najprostije objasnjenje

vlayko77

Početnik
Poruka
5
da li neko moze da mi kaze najprostije, pronalazenja aplikacije i potrebna dokumenta, u opticaju su dve mogucnosti:
1. izbeglicka visa
2. imigraciona visa.
bio sam i na www.immi.gov.au, i gledao sve moguce aplikacije i kad sam video koliko opcija ima tek onda mi nije jasno. da li postoji neki link za ove dve aplikacije i gde mogu da ih skinem.
u pitanju je cetvoroclana porodica sa dvoje male dece, bez sponzorstva, samo najobicniji odlazak(ako je to ikako moguce).preveo sam sva moguca dokumenta koja imam, ali su mi rekli da mora i aplikacija da ide uz njih.
unapred zahvalan
 
da li neko moze da mi kaze najprostije, pronalazenja aplikacije i potrebna dokumenta, u opticaju su dve mogucnosti:
1. izbeglicka visa
2. imigraciona visa.
bio sam i na www.immi.gov.au, i gledao sve moguce aplikacije i kad sam video koliko opcija ima tek onda mi nije jasno. da li postoji neki link za ove dve aplikacije i gde mogu da ih skinem.
u pitanju je cetvoroclana porodica sa dvoje male dece, bez sponzorstva, samo najobicniji odlazak(ako je to ikako moguce).preveo sam sva moguca dokumenta koja imam, ali su mi rekli da mora i aplikacija da ide uz njih.
unapred zahvalan

Ako ne znate tacno naziv vize, mozda Vam ovo pomogne:

Imigraciona: http://www.immi.gov.au/visawizard/

Izbreglicke: http://www.immi.gov.au/visas/humanitarian/offshore/
 
Poslednja izmena:
da li neko moze da mi kaze najprostije, pronalazenja aplikacije i potrebna dokumenta, u opticaju su dve mogucnosti:
1. izbeglicka visa
2. imigraciona visa.
bio sam i na www.immi.gov.au, i gledao sve moguce aplikacije i kad sam video koliko opcija ima tek onda mi nije jasno. da li postoji neki link za ove dve aplikacije i gde mogu da ih skinem.
u pitanju je cetvoroclana porodica sa dvoje male dece, bez sponzorstva, samo najobicniji odlazak(ako je to ikako moguce).preveo sam sva moguca dokumenta koja imam, ali su mi rekli da mora i aplikacija da ide uz njih.
unapred zahvalan

Pozz,
Prva viza ne znam.
Ali za drugu sve na immi. Verovatno mislis da je to jedna stvar. Jeste aplikacija za vizu. NAci ces na immi sajtu.
Imas milion opcija, od onih gde te drzava (jedna od Au states) sponzorise do drugih koje su nezavisne .....
Citaj pazljivo ovaj forum! I iscitaj sve sa immi, Istampaj pa preseci.
Svaka viza ima milion koraka koje moras sam da odkoracas.
 
Pozz,
Prva viza ne znam.
Ali za drugu sve na immi. Verovatno mislis da je to jedna stvar. Jeste aplikacija za vizu. NAci ces na immi sajtu.
Imas milion opcija, od onih gde te drzava (jedna od Au states) sponzorise do drugih koje su nezavisne .....
Citaj pazljivo ovaj forum! I iscitaj sve sa immi, Istampaj pa preseci.
Svaka viza ima milion koraka koje moras sam da odkoracas.

toga sam se i bojao, a tako zelim da odem u Pert....
 

Back
Top