problem oko name server-a ( DNS-a )

kiza'tallica

Početnik
Poruka
22
E ovako stoje stvari.......pokushavam da otvorim port radi brzheg download-a, i sve je ishlo kako treba dok mi nisu trazhili da prepishem DNS...ali to kao ne mozhe da se skine sa sopstvenog PC-ja jer se poklapa sa Default Gateway, tako da tamo pishe da moram da odem na sajt firme koja mi je sklepala router ( u mom sluchaju Huawei, a verujem i u svachijem ko koristi ADSL u Srbiji) ALI TAMO TO NE MOGU DA NADJEM........pa bih molio za pomoc, uputstvo ili shta vec, ali molim vas malo detaljnije ( iliti na SRPSKOM xD ) poshto nisam neki expert za te stvari...........HVALA
 
ne, ne, ne.........nisi me razumeo, preko fastforward-a i pokushavam da otvorim port...........niko mi nishta nije trazhio, nego tamo u uputstvu pishe da mi treba DNS.......koji ja ne mogu da nadjem, jer mi treba onaj sa sajta firme koja mi je napravila router................loshe sam se izrazio..........:dash:
 
Ne treba ti DNS, nisi dobro protumačio upustvo.
Ono što ti treba je broj porta koji želiš da otvoriš i tvoja IP adresa u mreži (verovatno 192.168.1.2 ako nemaš više računara nakačenih na taj huawei).
Prođi ponovo kroz to upustvo ili pretraži malo po krsti, bilo je sigurno mnogo diskusija na ovu temu.
 

Back
Top