Ljubav Sex I Ostalo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au koji shit! Koje je devojka godiste? Ja bih zadrzao dete,jer nikad nebi ubio svoje dete i nosio ga na dusi! Zadrzi,ja imam jos jednu godinu skole i posle vec mogu da izdrzavam porodicu i zrtvovao bih se za dete da sam u takvoj poziciji! Drzi se sta da ti kazem,na tebi je odluka!
 
nek rodi dete pa nek ga da na usvajanje, tom detetu bi sigurno bilo bolje sa tim roditeljima, nego da ga izdrzava samo majka(obicno otac nece da se zrtvuje) , a i toj devojci bi bilo bolje mogla bi da nastavi skolovanje i zavrsi fax,to je bolje i za majku i za dete

to bih bar ja uradila
 
nek rodi dete pa nek ga da na usvajanje, tom detetu bi sigurno bilo bolje sa tim roditeljima, nego da ga izdrzava samo majka(obicno otac nece da se zrtvuje) , a i toj devojci bi bilo bolje mogla bi da nastavi skolovanje i zavrsi fax,to je bolje i za majku i za dete

to bih bar ja uradila

A s obzirom u kakvoj sredini zivimo,svi bi je zivi onda napadali i optuzivali i nazivali svakakvim imenima (iako donekle je i lose ako bi to uradila)...
 
aham....ja inace iam nekako cudno misljenje o tome....smatram da nikad ne bi trebalo da dodje do abortusa....gledajte....200.000 abortusa ima kod nas....zrtvovati svoje dete zbpg svog greha je mnogo losa stvar....to je sramno....zaista....inace video sam neke slike kako izgleda sam cin abortusa i bolno je mnogo....nikad sebe ne smes da dovedes u tu situaciju da dodje do toga....nije to igracka....nije sex zezanje....nije to samo do zadovoljstva i sve ce biti u redu....moras mnogo da razmislis o posledicama....ako bi u kojem slucaju doslo do tog cina, licno ja ne bih isao na to da devojka abortira....sve bi mogli uz razgovor....opet ima i to panika kako reci roditeljima...ako nisi u stanju da prehranis dete tj imas toliko godina da je to nemoguce, pusti ga da zivi....to je inace i tvoje dete....jaku grizu savest ces da osecas prema tome....das na usvajanje i tako slicno....cak bi mogao sutradan i da saznas o njemu, gde stanuje i sve....pa bi samim tim i postojala barem neka sansa da ti pruzi ruku i da ti oprosti za sve....inace veliko je delo....i to dete nece zaboraviti....i da te odbije i ne prica sa tobom, manji je bol jer znas da je ziv, i da si spasio zivot rodjenom detetu i da moze da ti se javi i da dodje ispred vrata i zagrli te i kaze cale oprosti,nego da je mrtav da si ga u najgorem mukama ubio, i da te grize savest zbog tog cina i samim tim da ti ostane beleg u srcu do kraja zivota....
 
sad su tu i druge predpostavke ako nece devojka to, ili roditelji se ne slazu i sve to, i mogu okolnosti da navedu na suprotno, da se izvrsi taj cin i sve, ali nekako ja licno ne bih gurao prema tome....uz neki miran razgovor moze da se uvidi svetliji izlaz....najlakse je reci to aaaa breee trudna sam iam 15 godina abortiracu....to dete gledas kao list papira i uzmes pocepas ga i bacis....bez trunke grize savesti....bez trunke same pomisli da si ti to uradila da si kriva za to i sad to dete ispasta zbog tvoje krivice....ti svoje dete zrtvujes radi "oslobodjenja" tvoje krivice....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top