hirurgija

PAWLLE

Poznat
Poruka
7.869
bio sam pre neki dan na hitnoj intervenciji , naime moja lepsa polovina se probola pa smo tamo zavrsili, dodjem tamo, ima jedno 16sestara koje sede sve nabijene na prijavnici a samo jedna radi , gomile lekara prolaze a samo jedan radi i to slusa price koje mu sestre pricaju ( taj isti i sije) a drugo sama ijekavica pa sam za trenutak pomislio da sam negde u Bosni :zper:
 
bio sam pre neki dan na hitnoj intervenciji , naime moja lepsa polovina se probola pa smo tamo zavrsili, dodjem tamo, ima jedno 16sestara koje sede sve nabijene na prijavnici a samo jedna radi , gomile lekara prolaze a samo jedan radi i to slusa price koje mu sestre pricaju ( taj isti i sije) a drugo sama ijekavica pa sam za trenutak pomislio da sam negde u Bosni :zper:
Kako ste prosli u smislu brzine i kvalitete usluge, duzine cekanja, daljih kontrola... ?
Ma, zlo i naopako : čekanje, neažurnost, birokratski formalizam, itd., itd. !!!
Sledeći put, da se sve to izbegne, PAWLLE neće očekivati da mu se g - đa probode, već će to sam obaviti sekirom ... :)
 
Zato sam i pitala da cujem iskustva drugih kada su u pitanju ljudi u belim mantilima. Licno, imam pozitivnih iskustava, ali su u manjini pred onim drugim... :neutral:.

Medjutim, Pawlle nam se ne javlja... Sta se dogadja sa "probodenom" lepsom polovinom ?
 
Ma, zlo i naopako : čekanje, neažurnost, birokratski formalizam, itd., itd. !!!
Sledeći put, da se sve to izbegne, PAWLLE neće očekivati da mu se g - đa probode, već će to sam obaviti sekirom ... :)

dizali smo tepih natopljen vodom, opran da se osusi, i cev nije trebala da spadne ali ****** i bilo je dosta srece, ne treba mi sekira
 
dizali smo tepih natopljen vodom, opran da se osusi, i cev nije trebala da spadne ali ****** i bilo je dosta srece, ne treba mi sekira
Ste ga prali od poslednje upotrebe, kada ste nekog od rođaka ili prijatelja, uvijenog u tom tepihu, tovarili u gepek, radi rekreativne vožnje i malo dužeg izleta, na Frušku Goru ?!? :eek:
 
nismo cekali dugo sat i po, ali rec je o necemu drugom sedi 16 sestara i 15 doktora koji samo gledaju i vicu nisam ja sad ce dr, inace dok je skrpio za 5min.

Poznata situacija na koju prosto ne znam sta reci. Nekad su mi nervi kao celicne sajle pa sam strpljiva, a nekad ne vidim razlog trpljenju. To sto kazes zvuci neposlovno i nekorektno prema pacijentima, ali sam prisustvovala mozda i neprijatnijim scenama :roll:.
 
Ste ga prali od poslednje upotrebe, kada ste nekog od rođaka ili prijatelja, uvijenog u tom tepihu, tovarili u gepek, radi rekreativne vožnje i malo dužeg izleta, na Frušku Goru ?!? :eek:

Pa hteli ljudi da im tepih bude cist i za druge slucajeve, pardon, rodjake i prijatelje :lol:. Nikad se ne zna za koga ce, pardon, kada ce opet da zatreba :D.
 
Secam se samo jednog odlaska, oca u katastrofalnom stanju i sludjenosti, tako da mi je kroz maglu ostalo secanje na predlog za neka ispitivanja koja na njemu, zbog loseg zdravstvenog stanja, nisu smela da se vrse. I mnostvo povredjenih u cekaonici.
 
Poslednja izmena:
Ma...Dok sam imala 'seosku' aTresu,moRe sve i moRe o'ma',cim unidjem u boln'cu,a kad sam upisala u lk i zk graCku,eee,tad ne meRe nist'.Idi lepo u zmaj ognjena vuka po uput.Tako me jednom poslase u zov na pregled,a ovi me tamo pitaju(iznenadjeni) sta cu ja tu kad oni NE MOGU da mi obave pregled jer nemaju kabinet za kontaktna sociva!!?Ima jos....Sestra ne moze da ti da inekciju ako TVOJ DR tj. ta(taj) koji ti napisa recept nije u zgradi ambulante!!?Ako se slucajno nenadano razbolis,mozes da umres jer te dr ne moze pregledati posto NEMAS ZAKAZANO(a pri tom,dr nije u ordinaciji i nema pacijenata koji cekaju)!!Svi videste akciju KAZI SVIMA KOJE VOLIS.Sta da kazem?Da odu kod ginekologa(naravno,najmanje TRI nedelje pre toga zovu po ceo dan i zakazu),da im uzme uzorak za analizu,i da onda TRI meseca najmanje cekaju rezultat PAPA testa?!Ima jos....
 
Bas tu akciju koju si pomenula i ja sam pre neki dan malko dokacila... Velika je vestina stici do gise i zbog standardnih pregleda koje smo u obavezi da radimo zbog nas samih (a oni da nam to, kao savesni lekari, pruze), a kamoli kada treba da se zakaze nesto izvan toga. Dobijem pitanje - a sta ce Vam to...:eek:. Onda krecem da objasnjavam zasto se neke kontrole rade 1-2 x godisnje. Mislim, logicno je da pacijenti treba da edukuju lekare... :eek:. Kako drugacije...
 

Back
Top