CITALACKA ZNACKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Xoomor

Zainteresovan član
Poruka
310
Da li neko slucajno ima prepricane ove knjige,jer mi trebaju za citalacku znacku,a nastavnica je rekla da ce podeliti jedinice,ko ne procita...U POMOC!!!!

Knjige su:
1."Santa Maria Della Salute"-Laza Kostic
2."Goca je nesto lepo"-Dragan Lakicevic
3."Simonine oci"-Jovica Djurdjic
4."Zbogom mojih 15 godina"-Klod Kampanj
5."Evo seckam vodu za hrcka"-Moso Odalovic
6."Narodni poslanik"-Branislav Nusiv
7."Probisvet i njegov sin"-Milovan Vitezovic ili
8."Sveta ljubav"-Milovan Vitezovic
9.Unatraske"-Vesna Corovic Butric
10.Zgrabi Igora"-Slobodan Stanisic

Molim vas,preklinjem vas,ako neko ima prepricanu neku knjigu odavde (ili vise),molim vas,neka mi posalje u pp,ili neka jednostavno izbaci ovde.Svaka pomoc mi je dobro dosla.
Hvala unapred
 
Izvini,ali ,msm da sam trazhila pomoc, a za takwo mishljenje sam mogla da zatrazhim i komshiju, znash??? Zato... pozivam dobrocudne i ljubazne ljude da se jawe....za promenu...
 
Ima ovde mnogo pametnih i dobrih ljudi,ali da li mislis da ce neko kucati 10 knjiga...boze pa kad vec hoces tu znacku,procitaj te knjige,pa ja bi to mogla 3 puta do pocetka godine da procitam...jeste da brzo citam,ali kojom god brzinom da citas,imas jos mesec dana,a da ne govorimo o mesec i po koji su iza nas ne budi lenja,knjige su super,ja sam citala ovu knjigu zbogom mojih 15 godina i knjiga je divna ima i svoju poruku i znacaj...sta vam je problem da citate knjige :roll:
 
Ja licno nemam nameru da ti pomognem, zato sto ovo nije obavezno, nego nesto izborno, a ti neces da se potrudis sama ni malo. Uz to, pises W... Ali moja desetogodisnja sestra ce ti vrlo rado to prepricati, uz novcanu nadoknadu ;)
 
Ja mislim da sam vam jasno stavila do znanja da mi treba pomoc kod nekih knjiga,jer nastavnica deli jedinice.I nije da "ZELIM" da citam,vec MORAM,jer ne bih bas da mi prva ocena u dnevniku bude 1!!!!!! Jer sam neke procitala,ok???? Procitala sam neke i pre nego sto sam to i napisala,ali mislila sam da neci stici sve,pa sam zatrazila pomoc.Zar je to toliko tesko???!?!?!?!?!?! Ako necete da pomognete,jednostavno nemojte da se javljate!!!!

A vi pametni,pre nego sto pocnete da osudjujete, pogledajte da li u prvoj poruci ima sh,w, i slicno,jer sam prvu poruku napisala JA,a ostale moja drugarica,jer mi nije radio net!!!!!A i da ima i da nema,mislim da je moja stvar kako cu da pisem.Ako vam se ne svidja,nemojte ni da citate,a kamoli da pomazete.!.
 
Ja mislim da sam vam jasno stavila do znanja da mi treba pomoc kod nekih knjiga,jer nastavnica deli jedinice.I nije da "ZELIM" da citam,vec MORAM,jer ne bih bas da mi prva ocena u dnevniku bude 1!!!!!! Jer sam neke procitala,ok???? Procitala sam neke i pre nego sto sam to i napisala,ali mislila sam da neci stici sve,pa sam zatrazila pomoc.Zar je to toliko tesko???!?!?!?!?!?! Ako necete da pomognete,jednostavno nemojte da se javljate!!!!

A vi pametni,pre nego sto pocnete da osudjujete, pogledajte da li u prvoj poruci ima sh,w, i slicno,jer sam prvu poruku napisala JA,a ostale moja drugarica,jer mi nije radio net!!!!!A i da ima i da nema,mislim da je moja stvar kako cu da pisem.Ako vam se ne svidja,nemojte ni da citate,a kamoli da pomazete.!.
Tišina, bre!
 
Izvoli pa citaj dete!

Jel si ti videla negde mene po forumu da trazim prepricane Ilijade, Ane Karenjine Ovaj budjavi Na Drini Cuprija sve je meni to bilo maxom dosadno i obimno!Zapravo Na Drini Cuprija je u prezentu! :roll:
Pa nisam trazio da mi neko prepricava 15 lektira pobogu!
Ako tebe mrzi ne znam sto si upisala srednju skolu ispisi se i nema tebi nervoza nema tvojima i nema tvojim profesorima!

Kraj :roll:
 
Ljudi,ljudi,ljudi..........!!!!!!!!!! Ja da sam xtela da me neko osudjuje,pitala bix nastawnicu da mi preprica,a ne bix trazila pomoc od WAS!!!! Kako glupo od mene.........nasla sam od koga da trazim pomoc.....:/
A i uostalom,wec sam swe procitala,wase wisocanstwo!!!!!!

P.S.- Nisam upisala srednju skolu,jos sam u osnownoj!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top