Krševi na putevima zagađuju Srbiju

dozvolili su i preregistraciju sa tablicama susednih zemalja..bugarska,madjarska....i to bez ikakvih ogranicenja...bitno je da se uzmu pare....produzice rok i dalje sigurno....treba izmusti sto vise para u budjet....a to sto ce se opet okoristiti pojedinci...pa to smo navikli....
 
треба се вратити запрегама,еколошки је и уједно се врши одржавање Српских путева...
балегу у ударну рупу - решен проблем,без механизације,асфалтних база соли и ризле....
 
Pa ko nema para za više voziće krš. Kad Fiat Punto bude proizvodio kao što su pričali onda neka kukaju na krševe.

pa ljudi voze stare automobile zato sto drzava dere vlasnike automobila gore nego hitler naciste....

na svako vozilo koje kupis mora da platis 33% porez od vrednosti vozila drzavi + registracije + akcize izadje te ko svetog petra kajgana....

ako je prosecna vrednost vozila 10.000 evra ispada da svaki vozac u proseku plati prve godine kada kupi automobil reket drzavi preko 5000 evra za carinu i pdv, registracije i akcize....

a 5000 evra je cifra koju vecina gradjana srbije ne moze da zaradi ni za godinu dana

svako bi voleo da vozi mecku e klase ili bmw sedmicu , al u drzavi u kojoj se ekonomija raspada tako nesto je nemoguce barem za ogromnu vecinu gradjana, zato ljudi voze ono sto mogu da plate.... a vecina ne moze da kupi auto skuplji od 3000 evra.... nema
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Reko ti jedan drug?

reko mi cika google

http://www.cartalk.com/content/features/Worst-Cars/results5.html

worst-car.jpg


results-title.gif


thewinner.gif


winner1.gif


yugo.jpg


"I once test drove a Yugo, during which the radio fell out, the gear shift knob came off in my hand, and I saw daylight through the strip around the windshield."

"The Yugo's first stop after the showroom was the service department: 'Fill 'er up and replace the engine!'"

"Any time we made a right hand turn, we all had to lean to the right to prevent the driver's side rear tire from scraping against the wheel well."

"At least it had heated rear windows--so your hands would stay warm while you pushed."

yugo je po anketi casopisa car talk proglasen za najgori auto u poslednjih 1000 godina
 
eeeeeeeeeee kako bi vozili dobre aute da nikada nije bilo zastave !!!!
radnici zastave bi ostali u svojim selima....razvili bi intezivnu poljoprivredu....a gde je zastava , bila bi neka preradjivacka prehrambena industrija....kompletna proizvodnja isla bi za izvoz....pored te fabrike razvojni program za prehranbenu industriju.....ma milima jedna....ALI......srbin oce da pravi auto sa nemcem,japancem......
 
eeeeeeeeeee kako bi vozili dobre aute da nikada nije bilo zastave !!!!
radnici zastave bi ostali u svojim selima....razvili bi intezivnu poljoprivredu....a gde je zastava , bila bi neka preradjivacka prehrambena industrija....kompletna proizvodnja isla bi za izvoz....pored te fabrike razvojni program za prehranbenu industriju.....ma milima jedna....ALI......srbin oce da pravi auto sa nemcem,japancem......

..zastava je porijeklom..Fiat..jel tako....
 
pa kakve to veze ima ??? uvek je bila gubitas dotiran iz budzeta....nesposobna da se razvije sama na trzistu....monopolista koji je unazadio srbiju...!!!!

..ma samo kazem..jedino sto je zastava dobro pravila je oruzje...eeeee...eh da mi je nabaviti jednu novu ..ab2....;)..moram pitati tamo na avijaciji i vojsci...drugare..oni sigurno imaju jednu..za tal..
 
Poslednja izmena:
http://www.danas.rs/vesti/ekonomija/drumovima_jezdi_milion_zagadjivaca.4.html?news_id=167928

I pored ovih krševa-zagađivača još su dozvolili preregistraciju preostalih vozila sa CG i RS tablicama.
A i u kakvom društvu se Srbija nalazi,sve uređene i stabilne zemlje sa poštovanjem zakona i propisa.

Ja sam do pre mesec dana vozio reno4. Nisam imao para da uvezem auto sa euro3 motorom. Sada mi je Uredba omogućila da za 2.500 ojra (auto+carina i pdv+registracija) vozim Opel Astru iz 95-te, odlično očuvanu (vozila Mojca :D).

Sad, šta je za državu, tj. ekologiju, tj. bezbednost u saobraćaju bolje, da i dalje vozim auto koji nema nikakav standard motora ili auto koji ima euro2 motor, i troši bezolovni benzin?
Toliko o štetnosti preregistracije.
 
Ja sam do pre mesec dana vozio reno4. Nisam imao para da uvezem auto sa euro3 motorom. Sada mi je Uredba omogućila da za 2.500 ojra (auto+carina i pdv+registracija) vozim Opel Astru iz 95-te, odlično očuvanu (vozila Mojca :D).

Sad, šta je za državu, tj. ekologiju, tj. bezbednost u saobraćaju bolje, da i dalje vozim auto koji nema nikakav standard motora ili auto koji ima euro2 motor, i troši bezolovni benzin?
Toliko o štetnosti preregistracije.

.....heeeeeeeeeeeej..de si bre...es dobar..:bye:..imam ja Corsu..iz 2003...DI..120 000..km..nista joj..
 

Back
Top