Facebook

А куд би са милионима тих људи? :eek: Верујем да је бар половина корисника Фејсбука нечије дете :mrgreen:

pretpostavljam da se misi na decu ispod 13 godina
Jedan dan sam dosao kuci iz skole i bio na Fejsu 13 sati bez prestanka.. Mislim, nisam bukvalno sve vreme sedeo ispred monitora, svirao sam gitaru malo, ali sve to uz prisustvo Fejsa.. Od 12 do 1 ujutru sam bio.. I onda sam se zapitao : Sta radim koji ......?

Obrisao sam, od tad sam online po sat vremena svaki dan, ni toliko.. Mnogo je bolje.. Pre nisam mogao da legnem da spavam a da ne pogledam Fejs.. I mnogo je bolje :D :D :D

Hahahahaha ne ne, nisam pravio novi, niti cu, nego kazem da sam pre bio ceo dan online na fejsu, a sad nisam ni sat vremena online, ali to vreme provedem na krstarici ili nekom drugom forumu, ili procitam novine na internetu :p :p :p :p .. I onda odem offline, uzmem sviram gitaru ili idem napolje :D .. Mnogo korisnije..

Da, bas to.. ;)

od foruma nećeš videti veće vajde nego na fejsu, veruj mi, govorimiz iskustav :mrgreen:
forum i fejsbuk - isto sranje drugo pakovanje
 
Мислим, да је данас проблем што многи 90% свог слободног времена проводе на таквим сајтовима. Фејс није ништа бољи од осталих сајтова за упознавање. Препун је неких глупавих апликација, кисића, смајлића, осталог "шаренила" да је једина његова сврха заправо слање истих глупости пријатељима.Најсмешније је од свега када чујем" Видимо се вечерас у 23ч на фејсбуку!" То је уговорени састанак! :lol: Реално, са половином тих пријатеља са фејса се и не видиш, само куцкаш. 90% корисника фејсбука су "колекционари" пријатеља, који заправо и нису "пријатељи" већ обични познаници. То је ВИРТУЕЛНИ УСПЕХ- РЕАЛНА ПРОПАСТ.;)

Најјаднији су од свега они "колекционари" лепих девојака. Који свакој иоле лепој девојци шаљу захтев за пријатељство и оне тупаве поруке ( по систему copy/paste)" приметио сам те, прелепа си, у животу нисам видео тако лепу девојку, ајде да се упознамо" :lol:

Очај је видети све оне девојчице од 14-15 година мање-више, што каче провокативне слике као да конкуришу за главну глумицу у некој порнаји . Јадни ти родитељи који не знају шта раде њихова деца. :roll::(

Обрисала сам свој профил после 6 месеци коришћења. Обрисала сам све своје профиле на другим сајтовима за дружење и упознавање, јер сам схватила да то не води ничему и да заправо постајеш све више и више отуђенији од реалног света. С друге стране, ако си у некој озбиљној вези, немој да дозволиш да фејсбук и слични глупави сајтови постану главни проблем у вези или браку. Реално, свака нормална особа не жели крај себе зависника од фејсбука и осталих сајтова. Оно што ти је потребно је партнер који ће стајати чврсто на ногама, који ће се борити кроз живот а не неки мрсимуд који белији на фејсу по цео дан и стартује неке цице.

Прекинула сам све те виртуелне контакте са разних сајтова, мислила сам да ће ми бити тешко, али после 10 месеци "апстиненције" могу само рећи да је то била најпаметнија ствар коју сам у животу урадила! ;):super:
 
Poslednja izmena:
pretpostavljam da se misi na decu ispod 13 godina



od foruma nećeš videti veće vajde nego na fejsu, veruj mi, govorimiz iskustav :mrgreen:
forum i fejsbuk - isto sranje drugo pakovanje


Naravno da ne ...mislim na sve ono mladje od 18 godina ....

Ne mogu da shvatim da je nekom tinejdzeru potreban nekakav fejs da bi nasao prijatelje :eek: , ne mogu da shvatim da nemaju potrebe da se druze ,...... pa sinonimi za mladost su : druzenje, radost , .........................sve sto ima veze sa zivahnoscu..........

Dal je moguce da su penzioneri u boljem mentalnom i psihickom stanju od njih :eek:

Roditelj koji ne samo da ne zna da mu dete ima profil na fb , vec uopste roditelj koji ne zna sta mu dete radi , ko su mu prijatelji ,....da li ima probleme ,..... -nije roditelj vec DEBIL ............

Ma ta deca su blago kakvi su danasnji nazovi roditelji , jer oni su 100x gori ............ ili i sami vise na tom fb predstavljujuci se kao slobodna ,......ili slobodan , patriota ,... svaki drugi ne moze da preboli patrijarha Pavla ...da, da -bez toga im niko ne bi poverovao ....a obavezno slike moraju da prste materijalizmom , raskoscu ,.....-fuj

.............. ali stvarno moras da budes retard da ne znas sta se desava oko tebe ....dal je moguce da svi roditelji te dece misle e to je samo na filmu ili tamo su ko zna cija deca, moje nije sigurno :dash:

Sto je najgore pre par meseci je bio slucaj kako je neki pedofil pokusao da stupi u kontakt sa nekom devojcicom , ona je to prijavila roditeljima a smradovi su se pitali sta da rade :eek: ..........i na kraju posto nisu znali sta ce , trazili su pomoc od psihologa :dash: .............pa kuda ovaj svet ide :bljak: ,.................. dal je moguce da majka ne ume da upozori cerku i ako je vec imala tu nesrecu da joj manijak stvara virtuelne traume , dal je moguce da ne ume da je utesi i zabrani pristup istom nego joj treba psiholog ............a da ono vazno nece se odjaviti sa fejsa -to nikako

Hvala bogu da iako nisam puno starija od fb generacije , da sam imala u svom okruzenju normalne ljude (rodbinu) koji su mogli da me savetuju najbolje sto mogu ...i iako mi se to tada cinilo da previse se.ru ipak nisam mogla a da ne 2x ne razmislim kada se nadjem u nekoj situaciji o kojoj su mi pricali , da ne navodim primere -nije tema

Nisu problem deca, problem su ovi odrasli .................sta im koj k. fali ne znam :confused: , da ih je za porodicu bas briga , da im nista nije sveto cak i po cemu zivota svoje dece ....i oni su bili u tim godinama pa znaju sta sve taj period nosi , roditelj ne znam koliko godina da ima je roditelj i ne moze da razmislja kao dete ....
Nemam pojma , u mojoj generaciji nijedan roditelj nije bio takav poput ovih modernih , kojima je samo bitno da ostave nekakav utisak da prate trendove

Ko ce ako ne roditelj da upozori dete na sve opasnosti ...... ili dal je moguce da su toliki debili pa da misle moje dete zasluzuje ovakvu mladost a na fb idu samo dobri ljudi
Znam coveka koji muva 15godisnje vrsnjakinje koje su prijateljice njegove cerke , licno su mi pokazale poruke :bljak:
:!::!::!::!::!::!::!:
Polazim od sebe kada sam ja imala 15 .....na sve lose sto sam imala prilike da cujem uvek sam pomislila ma preteruju, ma takve stvari (pedofili, ubice, siledzije, i sl primeri.....) postoje samo u filmovima ......tipicno nevino i naivno razmisljanje ..........tipicno razmisljanje jednog deteta

:!::!::!::!::!::!::!:
:heart: :heart: :heart:
Svakako da sam jedva cekala da obujem stiklice , raspustim kosu , nasminkam se kao sve one sa golim pupkom koje sam vidjala da dolaze kod moje rodjake i spremaju se da zajedno izadju .... ma jedva sam cekala da i mene postanu muskarci svesni , .....sva sam se osecala vaznom i primecenom a intezitet je bio proporcionalan broju pogleda koje sam krejem oka primecivala , smeloscu da bas meni ili zbog mog drustva onaj ili oni smisle neku zvaku ili foru da nam privuku paznju :D ......................tako je bilo lepo vikendom po podne skockati se , naneti vise nego obicno toaletnu vodu , setati drugacije nego kad ides u skolu - kada su se na igralistu odrzavale npr utakmice i sl ..............
:heart: :heart: :heart:


EEEeeeeeehhhhhhhhhhhh kako je lepo sto kada pogledam unazad mogu da kazem imala sam tinejdzersko doba ,.... imala sam prilike da iskusim sve slasti tog doba ,.... slasti kojih ce jos mnogo u zivotu biti ali nikada vise nece imati taj ukus ,....ukus bez kojeg bih danas verovatno bila po uzoru na fb generaciju toliko puna besa da bih mozda ili bila zrtva ili potencijalni maloletni ubica koji kada je malo nervozan uzima makaze i zabije ih pravo u vrat onome koga "nervira"....i to u skoli naravno

_____________________________________________________________________________________

Ova druga recenica ti nema veze sa vezom ...........to je kao kad bi rekla da je isto osnovna skola i fakultet -eto tako

FB-je sajt za upoznavanje ili samopromociju ....to mu je koliko znam jedina svrha

Krstarica je forum :ok: .......... ovde postoji mali milion tema koje mozes samo da citas , na kojima mozes da diskutujes ali zato trebas da se registrujes a da bi se registrovao nisi obavezan da napises ime, prezime , maticni broj ..... i sve ostalo sto spada u licni opis :ok:
Ko npr ovde zna da li sam udata , da li imam decu , da li sam plavusa , da li sam lezbejka ,.... da li sam na kraju krajeva stvarno zensko ....:whistling:

Dakle ovde ne postoje nikakvi uslovi da moramo da iznosimo bilo sta sto zalazi u nasu privatnost ili intimu , naravno ko zeli moze .....
 

Back
Top