Nosa

  • Začetnik teme 19 meseci
  • Datum pokretanja
1

19 meseci

Gost
Kako najlakse odviknuti od nose.Oblacim joj preko celog dana gacice oce da sedi i piski u nosu ali kad potrefimo.ne ume jos da kontrolise.Da li tuci dete kada se upiski da bi shvatila da to ne sme da radi?
 
Mislim da je ne treba tuci,jer ce se time stvoriti jos veca odbojnost prema nosi.Ipak je ona jos uvek dete.Mene je moja odvela u kupatilo sela na solju i objasnila kako samo velika deca lepo idu na nosu a ne piske u gace...Naravno kao i sva deca i ja sam se osecala velikom i svaki put (skoro svaki,desavalo se po nekad da se upiskim) kad mi se piskilo trazila nosu...Jer sam jelte bila velika...
 
Giovanna:
Mislim da je ne treba tuci,jer ce se time stvoriti jos veca odbojnost prema nosi.Ipak je ona jos uvek dete.Mene je moja odvela u kupatilo sela na solju i objasnila kako samo velika deca lepo idu na nosu a ne piske u gace...Naravno kao i sva deca i ja sam se osecala velikom i svaki put (skoro svaki,desavalo se po nekad da se upiskim) kad mi se piskilo trazila nosu...Jer sam jelte bila velika...
Ih giovana kako je nisi provalila u pitanju je nasa prijateljica
jerkoff.gif
nzena, ndevojka, beskucnica, advmatic, misterx, riba... i da ne nabrajam dalje, uf koliko ih samo ima, dakle ne lozi se
 
argonaut:
Giovanna:
Mislim da je ne treba tuci,jer ce se time stvoriti jos veca odbojnost prema nosi.Ipak je ona jos uvek dete.Mene je moja odvela u kupatilo sela na solju i objasnila kako samo velika deca lepo idu na nosu a ne piske u gace...Naravno kao i sva deca i ja sam se osecala velikom i svaki put (skoro svaki,desavalo se po nekad da se upiskim) kad mi se piskilo trazila nosu...Jer sam jelte bila velika...
Ih giovana kako je nisi provalila u pitanju je nasa prijateljica
jerkoff.gif
nzena, ndevojka, beskucnica, advmatic, misterx, riba... i da ne nabrajam dalje, uf koliko ih samo ima, dakle ne lozi se
Hvala bogu da jos neko misli kao ja.Odavno sam vec primetila da je to jedna te ista osoba koja ne prestaje da smara sve ovde nas prisutne sa njenim otkacenim temama.Veliki pozdrav i bravo. :wink:
 

Back
Top