Akademska spijunaza

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Imam neki ispit, na njega sam potrosio godinu dana i 700 evra, ali ga jos nisam polozio! Dosta mi je svega! Cuo sam da neki lik uoci ispita posalje mejl profesoru, kao nesto ga pita, a u tom mejlu ima neki virus ili sta, i tako ovaj haker udje u profin komp i skine ispitna pitanja i sutra polozi sa 10. Ja bih to htio da uradim, ali ne znam kako, pa moze li neko da mi objasni?
 
Imam neki ispit, na njega sam potrosio godinu dana i 700 evra, ali ga jos nisam polozio! Dosta mi je svega! Cuo sam da neki lik uoci ispita posalje mejl profesoru, kao nesto ga pita, a u tom mejlu ima neki virus ili sta, i tako ovaj haker udje u profin komp i skine ispitna pitanja i sutra polozi sa 10. Ja bih to htio da uradim, ali ne znam kako, pa moze li neko da mi objasni?


:hahaha: :rotf: stvarno to moze?
 
Бубице су биле закон. И дан данас чувам једну у фијоци свога радног стола као успомену. Мада, ако имате приступ физички рачунару професоровом, довољно је 10 до 15 секунди и узећете све информације које су вам потребне. Ако полиса не забрањује усб приступ може доста тога да се уради а да било који антивирус и остала заштита не примете. Може и преко мреже али доста времена одузима. Први начин је много елегантнији и лакши.
 

Back
Top