grad

B

beba

Gost
Novi Sad je sigurno lep grad , a Novosađani pretpostavljam nisu svi mladi i ludi , već ima i mladih i talentovanih , mladih i druželjubivih itd itd ....
Gde je najbolje izaći u Novom Sadu ?
Koji deo Novog Sada je najlepši i zašto ?
Šta kao turista treba obavezno da vidim u Novom Sadu ?
Preporučite molim !
 
A odakle si ti Bebo ????
evo dodji u Zr ja cu ti pokazati znamenitosti mog grada :))) .... a koliko znam Ns mogu ti i njega pokazati .....
javi se na mail ako hoces ....

cao
 
Zrenjaninac , tema je ipak Novi Sad , a bila sam i u Zrenjaninu par puta . Lep je grad , ali nisam unapred znala šta obavezno treba da vidim , a "vodič" nije bio voljan da pokazuje grad , tako da sam upoznala malo od Zrenjanina ...
Ako budem planirala da dođem u Zrenjanin možda ti se i obratim !? :)))
 
Pa mogu i ja sa tobom u NS ... nije problem ... znam i njega skoro kao Zr ... tako da ... izvoli :))) ,
bice mi zadovoljstvo ... ako hoces mozes mi pisati na mail zr@email.co.yu ... do tad ti saljem kiss veliki ....
 
Pa mogu i ja sa tobom u NS ... nije problem ... znam i njega skoro kao Zr ... tako da ... izvoli :))) ,
bice mi zadovoljstvo ... ako hoces mozes mi pisati na mail zr@email.co.yu ... do tad ti saljem kiss veliki .... i ono prethodno sam ja napisao samo sam zaboravio da se ulogujem ...

pozz i jos jedan kiss ...
 
djavu treba da vidis obavezno.to je nesto najlepse sa nje vidis ceo novi sad.jako je dobro.a i mene treba da vidis jer sam dobar.
 
Da slazem se... Djava je pravo mesto (i jedino) koje moze da se obidje u ns-u. Sta jos ima interesantno? Mesta za izlaske ima dosta ali sve zavisi sta volis!
Pozdrav komsiluku (ZR)!!!
 
masssa_10:
Da slazem se... Djava je pravo mesto (i jedino) koje moze da se obidje u ns-u. Sta jos ima interesantno? Mesta za izlaske ima dosta ali sve zavisi sta volis!
Pozdrav komsiluku (ZR)!!!


Zahvaljujem se na pozdravima .... VOLIM I JA VAS .... Massso daj registruj se ...
ima li ovde jos koja Novosadjanka ... :) ?
 
Anonymous:
masssa_10:
Da slazem se... Djava je pravo mesto (i jedino) koje moze da se obidje u ns-u. Sta jos ima interesantno? Mesta za izlaske ima dosta ali sve zavisi sta volis!
Pozdrav komsiluku (ZR)!!!


Zahvaljujem se na pozdravima .... VOLIM I JA VAS .... Massso daj registruj se ...
ima li ovde jos koja Novosadjanka ... :) ?

I ovo sam JA napisao ali me komp nije registrovao .... jos jedan pozdrav komsijama iz komsijskog ZR
 
novisad je izuzetno miran grad kao i zrenjanin zato cemu prepucavanja dodji te tri meseca u beograd pacete jebat maku onom kovas tamo poslo nemojte da me pogresn oshvatite ali svuda podji kuci svojoj dodji jer ja kad god sam odlazio u ns/zr jedan dan se odmaram od beogracke guzve a onda mi ona nekako fali
 
gvozdenije:
novisad je izuzetno miran grad kao i zrenjanin zato cemu prepucavanja dodji te tri meseca u beograd pacete * maku onom kovas tamo poslo nemojte da me pogresn oshvatite ali svuda podji kuci svojoj dodji jer ja kad god sam odlazio u ns/zr jedan dan se odmaram od beogracke guzve a onda mi ona nekako fali

A ti 'gvozdenije' studiras li mozda? posto sa takvom gramatikom ne bi trebalo da si zavrsio osnovnu skolu a pogotovo ne srednju. nemoj se ljutiti ali to sam prvo primetila...
Jedan pozdrav za tebe.... KiSS
 
masssa_10:
gvozdenije:
novisad je izuzetno miran grad kao i zrenjanin zato cemu prepucavanja dodji te tri meseca u beograd pacete * maku onom kovas tamo poslo nemojte da me pogresn oshvatite ali svuda podji kuci svojoj dodji jer ja kad god sam odlazio u ns/zr jedan dan se odmaram od beogracke guzve a onda mi ona nekako fali

A ti 'gvozdenije' studiras li mozda? posto sa takvom gramatikom ne bi trebalo da si zavrsio osnovnu skolu a pogotovo ne srednju. nemoj se ljutiti ali to sam prvo primetila...
Jedan pozdrav za tebe.... KiSS

a Ti Massso mogla bi da se javis na mail ili icq ...

cao
 
Anonymous:
masssa_10:
A ti shabane bolje pregledaj postu. i prikaci se nekad na taj icq....

nisam dobio ni jednu poruku na mail shabanko ... a ICQ mi je ukljucen preko celog dana ... samo sam na away rezimu ... pusti poruku i javljam ti se ....

probaj na mail zrenjaninac@online.co.yu

pozdrav shabanko :)))

ovo sam ja napisao , samo me nije ulogovao ... ipak javi se ....
 
beba:
ZRENJANINAC:
pa prijavljen sam ja ovde .. nego kad ne ulazim jedno vreme onda me neprepozna ... pa zaboravim da se ulogujem ... j*biga
Zbog čega psovke ?
Zbog čega "šabane" i "šabanko" ?
A internet-bonton?

ne ne ne .... Bebo ..... nekontas .... imam nekad sakriven IP adresu , pa nece svaki put da je prepozna , pa moram da idem na log in ... razumes ... a odakle je Beba ? a ti si fina ? nespujes ? divno .... ozenio bih te ....
 
ZRENJANINAC:
beba:
ZRENJANINAC:
pa prijavljen sam ja ovde .. nego kad ne ulazim jedno vreme onda me neprepozna ... pa zaboravim da se ulogujem ... j*biga
Zbog čega psovke ?
Zbog čega "šabane" i "šabanko" ?
A internet-bonton?

ne ne ne .... Bebo ..... nekontas .... imam nekad sakriven IP adresu , pa nece svaki put da je prepozna , pa moram da idem na log in ... razumes ... a odakle je Beba ? a ti si fina ? nespujes ? divno .... ozenio bih te ....
Žao mi je neće moći-već sam udata.
Što se tiče spovanja - internet bonton to zabranjuje :psovanje, vređanje itd itd Zar to nisi znao ?
 
beba:
ZRENJANINAC:
beba:
ZRENJANINAC:
pa prijavljen sam ja ovde .. nego kad ne ulazim jedno vreme onda me neprepozna ... pa zaboravim da se ulogujem ... j*biga
Zbog čega psovke ?
Zbog čega "šabane" i "šabanko" ?
A internet-bonton?

ne ne ne .... Bebo ..... nekontas .... imam nekad sakriven IP adresu , pa nece svaki put da je prepozna , pa moram da idem na log in ... razumes ... a odakle je Beba ? a ti si fina ? nespujes ? divno .... ozenio bih te ....
Žao mi je neće moći-već sam udata.
Što se tiče spovanja - internet bonton to zabranjuje :psovanje, vređanje itd itd Zar to nisi znao ?
Pa sta ako si udata .... to ne znaci da nemozemo na kafu zar ne ?
 
Ne mogu da se pohvalim da sam cesto dolazila u NS ali kad god me put odnese u taj grad prosto se odusevim. Dva, po meni, najlepsa grada u ovom kraju europe su definitivno Novi Sad i Rijeka(HR). By the way ja sam iz Vukovara i ako imate sanse da posetite Rijeku, verujte nece vam bit zao. Pozdrav!![/u][/i][/b]
 
Ovaj zrenjaninac se definitivno nalazi na pogresnom mestu!Tema je Novi Sad, a ako hoces da muvas ribe prebaci se na ljubav i sex.U Novom Sadu treba da vidis Petrovaradinsku tvrdavu,Zmaj Jovinu ulicu,Spens....A sto se nocnih izlazaka tice trenutno su najaktuelnije Verige i Soba,mada ima jos puno dobrih mesta za izlazak. Pozdrav
 

Back
Top