Srbija sila u plivanju i vaterpolu - bravo majstori!

Heavy Knight

Aktivan član
Poruka
1.409
Jeste da ovo nije mesto za ovakvu temu,ali moram ovo da otvorim,jace je od mene a u inat zluradim dusmanima koji ovde spamuju svaki dan.Obrisite kasnije,ali neka bar malo stoji,a nek dusmani cupaju kosu od muke.

Docekasmo i taj dan da Srbija postane svetska velesila u plivanju,zajedno sa vaterpolom.
Za sada dva zlata,jedno Nadje Higl i jedno Milorada Cavica,zatim svetski rekord Cavica i finale vaterpolista!Pa ja ovo ni u najludjim snovima nisam ocekivao.
Svaka vam cast momci i devojke!Pokazali ste da boj bije srce u junaka a ne velike kolicine novca i medijska eksploatisanost.Bez icije maltene pomoci dostigli ste najvece svetske visine.Cela Srbija vam se divi i cekamo vas ispred skupstine na nadam se velicanstvenom doceku!
A nemamo ni more. :lol:

A sta kazu nase komsije?
Siptarima i Crnogorcima ostaje samo da se takmice na prvenstvu Skadarskog jezera,ali ne ko ce brze da pliva vec ko se nece udaviti.:lol:
Hrvatima ostaje da objave rat Italiji i prosire svoje teritorijalne vode jer im ovoliko mora koliko imaju nije dovoljno.:lol:
Muslimanima ostaje da u recniku potraze sta znaci rec PLIVANJE.:lol:
 
9341567794a5628a1aeb72087005767_big.jpg

Nadja Higl
 
Ajkule bre !!

Pamtim kada sam polagao ACT jos kao srednjoskolac na kraju testa su postojale opcije da se rezultati testiranja posalju na par fakulteta za dz, + napises koje su ti svere interosovanja,bla bla.Ja napisem neki faks(Washington State),lupim neki sport,posle par dana mi se javlja na kucni fon trener i kaze mi " Jako smo zainteresovani da pohadjate nas fakultet i budete deo ekipe.Zeleli bismo da vam ponudimo sportsku stipendiju itd".
Mislim ja,otkud coveku takvo samopouzdanje,ne nudi se stipendija tako olako nije to mala lova,pa jos nije ni vrsio skauting,pitam ga odakle zna da imam kvalitet da udjem u ekipu, on mrtav hladan kaze "Pa prezime ti zavrsava na " " .
E sad, nisam ga pitao odakle mu takav zakljucak ali mogu se kladim da na njega nije ostavio utisak da su svi ić-evci baje u sportu neki tamo Hamdija Zulufpahiić.
 

Back
Top