Trikovi za pomeranje dupeta

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Posto je sad mnogima jasnije da je osim prezivljavanja fora "zaebi drugoga" primenjljiva i za zabavu, ovde postujte trikove za pomeranje dupeta ostalog sveta...




-1-
Vozim kola kroz grad, 30/h. Na pesackom prelazu nikog, ali zena ceka da predje. Stajem i pokazujem joj rukom da predje ulicu. Ona krece brzo dva koraka, zatim usporava do brzine kojom se ispija kafa, gleda me prkosno sa izrazom " sta je, ne mozes mi nista ".Nasmejem se, ona mumla " ***** budalu".
 
Posto je sad mnogima jasnije da je osim prezivljavanja fora "zaebi drugoga" primenjljiva i za zabavu, ovde postujte trikove za pomeranje dupeta ostalog sveta...




-1-
Vozim kola kroz grad, 30/h. Na pesackom prelazu nikog, ali zena ceka da predje. Stajem i pokazujem joj rukom da predje ulicu. Ona krece brzo dva koraka, zatim usporava do brzine kojom se ispija kafa, gleda me prkosno sa izrazom " sta je, ne mozes mi nista ".Nasmejem se, ona mumla " ***** budalu".
consoling2.gif
 
Posto je sad mnogima jasnije da je osim prezivljavanja fora "zaebi drugoga" primenjljiva i za zabavu, ovde postujte trikove za pomeranje dupeta ostalog sveta...




-1-
Vozim kola kroz grad, 30/h. Na pesackom prelazu nikog, ali zena ceka da predje. Stajem i pokazujem joj rukom da predje ulicu. Ona krece brzo dva koraka, zatim usporava do brzine kojom se ispija kafa, gleda me prkosno sa izrazom " sta je, ne mozes mi nista ".Nasmejem se, ona mumla " ***** budalu".

...eee, Patak, takve su žene...:eek:
 
Meni kada na pešačkom neki kreten svira i dere se da požurim sa prelaskom ja krenem ka njemu, katkad nehajno zabacivši ruku pzadi, u visini pojasa... bez obzira koliko ih je u kolima, i na +40° i više C odmah se podižu stakla, ubacuje u brzinu, daje gas i odlaze. Jesam li pogodio temu?
 
-2- Tegla sa krastavcima....

To vam je iz prethodnog perioda , ali pokazuje princip ove teme...

Na desku , standu , blizu kase stoji tegla sa krastavcima....
Kasirka svakome kuca i tu teglu u cenu, ako se pobunis, ona pregleda i pita "pa zar tegla nije vas", ali se nikad ne seti kad krenete da vam vikne "zaboravili ste teglu"....


-3- Ako znas kako da ukrades i prevaris onda to i ucini , nemoj da se pravis pametan...

Koliko puta ste bili pritesnjeni ponasanjem i reakcijama i komentarima da "zanovetate" ,"pametujete","cistunisete"....
Ako svi kraduckaju na taj nacin , kradi i ti ,nemoj da se pravis blentav , jer "e i treba da naebes kad hoces da se izdvajas".

Cuveno dolivanje vode u kafu koja je donesena (popije se ili se prospe pola i onda se dolije voda do vrha i onda se zove kelner za reklamaciju i pokazuje se kako je bistra i providna ....trik kad se malo ohladi kafa zbog nekog vaseg popunjavanja obrazaca ili cekanja nekoga , pa da mu izmuvarite novu kafu....
 
Vozim kola kroz grad, 30/h. Na pesackom prelazu nikog, ali zena ceka da predje. Stajem i pokazujem joj rukom da predje ulicu. Ona krece brzo dva koraka, zatim usporava do brzine kojom se ispija kafa, gleda me prkosno sa izrazom " sta je, ne mozes mi nista ".Nasmejem se, ona mumla " ***** budalu".

Ubaciš u ler, pa daš gas do daske!
Da vidiš kad potrči, kako lupa peta po sred dupeta! :twisted:
 
To se radi ovako, otvoriš prozor i kažeš sa osmehom, polako "gospođice", nigde ne žurimo,..ili.., o, pa da, to je moja tegla, ali ako možete stornirajte, pošto ne mogu i nju da nosim,.ili.., ako si kelner, o, baš je retka kafa, ali upravo se pokvario šporet, baš mi je žao,....,

Možda se čovek oseća lakše, zadovoljio se svojim učešćem u borbi protiv takvih, pa se čak nasmejao svojoj dovitljivosti, ako je posebna, a tek kad je još ispriča nekome...

Jedne godine u Čanju, čovek sav mokar sa detetom ispred poslastičarnice sa vitrinom prema bašti, traži sladoled, vidno nestrpljiv. Poslastičarka briska nešto, sređuje novac, šta već... On sav iznerviran ponovo traži sladoled, a ona sa dozom ljutnje, sporo kaže: " A đe vi se to žuuriii ?!" Pošto eto ona je odredila da on budući na odmoru nema pravo da žuri.

Ovaj primer je ništa prema svakodnevnim "zlostavljačima", kojima samo ponekad uzvratimo.
 

Back
Top