Ukljucite se u statistici

apotekarka:
Mene je sramota da kažem....ali ipak ću reći....YEBEŠ romantiku! :lol: :lol:

Oh kako si okrutna :lol: :lol:
A ruze,a mesecina,pa onda serenada pod prozorom,zatim, zalazak Sunca,a on ti izjavi ljubav,pa vecera uz svece,duge setnje po obali uzburkanog mora,recitovanje Jesenjina,zvezdano nebo,oblacno nebo,plavo nebo,sivo nebo... Romant'ka ba! :lol: :lol: :lol:
 
zubarka:
apotekarka:
Mene je sramota da kažem....ali ipak ću reći....YEBEŠ romantiku! :lol: :lol:

Oh kako si okrutna :lol: :lol:
A ruze,a mesecina,pa onda serenada pod prozorom,zatim, zalazak Sunca,a on ti izjavi ljubav,pa vecera uz svece,duge setnje po obali uzburkanog mora,recitovanje Jesenjina,zvezdano nebo,oblacno nebo,plavo nebo,sivo nebo... Romant'ka ba! :lol: :lol: :lol:


Joooj, meni je stvarno neprijatno da priznam da ja od svega pobrojanog glasam samo za večeru i to bez sveća jer će ova moja deca to da poobaraju i da naprave težak belaj :roll:
Evo moje vizije jednog lepog provoda u vezi:
Deca kod babe i dede
Napunjena kada
Glatka i čista tela
Dooobar oralni sex
Još dooobrog oralnog sexa
Igra "sve sme-da se svrši ne sme"
Igra "ajd ipak smeš ali prvo ja dvared"
Feniranje kod frizerke
Večera u restoranu
Bioskop

Jel ovom nešto fali?
 
:twisted: ...nisi bas statisticki precizno koncipirao pitanje...: :twisted:
Zene vole ljubav, neznost, vezu,
ali neke zene vole i samo seks (sto ne znaci da ne vole ljubav, neznost i vezu) 8)
Muskarci ne vole SAMO sex (mada ima i takvih, ali ne tako puno) :P
 
apotekarka:
zubarka:
apotekarka:
Mene je sramota da kažem....ali ipak ću reći....YEBEŠ romantiku! :lol: :lol:

Oh kako si okrutna :lol: :lol:
A ruze,a mesecina,pa onda serenada pod prozorom,zatim, zalazak Sunca,a on ti izjavi ljubav,pa vecera uz svece,duge setnje po obali uzburkanog mora,recitovanje Jesenjina,zvezdano nebo,oblacno nebo,plavo nebo,sivo nebo... Romant'ka ba! :lol: :lol: :lol:


Joooj, meni je stvarno neprijatno da priznam da ja od svega pobrojanog glasam samo za večeru i to bez sveća jer će ova moja deca to da poobaraju i da naprave težak belaj :roll:
Evo moje vizije jednog lepog provoda u vezi:
Deca kod babe i dede
Napunjena kada
Glatka i čista tela
Dooobar oralni sex
Još dooobrog oralnog sexa
Igra "sve sme-da se svrši ne sme"
Igra "ajd ipak smeš ali prvo ja dvared"
Feniranje kod frizerke
Večera u restoranu
Bioskop

Jel ovom nešto fali?
fali dusho, fali prvo u restoranu laka vecera - riba ili sl... casa vina,
bioskop da ali sa blagim dodirom u toku... samo malo onako touch,
do kuce jos po neki dodir,
a kod kuce bar jos po jedna casa istog onog vina, pranje zuba pa oralno oralno oralno a onda sve sme pa onda opet oralno pa na kraju slatko spavanje kad prodje DSDS :wink:
 
Zaista ima tracak istine u tome o cemu pises, ali ... uvek ima velika rezerva u odnosu na to sto se desava i postepeno se u nama prelama kroz proteine i hormone koje nam guraju u hrani, Romantika je prava stvar koja moze da se zavrsi sexom, ali isto tako i sex moze da pomogne da se pretvori u romantican happening. Muskarci sve vise gube osecaj i poimanje romantike jer su ih zene po malo navele na to. Individualna stvar ali ipak feminizam je doveo do eksplozije slobode zena, na jedan potpuno drugaciji nacin pa se na tome i zasniva odnos u oslobodjenju sexualnih motiva poriva i koje cega jos. Ne mislim da ima ista ruzno u tome, samo milsim da su odnosi evoluirali do te mere da se vrlo cesto ne raspoznaje ko je koga kresnuo. Ti9 njega ili on tebe. Nekad je zena toliko napaljena da ne bira ni mesto ni vreme, nego trazi odmah u sred bela dana i na mestu koje moze da bude krajnje :roll: , a to je nekad za pravo davano samo muskarcima, odnosno samo su se oni usudjivali da budu grubi i da bez povoda izaberu mesto i vreme ocekujuci da ce zena da bude uvek spremna. E sad vidis po malo se menjaju uloge jer primecujem da veliki broj momaka trazi romanticniji odnos, a zene sve manje. No dobro ako trazis licno ikustvo u prici, opusti se i kad ti dodje da to odradis na brzinu :lol: odradi jer to ume da buide nevidjeni uzitak, ali nemoj da zaboravis ni svece i lepu muziku opustajuce ulje, blagu masazu debelu i dugu predigru sa dosta poljubaca, i na kraju DSDS(pogledaj u svastari sta znaci DSDS). :wink:
 
apotekarka:
Slažem se da je i tvoja organizacija dobra, ali optimalno vreme da decu čuvaju babe je ipak pre do večere nego od večere. Kao što vidiš moraju se mnoge stvari uklopiti, ali fleksibilni smo :wink:
:wink: Draga pa babe su tu, ali slazem se u potpunosti sa tobom. Ali kad se ptici uspavaju, mislim moze i njima malo vina. Cvrsto spavaju i lako zaspu, jel' mislim kako se uzme. Jedva bi cekao da ih uspavam, i dok se ti pripremis ja bi ih uspavao uz pricu o tome kako je bilo kod bake i o tome kako treba da su tihi. Pa zato i traje predigra dugo dugo dok deca ne utvrse san. Zar ne dusho :wink: :lol:
 
Ma, lako je uspavati tako tudju decu...
Romantika...ne palim se!Nismo mali...volim da mi se otvoreno kaze sta, gde, i kako!Mislim mrzi me da citam misli...i sad je kao potrebna vecera ,svece,te ruze,pa muzika...ma, daj.
Ako necu, necu nikad pa ni posle takvog uvoda.Ali kad hocu onda to mora odmah,tada ili nikada!
 
maja mala mama:
sajmonfox:
Sta kazu statistike:
Zene vole ljubav , lepu i romanticnu vezu.
Muskarci vole samo seks.
Da li je to tacno???
Sta vi mislite o tome???
Ma, i zene vole samo seks,ali im je lakse da to priznaju posle jednog "romanticnog"uvoda...

:D pa da ipak su muskarci lovci sakupljaci a zene samo sakupljacice. sem toga lepo je kad se trudimo pa nas nagradite na kraju a zelimo isto i mi i vi :wink: :P
 

Back
Top