GLEDANJE U SOLJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lil'Still:
0077:
Ma kaži devojčici da si ti mađioničar i da znaš sve pa i to da se selo zove Kravice. :wink:
Ustvari zove se Kravica :) .
Blizu ste.
Ne omalovazavam nikoga,ali jednostavno znam iz iskustva da niko nije cuo za ovu selendru(dobru selendru,e imaju i TV i satelit zamisli :lol: :lol: ,neki dan im uveli telefon pa nema vise dovikivanja preko Drine :lol: :lol: :lol: )
-Ustvari nije lose tamo,odmoris se od buke ovog BG-a,
Mirno mestasce.
OK "pomirili smo se"mislio sam da zekis carobnjaka,umalo da te pretvorim u kokosku :wink: (imam druga iz bratunca tako da znam o tom kraju dosta)
 
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?
Dunja ja pijem kafu od sedmog osnovne i cini mi se da od tad i okrecem soljicu...To mi je eto celog zivota mala zabava koju sebi priustim i veruj da znakove koje vidim niko nije mogao bolje od mene same da razume...ne verujem u te neke price da neka tamo baba to zna savrseno da radi ili da je neko pogodio sve ama bas sve sta ce biti u buducnosti ali sam uvek sebi umela da pricinim zadovoljstvo verujuci da neka figura koja se tu pojavi ima neki dobar znak...Imam i jednu interesantnu situaciju upravo pred moju maturu: Ucila sam vredno to leto da zavrsim srednju skolu i onako iz sale sam pomislila kako bi bilo lepo da mi se u solji ocrta broj pod kojim ce biti moje pitanje za diplomski...neverovatno u solji je bio br 21...nasmejala sam se i nastavila da ucim normalno ne verujuci slepo u ono sto sam videla...kad sam uzela cedulju sa pitanjem sutradan na ispitu tamo je stvarno pisao taj. br. Eto mala slucajnost alidovoljno da uvek sa znatizeljom pogledam u soljicu...Evo dok pisem sad ispijam kafu..ko zna sta cu novo videti...pa zabavljamo se dobro zar ne... :wink:
 
0077:
Razjasni nam tajnu i prosvetli nas OOO veliki Mađioničaru :wink: 8)
Popijes kafi i okrenes soljicu.Posle ubodes sa svih 10 (+,-)prstiju zelju.Onome kome gladas to kazes.Ondak okrene dlanove i prste prema tebi i ti na prstima gledas koja mu je zivotna zelja.Posmatras tako zamisljeno i posle iscekivanja mu(joj)kazes

VASA ZIVOTNA ZELJA JE: DA OPERETE RUKE!!!!
100%-POGADJAS
 
mandrak-21:
0077:
Razjasni nam tajnu i prosvetli nas OOO veliki Mađioničaru :wink: 8)
Popijes kafi i okrenes soljicu.Posle ubodes sa svih 10 (+,-)prstiju zelju.Onome kome gladas to kazes.Ondak okrene dlanove i prste prema tebi i ti na prstima gledas koja mu je zivotna zelja.Posmatras tako zamisljeno i posle iscekivanja mu(joj)kazes

VASA ZIVOTNA ZELJA JE: DA OPERETE RUKE!!!!
100%-POGADJAS
Mađioničaru svaka ti čast,odmah sam znao da si najveći mag :wink: Zna bre čovek :wink: Vidovit 8)
 
mandrak-21:
Nadji na vicevima :kako je mujo postao vidovit bilo mu je mnogo bolno,kad sam cuo taj vic izgubio sam zelju za vidovitoscu,zato se sad bavim ucenjem drugih ali na manje bolan nacin :roll:
Stari vic, :wink: znam ga.Uči ih oooo veliki magu.Ko zna zna ko ne zna nikada naučiti neće 8)
 
E pa ja sam iz pg, a znam gdje je zvornik.
A sto se tice gledanja u solju postoji knjiga koja se zove "Gledanje u solju".Ta knjiga se moze nac u svakoj malo bolje snadbevenoj knjizari.Ja u to pomalo vjerujem.Mada vise sale radi.Jednom mi je sve solja pogodila.
 
maki18:
E pa ja sam iz pg, a znam gdje je zvornik.
A sto se tice gledanja u solju postoji knjiga koja se zove "Gledanje u solju".Ta knjiga se moze nac u svakoj malo bolje snadbevenoj knjizari.Ja u to pomalo vjerujem.Mada vise sale radi.Jednom mi je sve solja pogodila.
Šta knjiga???Kakva knjiga,ima jednostavnije rešenje.Skuvaš kaficu pozoveš našeg velikog Maga-Mandraka,on ti ispriča baš sve.Kao u knjigu da gleda,zna čovek.Vidovit je.Javlja mu se 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top