Da li bi zeljeli da prisustvujete porodjaju???

Hahahahhaha!!!!!
Mi smo ti živ primer da to nije istina :D
Zajedno smo rodili našu decu i to nas je još više povezalo i zbližilo.
Kod nas je to moguće u Gradskoj bolnici na Zvezdari i super je iskustvo, naravno, ako sve ide kako treba i bez komplikacija.
To je velika sreća koju podeliš sa svojim čovekom umesto sa doktorima i babicama i onda ste država za sebe....
 
apotekarka:
Hahahahhaha!!!!!
Mi smo ti živ primer da to nije istina :D
Zajedno smo rodili našu decu i to nas je još više povezalo i zbližilo.
Kod nas je to moguće u Gradskoj bolnici na Zvezdari i super je iskustvo, naravno, ako sve ide kako treba i bez komplikacija.
To je velika sreća koju podeliš sa svojim čovekom umesto sa doktorima i babicama i onda ste država za sebe....
To je bas lepo. Muskarac tad nauci i da postuje zenu vise, kad zna koliko se mucila.. :P
 
Hvala na nezazluženim komplimentima, ja sam samo stajao tamo i smetao. Povremeno sam apotekarku držao za ruku i davao nejasne komentare na njene tvrdnje da joj je dosta svega i da hoće da idemo kući.

Važno je znati da otac na porođaju ne zaranja glavu tamo gde nema nikakvog posla, tu je da daje podršku ženi/devojci i da se raduje kad mu se rodi dete, jer taj osećaj je neponovljiv.
Naravno da nema padanja u nesvest, a kome se više ne yebe zato što je video kako mu se rodilo dete taj i treba da odustane od sexa.
 
Snezna_kraljica:
apotekarka:
Hahahahhaha!!!!!
Mi smo ti živ primer da to nije istina :D
Zajedno smo rodili našu decu i to nas je još više povezalo i zbližilo.
Kod nas je to moguće u Gradskoj bolnici na Zvezdari i super je iskustvo, naravno, ako sve ide kako treba i bez komplikacija.
To je velika sreća koju podeliš sa svojim čovekom umesto sa doktorima i babicama i onda ste država za sebe....
To je bas lepo. Muskarac tad nauci i da postuje zenu vise, kad zna koliko se mucila.. :P

Pa sad, toliko su me nadrogirali svim i svačim da se baš nešto i nisam namučila, više sam se istripovala :shock:
Ne, ozbiljno nije akcenat na tome, stvar je u osećanju zajedništva i deljenja najznačajnijih momenata u životu.
Žena može da se namuči i ako je boli zub ili kičma kad se ušine, ali taj bol ne vodi nikakvom zajedničkom cilju.
Izvini, ja se raspisala, krenulo me...
Zamisli još da sam išla u vojsku.... :roll:
 
Tristana:
Jedan moj prijatelj iz UK (inace fin decko) mi je jednom rekao nesto sto me nagnalo da mislim. Po njegovom misljenju kada muskarac prisustvuje porodjaju svoje zene/devojke (znaci gleda citav porodjaj) to definitivno ubija intimne odnose izmedu njih. Koliko bi vas potpisalo ovu izjavu i do kog stepena?
U evropi je to normalno...Doktori preporucuju itd..I ja sam licno dva puta bio prisutan...znaci imam dvoje divne decice...Hm,..sto se ostalog tice,ma ne....za prave osecaje se priroda pobrine....
 
apotekarka:
stvar je u osećanju zajedništva i deljenja najznačajnijih momenata u životu.
Tacno. Tad i muskarac ima osecaj da je "rodio" to dete. Ionako ima nekih muskaraca koji su isfrustrirani (da ne kazem da je ljubomorni:) bliskoscu izmedju majke i deteta.
Inace, ti si prva osoba iz mog "okruzenja":) za koju je vezana ova prica. I drago mi je da imas pozitivna iskustva sa tim. :wink:
 
Na ovu temu sam razgovarala sa puno svojih drugara i svi su mi kao iz topa odgovarali da nikada ne bi pozeleli da prisustvuju porodjaju ali da bi to ucinili ako bi njihova zena insistirala...
Ne znam,... ne mogu da razumem kako muskarci mogu da sede negde u nekoj kafani sa svojim drustvom, ispijaju po ko zna koju flasu piva dok se u isto vreme radja njihovo dete.
Ne bih nikada trazila od svoga muza da prisustvuje porodjaju ali ... mislim da bi mi mnogo znacilo kada bi on sam izrazio takvu zelju.
 
apotekarka:
Hahahahhaha!!!!!
Mi smo ti živ primer da to nije istina :D
Zajedno smo rodili našu decu i to nas je još više povezalo i zbližilo.
Kod nas je to moguće u Gradskoj bolnici na Zvezdari i super je iskustvo, naravno, ako sve ide kako treba i bez komplikacija.
To je velika sreća koju podeliš sa svojim čovekom umesto sa doktorima i babicama i onda ste država za sebe....

Ovo je divno! Meni se bas dopada ideja da podelis takav trenutak sa svojim muskarcem. :D
 
Ne bih da ureknem ali,ako bih u icemu podrzao svoju zenu,znam sigurno da je to porodjaj,tako sto bih prisustvovao.To,naravno,ne garantuje da se ne bih onesvestio ali,koliko sebe poznajem,ostao bih na nogama za nekoga koga volim,jer bih se samo sa takvom vencao.Ne bih da sudim o drugima.
Jedino mogu sam sebe da promenim a to,uzgred,porucujem
i svima koji ovde pisu.Ne mozete da promenite druge,vec samo sebe.
 
japur:
Ne bih da ureknem ali,ako bih u icemu podrzao svoju zenu,znam sigurno da je to porodjaj,tako sto bih prisustvovao.To,naravno,ne garantuje da se ne bih onesvestio ali,koliko sebe poznajem,ostao bih na nogama za nekoga koga volim,jer bih se samo sa takvom vencao.Ne bih da sudim o drugima.
Jedino mogu sam sebe da promenim a to,uzgred,porucujem
i svima koji ovde pisu.Ne mozete da promenite druge,vec samo sebe.

Ma šta ima da se onesvešćuješ, sve je normalno i prirodno a pre svega lepo i uzbudljivo :D
 
apotekarka:
japur:
Ne bih da ureknem ali,ako bih u icemu podrzao svoju zenu,znam sigurno da je to porodjaj,tako sto bih prisustvovao.To,naravno,ne garantuje da se ne bih onesvestio ali,koliko sebe poznajem,ostao bih na nogama za nekoga koga volim,jer bih se samo sa takvom vencao.Ne bih da sudim o drugima.
Jedino mogu sam sebe da promenim a to,uzgred,porucujem
i svima koji ovde pisu.Ne mozete da promenite druge,vec samo sebe.

Ma šta ima da se onesvešćuješ, sve je normalno i prirodno a pre svega lepo i uzbudljivo :D

Aaaa a zato se derete! :twisted:
 

Back
Top