KRADJA

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Gledam sada jednu temu na forumu knjizevnost. U pitanju je kradja knjiga i bogami vecina je zdipila koju iz biblioteke.
Mene interesuju druge vrste kradja. Da li ste ikada imali (ili mozda imate) duge prste. Zasto ste krali/kradete i sta?

Eto naprimer meni se desilo da ukradem samo jednom u zivotu. Prvi dan u vrticu... Dosla kuci sa jednim malim medom. Nisam znala da se igracke iz vrtica ne smeju nositi kuci. :oops:
Kada mi je mama rekla bila sam strasno postidjena i molila je da nista ne kaze tetama. Ona im je ipak rekla (bez mog znanja), a tete su bile toliko dobre pa su rekle da medicu ne moram vracati.
Nikada vise u zivotu nisam ukrala. Ne znam da li je to stvar vaspitanja, straha, stida ili cega vec. Samo znam da bih crkla kada bi ukrala nesto.
 
Nisam nikada ukrao,ako ne računam komšijine jabuke i trešnje.Majka mi je uvek pričala priču-Ko krade ide u zatvor,ko ide u zatvor dobije buve a ko ima buve niko se ne druži sa njim.E sada ne znam što nisam krao,da li zbog buva ili druženja,ali očigledno da je pričica delovala :wink:
 
Shag Ivory:
Kazu da je lopov osoba koja se ne slaze sa postojecim rasporedom materijalnih dobara... :wink:
Dobra ti je ova...
Ukrala sam čokoladu(znaš one male blok čokolade sa nacrtanom životinjom)sa nekih 7 god.-rekoše mami i ja odoh u aut :oops:
Moram da priznam da mi je ponekad žao zbog "lošeg"vaspitanja,pogotovu kad pogledam neke ljude-ali bar se više ne :oops: bilo je mnogo gadno :D
 
Redovno, odnosno kad dojde sezona posecujem prvog komsiju, ima mnogo dobre smokve, osim toga par puta sam iz skole pokupio kredu da bi se potpisivali po zgradama i koliko me secanje sluzi to je to.
 
Nikad nisam nesto ukrao iz prodavnice koliko se ja secam, ali sam jednom prilikom upao kod komsije u stan kroz prozor sa oratacima da uzmemo loptu pa smo ga usput odradili za CELU GAJBU JABUKA!!!
Xexexexe :oops: :D :lol:

Ali sam zato bio opljackan 2 puta i to u CENTRU GRADA!!!!!
 

Back
Top