GLEDANJE U SOLJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?
Verovatno ima knjiga sa tim znacenjima potrazi malo.To nisu gluposti ,ima ljudi koji zaista znaju,samo im solja sluzi kao pomoc u proricanju.A kao svakodnevno zezanje je ok.Ne treba cesto gledati u solju ili karte to radi samo kad si u nedoumici
 
mandrak-21:
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?
Verovatno ima knjiga sa tim znacenjima potrazi malo.To nisu gluposti ,ima ljudi koji zaista znaju,samo im solja sluzi kao pomoc u proricanju.A kao svakodnevno zezanje je ok.Ne treba cesto gledati u solju ili karte to radi samo kad si u nedoumici
Imam ja knjigu :roll: Al' nije moja :lol: Nashla kad sam preturala po kuci :lol: Ne znam otkud ona tu :lol: :roll: :?
 
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?
:cry: kako god okrenes nikada se l,icno ne gleda samome sebi u solju. To je ne spojivo. Sem toga svako ko gleda im svoj pecat koji ostavi onome kome gleda, pa bi se tumacenja retko mogla preklopiti i povezati, ali svakako bi bilo dobro da te neko ko se time bavi i uputi malo u zanat pa ce ti ici od ruke. :wink:
 
Lil'Still:
Definitivno nije u Brckom,kod Drine(Zvornika),ali ti sigurno nemas pojma gde je to pa sto da ti objasnjavam.
Aj' objasni meni, mada sam trenutno u BG-u, ali taj kraj poznajem :wink: .
A sto se tice gledanja u solju, ako ti nije zao sto moras da peres dzabe tacnu onda se samo malo dublje zagledaj i videces mali milion sara i kontura (a kako i ne bi?) i onda ti samo preostaje da pocnes da smaras sa pricom: ovo znaci ovo, ono znaci nesto trece, upoznaces novu osobu u tvom zivotu i zivecete dugo i srecno do kraja zivota :lol: :lol: :lol:
Jedan prijateljski savet, mani se corava posla, sigurno imas mnogo boljih nacina da iskorisis to vreme nego da gledas ostatke kafe trazeci u njoj sudbinu....
 
imam ja knjigu pa ću ti je časkom skenirati samo daj email da ti pošaljem. bolje gledaj u karte to je zanimljivije. ja sam kao mlađi gledao ženskom svetu i lepile su se ko muve ne bi niko poverovao kad bih rekao broj. prestao sam onog trenutka kada sam u kartama počeo da viđam previše i to 80-90% tačno. najgore je kada vidiš nešto loše pa neznaš da li da kažeš ili ne. ako kažeš pa se obistini onda si vrač ako nekažeš pa se isto obistini onda te grize savest što nisi rekao. oko godinu dana sam vodio statistiku šta sam kome rekao(da budem siguran da nije zato što nekog poznajem pa vidim šta će biti) uglavnom sam tražio nepoznate osobe ili one mene pre nađu i preteralo je jednog dana kada sam previše video i bacio karte. od tada ih ne uzimam.
 
dve ili tri:
imam ja knjigu pa ću ti je časkom skenirati samo daj email da ti pošaljem. bolje gledaj u karte to je zanimljivije. ja sam kao mlađi gledao ženskom svetu i lepile su se ko muve ne bi niko poverovao kad bih rekao broj. prestao sam onog trenutka kada sam u kartama počeo da viđam previše i to 80-90% tačno. najgore je kada vidiš nešto loše pa neznaš da li da kažeš ili ne. ako kažeš pa se obistini onda si vrač ako nekažeš pa se isto obistini onda te grize savest što nisi rekao. oko godinu dana sam vodio statistiku šta sam kome rekao(da budem siguran da nije zato što nekog poznajem pa vidim šta će biti) uglavnom sam tražio nepoznate osobe ili one mene pre nađu i preteralo je jednog dana kada sam previše video i bacio karte. od tada ih ne uzimam.
dunjapet@panet.co.yu
Hvala unapred!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top