pomoc

mami:
Kako da dodjem do CD-a,(recnika)? Koji ce mi pomoci da se bolje snadjem na racunaru.Posto mi engleski ne ide najbolje.HVALA :roll:

Ako hoces sebi da pomognes, :idea: upisi neki kurs engleskog jezika ili nadji CD-ove za samostalno interaktivno ucenje engleskog (imas onaj od Learning Company i sl.). Posto je pitanje postavljeno na forumu za programiranje, veruj mi da ces mnogo lakse resavati sve programerske probleme ako budes umeo da nadjes pomoc na net-u, za sta ti je 100% neophodno upotrebljivo znanje engleskog jezika. Batali gledanje rec po rec u recniku koje je domace izdanje, nego nauci engleski da mozes komotno da se sluzis njime. Onda ce ti biti dovoljni i englesko-engleski recnici kojih na net-u ima koliko volis. Idi na google i ukucaj dictionary english-english pa vidi. U principu, ako u address bar-u napises www.dictionary.com opet ces da nadjes dobar recnik.
 
A pogotovu ti treba aktivno znanje jezika kad krenes da ozbiljno programiras pa naidjes na problem za koji nemas koga da pitas, onda su ti newsgrupe napolju jedini spas.

Pozdrav 8)
 

Back
Top