пајки са мном свако вече...И то је иначе поклон од мени важне особе :oops:
 
Za devojcice je oke da spavaju sa mobilnim telefonom, mada kad cujem da likovi spavaju sa mobilnim telefonom postaje mi vrlo sumnjiva situacija, takvih obicno pokusavam da se klonim :D.


Inace na temu, kao klinac sam spavao sa plisanim mackom, tj Silvester iz onih crtaca nisam mogao nigde bez njega.. Sad ga cuvam i cuvacu ga i kad dobijem prvo klinche da mu to bude i prva plisana igrackica :)
 
Moj mobilni je uvek ispod jastuka.
Do pre 6 godina sam spavala sa jednom slatkom plisanom dobrocudnom hobotnicom (sa zelenim nosicem).
A pre 2 meseca sam od decka dobila plisanu kravicu i patkicu 8) , ali, poucena prethodnim iskustvom, ne drzim ih u krevetu (da ih ne izgnjecim), vec u fotelji u mojoj spavacoj sobi. Ali ih obavezno smoknem pre spavanja. :oops:
 
ja spavam redovno sa jedno pet sest plisanih igrackica u keevetu :oops: ....ako mi nisu pri ruci onda imam barem nekoliko malih jastucica...najvise volim da se totalno sva okruzim plisanim igrackama i tako spavam...a kad se ujutro probudim i vidim da je neka na podu, meni bude uzasno tuzno :(
sto se tice mobilnog on spava na drugom kraju stana potpuno nezavisno od mene...ne znam sta vam je sa tim mobilnim, ali meni je ta zavisnost uzasno odvratna...
nista licno 8) !
 
SisaDaPimp:
Za devojcice je oke da spavaju sa mobilnim telefonom, mada kad cujem da likovi spavaju sa mobilnim telefonom postaje mi vrlo sumnjiva situacija, takvih obicno pokusavam da se klonim :D.


Inace na temu, kao klinac sam spavao sa plisanim mackom, tj Silvester iz onih crtaca nisam mogao nigde bez njega.. Sad ga cuvam i cuvacu ga i kad dobijem prvo klinche da mu to bude i prva plisana igrackica :)
Sa mobilnim spavam zato sto me ujutru budi ako bas hoces da znas, nisam bolestan ili sta ti vec prolazi kroz glavu!!! :?
 
hehehe...kakva ste deca...nikad mi nije bilo jasno kako ljudi mogu toliko da se vezu za igrackice...ja volim da naopravim svoj kutak oko kreveta...a pod jastukom mi uvek stoji dnevnik...sto se tice mobilnog ...spavam sa njim da bi mi zvonio ujutru,ali to je mnooooogo nezdravo jer zraci!!!
P.S.za svoj mobic sam bila toliko vezana da sam plakala kad sam ga izgubila,nijedan drugi ne moze da ga zameni...uspomene
 
SisaDaPimp:
Moj 3p za mobline telefone niko nije skapirao, al nea veze :D
skapirali smo 3p i super je fora... :D

a sto se tice plisanih igracaka..... :twisted: grrrr :twisted: ...mrzim ih ...ne znam ni sama zasto,al me uzasno nerviraju... :roll:

inace imam samo 1 lutku (tzv "krpenjacu") koja se zove rada a dobila sam je kad sam imala 10-ak godina od jedne rade :D ... i ona mnogo lici na one stare,stare lutke,ko sto je imala moja baba...
 

Back
Top