PORAZ NA OLIMPIJADI???

Licno veliki sam postovalac Zeljka Obradovica i jako mi je drago sto je preuzeo reprezentaciju.Bilo koje mesto da zauzmemo bice veliki uspeh.Vazno je samo da je onaj Dusko VUJOSEVIC SMENJEN.Sto se tice Stojakovica ne sumnjam da nece biti spreman 2.8 ali smatram daje ipak Paspalj pogresio i pre vremena se odreko Pedje jer ipak ne vodi on kondicionog dzabe. Uostalom nije on pocetnik pa da sad pocinje da trenira kosarku,pa samim tim ima problema sa kondicijom.Dajte molim vas!!!!Kasni na pripreme.Kasni, pa sta !!!!
 
pa sta ako pedja kasni. ne moze se tretirati isto nba igrac koji po sezoni odigra preko 80 utakmica + plejof i uz sve to bude i nosilac igre tima, a onda dodju i obaveze oko vojske, ugovoreni kampovi i zenidba. tretirati ga isto kao nekog igraca iz nase lige sto igra dva puta nedeljno i to bez promene vremenskih zona, je smesno.
obradovic ima averziju, komplekse prema nba ligi, jer sve veci broj ljudi prati nba a manje evropsku kosarku, steta sto su njega opet doveli na mesto selektora.
ja glasam za marin sedlaceka ili kokoskova ali sad je kasno.
no, videcemo, mozda ipak plavima krene
 
koga nema bez njega se mora...
S obzirom na Zeljkov trenerski kvalitet i do sadasnje uspehe ocekujem jednu od medalja, koju nije vazno, ali bi bilo lepo da bude zlatna. Vazno je da su sklonili onog debelog smrada...
 
Zeljko je selektor i na njemu je odgovornost za rezultat na OI. Zato on moze da radi ono sto misli da je najbolje, jer samo on odgovara za ishod.
Mi mozemo da ga smenimo ali tek kad se racuni svedu. Licno ne bih mogao da stanem na bilo ciju stranu, ali se slazem da NBA superstar tipa Stojakovica zasluzuje malo vise respekta i kredita.

Glavni problem je losa komunikacija, ako se to ne promeni moze biti samo gore!!!
 
Zeljko je kralj.
Ono sto je on uradio za nasu i evropsku kosarku zasluzuje samo postovanje, a svi zluradi komentari su najblaze receno smesni. I sama cinjenica da je prihvatio da vodi reprezentaciju u ovakvom trenutku kada nam je pretio sunovrat reprezentativne kosarke dovoljno govori o njemu, narocito sto mu to uopste nije bilo potrebno, jer je vec usao u istoriju kao pobednik.
Sto se tice njegovog nacina rada, cinjenica je da je oduvek insistirao na vojnickoj disciplini i pravljenju atmosfere zajednistva kao kljucne stvari koja motivise igrace da daju svoj maximum u svakom trenutku. Kada je ta atmosfera nestala, nestali su i nasi uspesi na takmicenjima.
Mislim da je ispravno sto je iskljucio mogucnost da se Stojakovic pojavi uoci prvenstva u timu, jer kakva bi koncepcija mogla da postoji ako NOSILAC IGRE dodje neposredno pred prvu utakmicu?
Pedja je sjajan igrac, ali Zeljkov sistem je sasvim OK i znam da se necemo obrukati koji god da budemo.
A sto se tice "IMENA" u nasoj reprezentaciji, mislim da to na ovakvim takmicenjima i nije presudno. Pogledajte sta je Grcka uradila u fudbalu.
 
sto se tice nasih sansi, sve je moguce, od medalje, do blama, ali to nece imati toliko veze sa otkazima "velikih zvezda"...
ono sto je sigurnio, zeljko je legenda a pedja je razmazeni smrad. kakav bre nosilac igre? nije imao muda da sutira ni jednom kad se lomio rezultat u plej-ofu... ja to zovem: pesko.
dajte da se ne lazemo, decko je umislio da je mnogo vazan, a izgleda da je obican smrad kome puca k...c sto se nacija nada uspehu bar u sportu. secam se kako je sutirao trojke ove godine, nismo spavali, cekali smo izlazak sunca da vidimo "najboljeg sutera na svetu" pa da idemo na posao, a ****** je nonsalontno promasio zadnju trojku i potpuno nezainteresovan, poceo da se glupavo kliberi. bez trunke emocija. mozda je ustrojen?
 
daj ljudi kako moze te da prozivate sve te ljude jel svi su oni se odrekli svojih odmora da bi igrali za reprezentaciju.sto se tice stojaka jedina greska je sto se folira umesto da kaze ljudi nemam motiva niko ga ne bi vukao za ruku vise nego bi mu zahvalili na dosadasnjem.
sto se tice koliko je on vazan to stoji da nam je potreban ali ne toliko da ne mozemo bez njega.
sramotno je koliko samo podcenjujete ljude koji su tamo sa reprezentacijom i isto imena koja su tamo pa pogledajte Radmanovica,Pavlovica,Gurovica,Krstica i druge.velika takmicenja radjaju velike igrace setite se Rebrace u Atine 98.
sve u svemu ovakve teme pokazuju kakav smo mi narod, a i to mozemo da vidimo sada sa ovom jadranskom ligom.nemam ja nista protiv samo nije isto za nasu publiku kad dodje siroki breg ili slovan ili zagreb da igraju sa zvezdom ili bududjnosti, partizanom to su klubovi kojima moze samo cibona da parira i mozda olimpija pa onda nemogu da budu isti uslovi za sve ucesnike pogotovo sto mi imamo jaku ligu i bez njih, a oni bez nas su nista.
 
A kako to da nema motiva? :roll: Ma to su

gluposti !!Nema nista vece i vaznije nego igranje

za reprezentaciju...Ipak si ti Srbin i Crnogorac i

sa tim treba da se ponosis a ne Amerikom i njihovom

NBA ligom...Pa necu valjda njima da se ponosim

Amerikancima. :evil: Uostalom vi mislite da Ameri

vole Srbe? Stojakovica,Divca i ostale...Ne budimo

smesni.Oni vole SVE ljude od kojih imaju koristi.I

sve dok je tako velicace vas.... 8) A kad im vise

ne budete potrebni....Pa koga je uostalom i

briga.... 8) Amerika je to !!!! Nazalost!!!! 8)
 
mali37:
daj ljudi kako moze te da prozivate sve te ljude jel svi su oni se odrekli svojih odmora da bi igrali za reprezentaciju.sto se tice stojaka jedina greska je sto se folira umesto da kaze ljudi nemam motiva niko ga ne bi vukao za ruku vise nego bi mu zahvalili na dosadasnjem.
sto se tice koliko je on vazan to stoji da nam je potreban ali ne toliko da ne mozemo bez njega.
sramotno je koliko samo podcenjujete ljude koji su tamo sa reprezentacijom i isto imena koja su tamo pa pogledajte Radmanovica,Pavlovica,Gurovica,Krstica i druge.velika takmicenja radjaju velike igrace setite se Rebrace u Atine 98. sve u svemu ovakve teme pokazuju kakav smo mi narod, a i to mozemo da vidimo sada sa ovom jadranskom ligom.nemam ja nista protiv samo nije isto za nasu publiku kad dodje siroki breg ili slovan ili zagreb da igraju sa zvezdom ili bududjnosti, partizanom to su klubovi kojima moze samo cibona da parira i mozda olimpija pa onda nemogu da budu isti uslovi za sve ucesnike pogotovo sto mi imamo jaku ligu i bez njih, a oni bez nas su nista.
 
Baby Kate:
Zeljko je kralj.
Ono sto je on uradio za nasu i evropsku kosarku zasluzuje samo postovanje, a svi zluradi komentari su najblaze receno smesni. I sama cinjenica da je prihvatio da vodi reprezentaciju u ovakvom trenutku kada nam je pretio sunovrat reprezentativne kosarke dovoljno govori o njemu, narocito sto mu to uopste nije bilo potrebno, jer je vec usao u istoriju kao pobednik.
Sto se tice njegovog nacina rada, cinjenica je da je oduvek insistirao na vojnickoj disciplini i pravljenju atmosfere zajednistva kao kljucne stvari koja motivise igrace da daju svoj maximum u svakom trenutku. Kada je ta atmosfera nestala, nestali su i nasi uspesi na takmicenjima.
Mislim da je ispravno sto je iskljucio mogucnost da se Stojakovic pojavi uoci prvenstva u timu, jer kakva bi koncepcija mogla da postoji ako NOSILAC IGRE dodje neposredno pred prvu utakmicu?
Pedja je sjajan igrac, ali Zeljkov sistem je sasvim OK i znam da se necemo obrukati koji god da budemo.
A sto se tice "IMENA" u nasoj reprezentaciji, mislim da to na ovakvim takmicenjima i nije presudno. Pogledajte sta je Grcka uradila u fudbalu.

Ko o cemu, baba o ustipcima... :)
Jos nisam sreo nekoga ko je toliko "zaljubljen" u Zeljka Obradovica. To prosto nije covjek koji se obozava, a imam utisak da ga ti bas obozavas. Poshtujem, svejedno. I sad mi reci cime je tebe "kupio" Obradovic? Otkad ta ljubav datira, bas me zanima? Mislim, ako si rada odgovoriti... :P
 
Mars Blackmon:
Jos nisam sreo nekoga ko je toliko "zaljubljen" u Zeljka Obradovica.
Pa medju kakvim se ti to ljubiteljima kosarke kreces?
Mars Blackmon:
To prosto nije covjek koji se obozava...
PROSTO nije, ali ako se udubis...
Mars Blackmon:
I sad mi reci cime je tebe "kupio" Obradovic? Otkad ta ljubav datira, bas me zanima? Mislim, ako si rada odgovoriti... :P
Pocelo je 1992. i od tada se krajnje spontano razvija. Kao igrac je bio OK ali kao trener je izuzetan. A "kupljena" sam ne samo njegovim trenerskim umecem, vec i "nastupom" u celini.
 
Gdje ti je komentar na - ko o cemu, baba o ustipcima? :) Ne vadimo recenice iz konteksta, smo se dogovorili? 8)

Baby Kate:
Pa medju kakvim se ti to ljubiteljima kosarke kreces?

A u tom tvom krugu ljubitelja kosarke sve neki fanovi Zeljkovi? Ode ti (pre)daleko... Ostani na tome da si Ti njegov fan...

Baby Kate:
PROSTO nije, ali ako se udubis...

U sta?

Baby Kate:
Pocelo je 1992. i od tada se krajnje spontano razvija. Kao igrac je bio OK ali kao trener je izuzetan. A "kupljena" sam ne samo njegovim trenerskim umecem, vec i "nastupom" u celini.

U redu.
Interesantna je to biografija, ne sporim... Na aerodromu iz dresa uskocio u trenersko odijelo... u svlacionici vjecito nesto pisakarao uceci tako zanat od svojih trenera... Opet, kao igrac - nista posebno. Grobari u simodovim patikicama :lol: i Zeljko medj njima sa svojim "kamena s ramena stilom". Vise ti je on bio trenerova desna ruka na terenu, nego neki extra igrac. Sto moze biti kompliment, a ne mora...
Trener? Da citiram kolegu mu jednog americkog (opaska, naravno, nije na njegov racun): "Nije imao samo odlicne igrace, imao je najbolje moguce igrace." Prevedeno - Djordjevica i Danilovica, kojih da nije bilo, karijera bi Obradoviceva vjerovatno otisla u nekom drugom smjeru...
Konacno, nastup? Ne vidim u njegovom nastupu ista vrijedno divljenja. Dusan je Ivkovic meni primjer Nastupa i gospodina covjeka u cjelini...
Da ne duzim, poenta je da mi je simpaticno sto je tebi jedan Zeljko Obradovic "kralj". Originalan izbor. Poshtujem, ponavljam... i cijenim covjeka, da ne bude zabune...
Daj ne budi smrtno ozbiljna u komentarima - PROSTO me plasis... :D
P.S. Bice problema na Olimpijadi, po mom skromnom misljenju, a rezultat ce mu odrediti sudbinu - je l' bio u pravu oko Pedje ili nije...

Poz 8)
 
Arkan:
Ljudi bre,nema leba od Stojakovica. A mislim da sto se tice Obradovica tu nema nikakve dileme jer covek zna sta radi i sigurno ce uspeti u svemu ovome jer njegovi dosadasnji rezultati to govore .
Alo,Arkane :o ! Pa ne radi Zeljan valjda ovo samo zbog sebe??? A mi,sta je s navijacima? Ocemo stalno lupati glavu sta ce da odluci,i kako ce se to lose odraziti na nasu kosarku i uspehe preko kojih je pala crna zavesa. Ak bude ovako i sledece godie,sve e izgubiti drac ako vec nije :?
 
Mars Blackmon:
Gdje ti je komentar na - ko o cemu, baba o ustipcima? :) Ne vadimo recenice iz konteksta, smo se dogovorili? 8)
A sta da ti kazem? Tema je vezana za Z.Obradovica, te se shodno tome drzim iste (istog). I ko je sta vadio iz konteksta?
Mars Blackmon:
A u tom tvom krugu ljubitelja kosarke sve neki fanovi Zeljkovi? Ode ti (pre)daleko... Ostani na tome da si Ti njegov fan...
U mom krugu ljubitelja kosarke sve neki ljudi koji vole kosarku, i po neki koji se u nju razume. I svi volimo Zeljka. Dobro, mozda sam ja malkice odmakla od cisto kosarkaske dimenzije, ali samo zato sto volim da posmatram stvari (ljude) sa sto vise aspekata...Npr. Pedja Stojakovic je vanserijski igrac, nema sumnje, ali sa cisto kosarkaskog aspekta. Medjutim, uvek mu je (po meni) falila ta jedna crtica harizme i energije, taj neki element koji razlikuje sjajnog igraca od legendarnog igraca. Kosarka je timski sport, i legendaran igrac osim osecaja za kosarku mora imati i osecaj za tim. Ali ne u smislu nesebicnosti na terenu, vec pre u smislu coveka koji svojom harizmom moze da povuce ostatak ekipe koja i ne mora biti savrsena u kosarkaskom smislu. Divac je to imao. I Djordjevic je to imao.
Mars Blackmon:
Baby Kate:
PROSTO nije, ali ako se udubis...
U sta?
Kako u sta? Pa u ono sto Zeljko ima a sto je od njega napravilo ovako sjajnog trenera.
Mars Blackmon:
Interesantna je to biografija, ne sporim...
Sporis, sporis...samo te cinjenice sprecavaju da to otvorenije prezentujes... 8)
Mars Blackmon:
Na aerodromu iz dresa uskocio u trenersko odijelo... u svlacionici vjecito nesto pisakarao uceci tako zanat od svojih trenera... Opet, kao igrac - nista posebno. Grobari u simodovim patikicama :lol: i Zeljko medj njima sa svojim "kamena s ramena stilom". Vise ti je on bio trenerova desna ruka na terenu, nego neki extra igrac. Sto moze biti kompliment, a ne mora...
Ne diraj simod generaciju Partizana...zar ti nista nije sveto? :P
Tacno je da kao igrac nije bio spektakularan, i tacno je da mu uloga trenera lezi mnoooogo bolje.
Mars Blackmon:
Trener? Da citiram kolegu mu jednog americkog (opaska, naravno, nije na njegov racun): "Nije imao samo odlicne igrace, imao je najbolje moguce igrace." Prevedeno - Djordjevica i Danilovica, kojih da nije bilo, karijera bi Obradoviceva vjerovatno otisla u nekom drugom smjeru...
Ma da sad, hoces da mi kazes da su svi timovi u Evropi koje je ikad vodio Zeljko Obradovic, sa kojima je uzeo titule ili konstantno bio u vrhu, imali Djordjevica i Danilovica?
Naravno da je dominacija nase reprezentacije u kosarci u tom periodu imala mnooooooogo veze sa ovom dvojicom i sa ostalim igracima, ali to ne znaci da je Zeljko svoju karijeru napravio iskljucivo na njihovim talentima. Niti oni na njegovom. (talentu)
Mars Blackmon:
Konacno, nastup? Ne vidim u njegovom nastupu ista vrijedno divljenja. Dusan je Ivkovic meni primjer Nastupa i gospodina covjeka u cjelini...
Dusan Ivkovic je genije i slazem se sa konstatacijom da je primer navedenog. Kapa dole. I Obradovic ga ceni, voli i postuje, i rekla bih da je Ivkoviceva zasluga za Obradovicev razvoj kao trenera i njegovu karijeru veca od Djordjeviceve i Daniloviceve.
Mars Blackmon:
Da ne duzim, poenta je da mi je simpaticno sto je tebi jedan Zeljko Obradovic "kralj". Originalan izbor. Poshtujem, ponavljam... i cijenim covjeka, da ne bude zabune...

P.S. Bice problema na Olimpijadi, po mom skromnom misljenju, a rezultat ce mu odrediti sudbinu - je l' bio u pravu oko Pedje ili nije...
Poz 8)
Sta je tu toliko simpaticno? "Originalan" izbor?
Nije potrebno biti toliko originalan da bi video da Zeljko moze da napravi TIM u kojem ce sve vrline igraca doci do izrazaja, a eventualne mane istih biti "pokrivene" na sto je moguce bolji nacin. Ozbiljno i studiozno radi to sto radi, ono sto budemo uradili na Olimpijadi bice sigurno najbolje sto taj tim moze. Da li ce biti dovoljno, ne znam. Naravno da se potencijal ne moze porediti sa onim koji smo nekad imali (a ciju su okosnicu cinili grobari iz simod-ere 8) ), ali bitno je da se uspostavi sistem rada koji garantuje da nikad necemo biti autsajderi.

A sto se tice Pedje, u pravu je.
Kako god da prodjemo na Olimpijadi.
I taj Pedja je znao kad je Olimpijada, pa je mogao da ima to u vidu kada popunjavao planer. Zao mi je sto ne igra, ali ja volim princip sve ili nista. U ovom slucaju - nista.
Ako je jedan Bodiroga mogao da dodje prvog dana onda je njegova zelja vise nego jasna. Ako je jedan Obradovic mogao da stavi mnogo toga na kocku i prihvati mesto selektora u ovakvom trenutku onda je i njegova zelja vise nego jasna. Ako je jedan Pedja mogao da pravi druge planove za vreme koje je predvidjeno za pripreme za Olimpijadu, onda je jasno da nikad nece biti Šejn.

Mars Blackmon:
Daj ne budi smrtno ozbiljna u komentarima - PROSTO me plasis... :D
Hehe...ovo sam morala da "izvucem".
Da je Obradovic plasljiv, poklonio bi se Pedji i pozeleo mu dobrodoslicu u reprezentaciju.
Zato ga volim.
8)
 
snaja88:
Arkan:
Ljudi bre,nema leba od Stojakovica. A mislim da sto se tice Obradovica tu nema nikakve dileme jer covek zna sta radi i sigurno ce uspeti u svemu ovome jer njegovi dosadasnji rezultati to govore .
Alo,Arkane :o ! Pa ne radi Zeljan valjda ovo samo zbog sebe??? A mi,sta je s navijacima? Ocemo stalno lupati glavu sta ce da odluci,i kako ce se to lose odraziti na nasu kosarku i uspehe preko kojih je pala crna zavesa. Ak bude ovako i sledece godie,sve e izgubiti drac ako vec nije :?
Sta bi ti da oni svi igraju lepu kosarku ili da uzmu medalju.sto se mene tica ja sam za medalju, a lepota nije bitne jel kao primer imamo Kingse koji su pre 3 sezone razbucali Lejkerse u jednom trenutku je bilo 30 poena razlike pa na kraju izgubise i tu utakmicu i titulu.Znaci nije bitno koliko je lepo nego sta ces da osvojis.Ti mozes da volis Stojketa koliko hoces zato sto ste zemljaci ali procitaj sta je Dzef Pitri rekao Stojak na kraju sezone, a to je da on misli da nije pametno da igra OI znaci covek nas je prodao zbog Kingsa e onda nemoj da pricas kako je ZOC kriv za sve.Znam sad ces da kazes on je rekao da nije pametno, a ne da ne moze da igra samo sto to ima isto znacenje.
 
Baby Kate:
U mom krugu ljubitelja kosarke sve neki ljudi koji vole kosarku, i po neki koji se u nju razume.
Ti si, jasno, medju tim sto vole... 8)

Baby Kate:
I svi volimo Zeljka.
Ejh? Svaka cast! :P

Baby Kate:
Dobro, mozda sam ja malkice odmakla od cisto kosarkaske dimenzije, ali samo zato sto volim da posmatram stvari (ljude) sa sto vise aspekata...Npr. Pedja Stojakovic je vanserijski igrac, nema sumnje.
Kraj recenice.

Baby Kate:
ali sa cisto kosarkaskog aspekta.
Visak.

Baby Kate:
Medjutim, uvek mu je (po meni) falila ta jedna crtica harizme i energije, taj neki element koji razlikuje sjajnog igraca od legendarnog igraca. Kosarka je timski sport, i legendaran igrac osim osecaja za kosarku mora imati i osecaj za tim. Ali ne u smislu nesebicnosti na terenu, vec pre u smislu coveka koji svojom harizmom moze da povuce ostatak ekipe koja i ne mora biti savrsena u kosarkaskom smislu. Divac je to imao. I Djordjevic je to imao.
I Danilovic. Stojakovic nije lider, to stoji. Drugi, treci covjek, bolje se snalazi u toj ulozi.

Baby Kate:
Kako u sta? Pa u ono sto Zeljko ima a sto je od njega napravilo ovako sjajnog trenera.
Isuvise si se udubila da bi bila objektivna. Mislim, volis ga, ej... 8)

Baby Kate:
Sporis, sporis...samo te cinjenice sprecavaju da to otvorenije prezentujes... 8)
8)

Baby Kate:
Ne diraj simod generaciju Partizana...zar ti nista nije sveto? :P
:)
Svasta. Pa gdje to da mi bude sveto. Traumaticne godine Bobana Jankovica i kompanije... Valjalo je to izdrzati...

Baby Kate:
Tacno je da kao igrac nije bio spektakularan, i tacno je da mu uloga trenera lezi mnoooogo bolje.
Ovo mnoooogo, varijacija je na cuvena BK GIGANT - SLOVA... Da se poenta bolje uhvati... 8)

Baby Kate:
Ma da sad, hoces da mi kazes da su svi timovi u Evropi koje je ikad vodio Zeljko Obradovic, sa kojima je uzeo titule ili konstantno bio u vrhu, imali Djordjevica i Danilovica?
Hocu da kazem da je Istanbul Zelimira postedio kaljenja i cekanja prave prilike, sto je slucaj gotovo u svakoj profesiji... Elem, ovaj je dvojac dobrano utabao njegov trenerski put... Tacno je da nije imao Djordjevica i Danilovica, imao je "samo" jednog Sabonisa, Rebracu i Bodirogu... :P

Baby Kate:
Naravno da je dominacija nase reprezentacije u kosarci u tom periodu imala mnooooooogo veze sa ovom dvojicom i sa ostalim igracima
Eno opet... :D

Baby Kate:
ali to ne znaci da je Zeljko svoju karijeru napravio iskljucivo na njihovim talentima. Niti oni na njegovom. (talentu)

Dabome.

Baby Kate:
Dusan Ivkovic je genije i slazem se sa konstatacijom da je primer navedenog. Kapa dole. I Obradovic ga ceni, voli i postuje, i rekla bih da je Ivkoviceva zasluga za Obradovicev razvoj kao trenera i njegovu karijeru veca od Djordjeviceve i Daniloviceve.
Mentor Obradovicev.
Jedan je drugi covjek, pokojni Aleksandar Nikolic, imao veci uticaj na njegovu trenersku karijeru od svih gore pomenutih.

Baby Kate:
Sta je tu toliko simpaticno? "Originalan" izbor?
Nije potrebno biti toliko originalan da bi video da Zeljko moze da napravi TIM u kojem ce sve vrline igraca doci do izrazaja, a eventualne mane istih biti "pokrivene" na sto je moguce bolji nacin.
:D
Vec sam se uplasio da... :P

Baby Kate:
Ozbiljno i studiozno radi to sto radi, ono sto budemo uradili na Olimpijadi bice sigurno najbolje sto taj tim moze. Da li ce biti dovoljno, ne znam.
Uh, uh... Znas da ce biti najbolje a? Kako znas, majke ti? 8)

Baby Kate:
Naravno da se potencijal ne moze porediti sa onim koji smo nekad imali (a ciju su okosnicu cinili grobari iz simod-ere 8) )
Vezano za okosnicu i simod - Grobare, podsjecanje - Djordjevic je igrao u Zvezdi, dok ga neki "strucnjak" nije ocijenio kao netalentovanog. Ostalo je istorijska nepravda. :D
Divac je, i to znamo, igrao protiv Zalgirisa i Sholea u najdrazem mu dresu... Dovoljno.
Nova generacija. Pricati o Tomasevicu i Vujanicu ili o "cistim" Ciganima Stojakovicu, Radmanovicu, Rakocevicu, izlisno je... 8)

Baby Kate:
ali bitno je da se uspostavi sistem rada koji garantuje da nikad necemo biti autsajderi.
Nemoj vise, pliiiiz. :P Pa ne pricamo o Angoli...

Baby Kate:
A sto se tice Pedje, u pravu je.
Kako god da prodjemo na Olimpijadi.
I taj Pedja je znao kad je Olimpijada, pa je mogao da ima to u vidu kada popunjavao planer.
Pedja nije taj.
Ima covjek obaveza. Treba vojsku regulisati, treba neko o djeci u otadzbini da vodi racuna, treba svasta nesto... :lol:

Baby Kate:
Zao mi je sto ne igra, ali ja volim princip sve ili nista. U ovom slucaju - nista.
BK, to sta ti volis - to kuci kad dodjes. Ovde je to irelevantno. :P

Baby Kate:
Ako je jedan Bodiroga mogao da dodje prvog dana onda je njegova zelja vise nego jasna. Ako je jedan Obradovic mogao da stavi mnogo toga na kocku i prihvati mesto selektora u ovakvom trenutku onda je i njegova zelja vise nego jasna. Ako je jedan Pedja mogao da pravi druge planove za vreme koje je predvidjeno za pripreme za Olimpijadu, onda je jasno da nikad nece biti Šejn.
Nije jasno, mada se tebi cini da jeste... :P

Baby Kate:
Hehe...ovo sam morala da "izvucem".
Nije problem. 8)

Baby Kate:
Da je Obradovic plasljiv, poklonio bi se Pedji i pozeleo mu dobrodoslicu u reprezentaciju.
Zato ga volim.
8)
Ljubav koja traje punih 12 godina. Cmokitj za Zelimira. :D

Poz. 8)
 
Mars Blackmon:
Baby Kate:
U mom krugu ljubitelja kosarke sve neki ljudi koji vole kosarku, i po neki koji se u nju razume.
Ti si, jasno, medju tim sto vole... 8)
Hehe...popravljas se MB, popravljas se...

Mars Blackmon:
Baby Kate:
Kako u sta? Pa u ono sto Zeljko ima a sto je od njega napravilo ovako sjajnog trenera.
Isuvise si se udubila da bi bila objektivna. Mislim, volis ga, ej... 8)

Rec "voleti" ima MNOOOOOGO ( 8)) znacenja. Ova vrsta "ljubavi" nije smetnja za objektivnost.




Mars Blackmon:
Tacno je da nije imao Djordjevica i Danilovica, imao je "samo" jednog Sabonisa, Rebracu i Bodirogu... :P

Da, da...uvek je on imao nekog, a ostali treneri nikog...



Mars Blackmon:
Baby Kate:
Ozbiljno i studiozno radi to sto radi, ono sto budemo uradili na Olimpijadi bice sigurno najbolje sto taj tim moze. Da li ce biti dovoljno, ne znam.
Uh, uh... Znas da ce biti najbolje a? Kako znas, majke ti? 8)
Opusti se. Veruj mi, bice najbolje. 8)


Mars Blackmon:
Vezano za okosnicu i simod - Grobare, podsjecanje - Djordjevic je igrao u Zvezdi, dok ga neki "strucnjak" nije ocijenio kao netalentovanog. Ostalo je istorijska nepravda. :D
Divac je, i to znamo, igrao protiv Zalgirisa i Sholea u najdrazem mu dresu... Dovoljno.
Nova generacija. Pricati o Tomasevicu i Vujanicu ili o "cistim" Ciganima Stojakovicu, Radmanovicu, Rakocevicu, izlisno je... 8)

Pa samo Zvezda moze da ima takve STRUCNJAKE koji su u stanju da jednog Djordjevica ocene kao netalentovanog...Sto se tice Divca, mi ovde imamo obicaj da kada nekome trazis uslugu a taj ti ne ucini, kazemo :" Al' si mi pomogao, k'o Divac Zvezdi." :P
Sto se tice Tomasevica, njega nikada nisam priznavala za grobara, nekako se ne uklapa u to...tipican je zvezdas.

Ali stvarno ne mogu da verujem da neko moze da dovodi u sumnju vladavinu Partizana u nasoj kosarci...
Divac, Djordjevic, Danilovic, Paspalj, Rebraca, pa i Drobnjak, Beric, Scepanovic, Loncar i ostali koji su dali veliki doprinos u pojedinim utakmicama reprezentacije...(umalo da zaboravim Zeljka Obradovica)... a sta Zvezda ima da ponudi? Rakocevica? Nikad nije bio ni blizu pomenutim...on je u rangu sa Lukovskim...A Vujanic ce tek biti nesto. Radmanovic je ok.
Zvezdi zaista hvala za fenomenalnog Sasu Obradovica.

Toliko.
 

Back
Top