Sexualno odbijanje

Poruka
15.196
Mal', mal' pa procitam da se muskarci zale - Te nece oral, te nece da guta, te nece analni.. :roll: Dal je moguce da muskarci sve hoce? Mislim drage zene jel odbio neki muskarac nesto nekad da vam ucini da cujem i to ?:lol: Forumashi mogu na ovoj temi da nastave da kukaju na svoje partnerke u nadi da ce im okrenuti guzu .. nekad :mrgreen:
 
Mal', mal' pa procitam da se muskarci zale - Te nece oral, te nece da guta, te nece analni.. :roll: Dal je moguce da muskarci sve hoce? Mislim drage zene jel odbio neki muskarac nesto nekad da vam ucini da cujem i to ?:lol: Forumashi mogu na ovoj temi da nastave da kukaju na svoje partnerke u nadi da ce im okrenuti guzu .. nekad :mrgreen:

pa, odbio je
da me ostavi na miru :mrgreen:
a, umeo je da odbije i da opere sudove i izbaci djubre
i, da me pusti sa bivsim deckom u grad
 
e jeste `vala.

ja htela onako, on hoce ovako, meni nije do toga da izigravam nadju komanechi, njemu tako dosadno, a meni se bash hoce tako, pa ae da mu uchinim, al` u biti tako mi se nece, e a on hoce i da se uzzivim, ma samo ti naruchi, ne mogu da se uzzivim kad odradjujem i eto, onda se necemo ni ebati, e necemo. :D
 
Mal', mal' pa procitam da se muskarci zale - Te nece oral, te nece da guta, te nece analni.. :roll: Dal je moguce da muskarci sve hoce? Mislim drage zene jel odbio neki muskarac nesto nekad da vam ucini da cujem i to ?:lol: Forumashi mogu na ovoj temi da nastave da kukaju na svoje partnerke u nadi da ce im okrenuti guzu .. nekad :mrgreen:

meni nije---al nisam puno trazila...uglavnom sama uzmem sta mi treba...

doduse,ponekad mu zavucem prstic u guzu,al samo ako mi prethodno dozvoli...kikikikikikikiki
 
Mal', mal' pa procitam da se muskarci zale - Te nece oral, te nece da guta, te nece analni.. :roll: Dal je moguce da muskarci sve hoce? Mislim drage zene jel odbio neki muskarac nesto nekad da vam ucini da cujem i to ?:lol: Forumashi mogu na ovoj temi da nastave da kukaju na svoje partnerke u nadi da ce im okrenuti guzu .. nekad :mrgreen:

Sto rece sinnke jednom - analno je banalno
 

Back
Top