NEVER TRUST A JUNKIE

coa el machado

Početnik
Poruka
29
Svaki novi pravac u muzici i novi pokret je istovremeno i nosioc neke nove gudre.

ROCK & ROLL = heroin
Hipi rock = LSD
DISCO = cocane
RAP = crack
Techno = crys,method, hemija , exeri.......i sve ostalo


Najgore je sto je mnogima gudra deo muzike a kasnije zika nestane a ostane samo gudra.Posle mnogo godina srecem neke ljude iz sveta muzike koji su se skroz transformisali.Niti vise sviraju a niti slusaju ziku.

Nema zike ima zikre :dash:
 
Svaki novi pravac u muzici i novi pokret je istovremeno i nosioc neke nove gudre.

ROCK & ROLL = heroin
Hipi rock = LSD
DISCO = cocane
RAP = crack
Techno = crys,method, hemija , exeri.......i sve ostalo


Najgore je sto je mnogima gudra deo muzike a kasnije zika nestane a ostane samo gudra.Posle mnogo godina srecem neke ljude iz sveta muzike koji su se skroz transformisali.Niti vise sviraju a niti slusaju ziku.

Nema zike ima zikre :dash:

A gde ih srećeš, leba ti, 'oću i ja da srećem selebritis?
 
Pa i nisam neko ko bas veruje u teoriju zavere i slicna s....nja ali generalno u bliskoj su sprezi muzicka i "opojna" industrija, mada od ove druge i ne postoji laksi i brzi posao da se zaradi {ali nepostoji gori}. Pa neminovno je da neki "Kajzer Soze" povlaci konce muzicke industrije da bi prosirio trziste za "robu".

Medelinski kartel je svojevremeno trebao BonnyM-u da se zahvali sto je Pablo napravio svoje carstvo


.
 
Danas travu svi puse, od klinaca u osnovnoj do matoraca u penziji! (Moj deda recimo, ali ozbiljno).
Na kokain se prze klinci, dizel, ovo-ono!
Heroin je po mom misljenju najvise zastupljen medju muzicarima (bar u Beogradu), svaki peti je pajdoman.
Hemija (met, ekseri, spid i slicno) je za pizdolisce iz diskoteka!
 
Danas travu svi puse, od klinaca u osnovnoj do matoraca u penziji! (Moj deda recimo, ali ozbiljno).
nista cudno, mi smo svojevremeno varili non-stop sa ortakovim caletom, *** covek imao najbolju semu.. nikad na to nisam gledao kao na neki tabu..

Na kokain se prze klinci, dizel, ovo-ono!
Heroin je po mom misljenju najvise zastupljen medju muzicarima (bar u Beogradu), svaki peti je pajdoman.
Hemija (met, ekseri, spid i slicno) je za pizdolisce iz diskoteka!

a ta poredjenja su vam malo glupa, kakve veze ima sto je neko dizelas il muzicar.. drogiras se sa cim stignes.. ako imas kes normalno da ce radis koks i micubisi eksere.. a kad nemas, dsp dok te ne zaboli mozak, pa dop dok ne poispadaju zubi.. za hiljda dindzi ima se radis cela 2 dana.. a i to ne mora da znaci, moze da imas pare i opet da radis dop, dobar filing jebga...
 

Ovaj fini dečko kog bi svaka majka za zeta 'tela, je nekad bio "roker" (ako se ono što je radio može tako nazvati), i bio je čistiji od bebeće guze. Sad je u "Grandu" i normalno je da je ovakav kakav je.

Kad su seljaci počeli da se drogiraju - rokeri su se očistili.
 
nista cudno, mi smo svojevremeno varili non-stop sa ortakovim caletom, *** covek imao najbolju semu.. nikad na to nisam gledao kao na neki tabu..



a ta poredjenja su vam malo glupa, kakve veze ima sto je neko dizelas il muzicar.. drogiras se sa cim stignes.. ako imas kes normalno da ce radis koks i micubisi eksere.. a kad nemas, dsp dok te ne zaboli mozak, pa dop dok ne poispadaju zubi.. za hiljda dindzi ima se radis cela 2 dana.. a i to ne mora da znaci, moze da imas pare i opet da radis dop, dobar filing jebga...

Ma da, sjajan "filing" :roll:
Ja generalizujem, sto se mene tice, ti mozes da se drogiras cime hoces, ali generalno govoreci je tako.
 
Ma da, sjajan "filing" :roll:
ocigledno ne znas, a u sustini ne znam ni ja niti cu, ali znaju neki ljudi meni jako bliski koji su vec godinama u toj prici.. i prenosim ti samo ono sto je meni pricano, a to je da je osecaj koji imas kad ga spustis u venu nesto neverovatno, ne bolje od sexa, nego hiljadu puta bolje od sexa, sta god te muci u zivotu vise nije prioritet, zaboravljas sve to, bol, sranja.. e a onda se prica zavrsi i.. muk..

ono sto sam hteo da kazem u prethodnom postu je da nije bitno sta slusas, ne odredjuje muzika cime ce da se radis, kakvo je to glupo razvrstavanje.. znam ja i te fensere, rejvere, metalce, pankere, repere, rastamane, sve ih znam.. one koji hoce da se gudriraju nikad nije muzika sprecila u tome da probaju sve sto bi zeleli da probaju..
 

Back
Top