Cyber muvanje

Mane su (bez obzira sta se misli pod "muvanje") to sto nisi sam sa sobom nikad do kraja nacisto u vezi tih stvari ni ovako na ulici, a odma ides na to da predjes u sasvim drugi jedan "univerzum" muvanja.
Al to je vise mana zbog koje ti pati licnost, ali putem nje i muvanje kasnije, i ovo i ono muvanje.

Mada nisam siguran ni u ovo.

Komunikacija sa ljudima je komplikovan poso sa kojim niko jos ni u nesajber svijetu nije nacisto, i vazda moze bolje.
 
Poslednja izmena:
Pa da ima postoje zene koje misle da je lud i vredan nepostovanja svako ko ne ide na to da putem 3struko sifrovane komunikacije ugovara tajni seks sa njima na tajnim nalozima i tajnim porukama iako ne zna nista zivo o njima kao osobama.

Pa ima likova koji takvim zenama potajno a javno iznose svoje velike kriterijume... mora da bude arijevka, mora da bude ovo ono...
samo ne mora da bude iskrena i da kaze nesto o sebi.

I ima moderatora koji brane da se o tome prica.

Ma ima sve :S
 
Poslednja izmena:
ja znam zenu (ili muskarac koji to sve radi?) sa jednog od sajber sajtova kojoj se avatar uvjek slaze (u necemu, da li su to rogovi, da li oktagoni, odnosno ako taj ima na avataru oktagone onda ona stavlja volan od broda sa 8 onih krakova, da li ptica ako taj sa kojim zeli to ima na avataru macka, i to ptica iz istog crtanog iz kojeg je i macak, da li pecurka kojoj je kapa u bojama njene sobe, ako misli da joj taj dolazi u kucu, pa da kao ostavi vrata malo otvorena...- mozda je tako ofarbala sobu da bi mogla to da radi?.) sa avatarom onoga sa kojim zeli da tajno ugovori tajno *******, a ide okolo i prica svima: nisam ja moj avatar... ja sam licnost, i: svako ko je isren taj je za postovanje. Ovo stvarno neznam pouzdano jer nista to nisam pricao sa njom, ali statisticka vjerovatnoca je 99%, a mene dobro sluzi pamcenje pa se svega necega sjetim i povezem.

Ona kad to odluci prvo nasteluje avatar tako da on ima velike veze sa avatarom "izabranog", pa onda uzme i napise nesto lijepo o "izabranom" dje bi on to mogao da vidi, i dje se nezna da li je to sarkazam ili kompliment, pa onda valjda salje sa drugih nikova slike koje su dotjerane u fotosop, i dje se radi to da ona i drugarica razmjenjuju slicice djelova lica i tijela da bi uklopile nesto sto ako dodje do toga da ti "koji su dobili slike" pokazu jedni drugima onda nikako ne moze da se kompromituje itd.

To je ista osoba koja se usudjuje da ljudima govori da su pateticni i ima 3 skajpa.


Ima 0-ljudi po internetu bilo kome od toga muka ili ne. 0 ljudi su za mene ljudi koji vise vole da se jebu nego da se predstave.
 
Poslednja izmena:
Zasto pa ne bih praktikovao..

Samo jos jedan vid komunikacije..
Svidja mi se neizvesnot jer ipak ne znas ko je sa druge strane. Mozes steci opsti utisak i bice priblizno tacan ali to nikad nije sve..

Mana? Hmm, ne vidim neku. Neke situacije odu dalje, neke ne kao i inace..
Mozda jedino ako pricas s nekim brkatim s druge strane :confused:..
 

Back
Top