Neda joj mira

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tera me nova devojka da se krstim
od kako je saznala da sam nekrsten malo malo pa mi prigovara
kako to nevalja i da treba da odemo u crkvu da zakazmo krstenje
sta da radim ?

Ako je Pravoslavlje u pitanju krstices se samo pod jednim uslovom: ako te Bog pozove na spasenje! U tome ti ne odlucujes niti ces odluciti.
Dakle sve je do Boga: ako te On prizove, krstices se, ako te On odbaci, neces se krstiti! :ok:

Ako je neka jeres rimokatolicka ili sekta, krstices se ne brini! Tu ce ti djavo pripomoci!
 
Ako je Pravoslavlje u pitanju krstices se samo pod jednim uslovom: ako te Bog pozove na spasenje! U tome ti ne odlucujes niti ces odluciti.
Dakle sve je do Boga: ako te On prizove, krstices se, ako te On odbaci, neces se krstiti! :ok:

Ako je neka jeres rimokatolicka ili sekta, krstices se ne brini! Tu ce ti djavo pripomoci!

Bog nikog ne "odbacuje"...On uvek zove k sebi ...moze samo da se desi da čovek ne čuje njegov poziv ;)
 
Tera me nova devojka da se krstim
od kako je saznala da sam nekrsten malo malo pa mi prigovara
kako to nevalja i da treba da odemo u crkvu da zakazmo krstenje
sta da radim ?
Pitaj je na osnovu čega je odlučila da se baš krsti u pravoslavnoj crkvi? Zašto ne, recimo, đainizam? Mislim da je miroljubivija vera, ako ništa drugo...
 
Ako je Pravoslavlje u pitanju krstices se samo pod jednim uslovom: ako te Bog pozove na spasenje! U tome ti ne odlucujes niti ces odluciti.
Dakle sve je do Boga: ako te On prizove, krstices se, ako te On odbaci, neces se krstiti! :ok:

Ako je neka jeres rimokatolicka ili sekta, krstices se ne brini! Tu ce ti djavo pripomoci!
ajoj.. šta više neću čuti na ovom forumu...:zcepanje:

Pa vidiš da ga ne zove bog da se krsti, već devojka...:lol:

Ti si zaboravio da se u pravoslavlju krste oni što još nisu naučili ni da pričaju.
Pa ko njih tamo dovlači? :zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top