moja treća tema (najveći erocki pronalasci)

plavooki vedad

Zainteresovan član
Poruka
341
dakle naziv teme govori sam za sebe :) ovo je moja treća tema :ok:

ko što možda znate moja prva tema je bila sam vr kreativnosti, tolko ispred vremena da je ostala nesvaćena od strane moderatora pa su je iz straha od novih saznanja koja bi im promenila dotadašnje viđenje sveta, odma zaključali. :(
tako vam je to bilo i kase čovek prvi put susreo sa vatrom :) ne znam dal je neko gledo onaj film kad nosorog u savani odma dotrči da ugasi vatru kad se zapali. odma je utaba nogicama :) e tako je to bilo i sa mojom prvom, neprežaljenom temom :(

moja druga tema je doživela jedan sasvim zadovoljavajući uspeh, mada ni izbliza nije bila tolko interesantna ko prva. čak sam i ja zaboravio o čem se u njoj radilo :(
jedinu mrlju na nju je ostavila neka glupsonka koja je došla da nešto pametuje. eto toga se sećam.
a ostali su bili uzorni :D

dobro, ovo je bijo jedan izbalansiran uvod, a sad sledi razrada:

dakle teo bi ovde na ovom mestu da razmotrimo jedan naučni aspekat ljubavi i seksa i da utvrdimo kako je nauka i tehnika uticala na ljis kroz epohe :D
imam mnogo mnogo pitanja na ovu temu koja ću vam sad postaviti a vi odlučite dal ćete odgovoriti na sva il na neka il ćete samo spamovati. od volje vam :D
meni tab inače ne veruje i oće da me kazni kad sam pričo tamo na ''reorganizaciji'' da sam teo da otvorim temu ''plavooki vedad vas pita'' gde bi postavljo sva pitanja koja me muče, da ne budu raštrkana vako svuda po forumu.:) a pun sam pitanja i sva su zanimnjiva, barem meni. :D

nači teo bi da vas pitam šta vi mislite koje je seksalno pomagalo najveći izum svih vremena? :D
koje je to pomagalo koje je napravilo revoluciju u erockim odnosima i od životinje načinilo čoveka? :) ko što znamo majmuni ponekad masturbiraju, neke druge životinje koriste jezik svog partnera za zadovoljavanje nagona, al to nije to:) to nisu prava pomoćna srestva.
oću da znam koje je po vama najznačijnije pomagalo u povijesti čovječanstva? dalje možte i da razradite izlaganje pričajući koje je pomagalo vama najmilije :rumenko:

da li su najznačaje otkriće savremeni vibratori, veštačke vadžajne, dureks prstenovi i bodljikavi kondomi ili su to pak bile prvobitne udlage koje su naše čukunčukun bake s ljubavlju deljale sedeći pored vatre za vreme dugih zimskih noći dok su ispredale erocke priče? :think:

da li su suvremene umjetne vadžajne u obliku baterijske lampe najznačajniji pronalazak ili je ono što nas je zaista odvojilo od primitivnih životinja otkriće izdubljene lubenice i pileće džigerice koje su još moji dedovi koristili, a i ja još uvek ponekad? :rumenko:
dobro, to je bila razrada, a sad ide zaključak :)

ko što vidite tema je vrlo kompleksna i višeslojna.:) znam da svojom dubinom i ozbiljnošću pretenduje da zauzme visoko mesto u novoformiranom odeljku namenjenom za vake teme. :D
međutim ja bi volo da ona ostane ovde međ vama mojim prijateljima, volo bi da zaživi međ narodom, a ne da sakuplja prašinu po budžacima naučnih podforuma :)
al ako ipak, pored ove moje molbe, moderatori procene da joj je mesto u visinama ozbiljnog foruma o ljubavi i seksu, onda nek je slobodno prebace tamo. :D
ili ako budu teli da postane lepljiva, isto može. ja se neću ljutiti, dapače :rumenko:
 
мени сексуална помагала сак
čak ni stara dobra pileća jetrica bez srdaca u dubokoj čaši? :(
e bre gile.

al pito sam šta je to što je, po tvom mišljenju, unelo revoluciju u erocke odnose :)
šta je to što je našeg pretka nagnalo da odustane od sedenja na ruci dok ne odrveni da bi imo osećaj da opšti sa nečijom tuđom rukom, pa se odlučio da napravi korak dalje? :D

ja takođe ne koristim ova savremena pomagala, jer se plašim struje. :)
 
čak ni stara dobra pileća jetrica bez srdaca u dubokoj čaši? :(
e bre gile.

al pito sam šta je to što je, po tvom mišljenju, unelo revoluciju u erocke odnose :)
šta je to što je našeg pretka nagnalo da odustane od sedenja na ruci dok ne odrveni da bi imo osećaj da opšti sa nečijom tuđom rukom, pa se odlučio da napravi korak dalje? :D

ja takođe ne koristim ova savremena pomagala, jer se plašim struje. :)

у бре веки, па ја мисим да је то сексуалан нагон
 
у бре веки, па ја мисим да је то сексуалан нагон
jao bre sad si mi ovom konstatacijom otvorio novo pitanje :( da se tako izrazim, metafizičko pitanje.

seksualni nagon imaju i ostala živa bića, ali ne koriste pomagala.
sad se ja pitam dal su nam pomagala u stvari dar kojim smo odeljeni od životinja, kao što nam je darivana reč i mogućnost promišljanja?
da li živimo u zabludi da smo lično, bez uplitanja nečeg većeg, izmislili pomagala? da li bi stoga trebalo da ih štivamo i uzdižemo, kao što su nekad poštovani takovi simboli kojima su pripisivana mistična svojstva? da li smo zanemarili istinu koju smo davno poznavali?

ovo ne pitam tebe, ne očekujem odgovor. samo sam se zapito zamišljen nad onim što si rekao. :)
 
čak ni stara dobra pileća jetrica bez srdaca u dubokoj čaši? :(
e bre gile.

al pito sam šta je to što je, po tvom mišljenju, unelo revoluciju u erocke odnose :)
šta je to što je našeg pretka nagnalo da odustane od sedenja na ruci dok ne odrveni da bi imo osećaj da opšti sa nečijom tuđom rukom, pa se odlučio da napravi korak dalje? :D

ja takođe ne koristim ova savremena pomagala, jer se plašim struje. :)

Alo bwe, kakva pileća jetrica....

Što ne lovite španske mušice i slične živuljke....:evil:
 
Alo bwe, kakva pileća jetrica....

Što ne lovite španske mušice i slične živuljke....:evil:
nemoj da spamuješ :D

mislim da je trenutak da objasnim da pileća džigerica nije afrodizijak koji se pije pomodno iz visoke čaše, neg naprotiv ko što tema kaže u pitanju je seksualno pomagalo :)
nači reč je o drevnom seksualnom pomagalu, jednom od najstarijih zabeleženih. :ok:
meni je moj deda pokazo i naučio me kako da ga koristim a vidim da ću morati ja vama da objasnim veštinu opštenja s džigericom. :) ko je čito brezobrazne knjige takođe zna o čem govorim :rumenko:
dakle stvar je da se taj pileći organ zagrejan na temperaturu tela koristi za nežnu masažu muškog polnog organa, da se tako korektno izrazim :)

kad bi ga masiro mušicama, samo bi se uprljo ko da sam vozio autoputom do zagreba motor bezgaća :D
 
jao bre sad si mi ovom konstatacijom otvorio novo pitanje :( da se tako izrazim, metafizičko pitanje.

seksualni nagon imaju i ostala živa bića, ali ne koriste pomagala.
sad se ja pitam dal su nam pomagala u stvari dar kojim smo odeljeni od životinja, kao što nam je darivana reč i mogućnost promišljanja?
da li živimo u zabludi da smo lično, bez uplitanja nečeg većeg, izmislili pomagala? da li bi stoga trebalo da ih štivamo i uzdižemo, kao što su nekad poštovani takovi simboli kojima su pripisivana mistična svojstva? da li smo zanemarili istinu koju smo davno poznavali?

ovo ne pitam tebe, ne očekujem odgovor. samo sam se zapito zamišljen nad onim što si rekao. :)

ај ја ипак додговори, иако ме не питаш:(
:mrgreen:

начи,
ми као љуцка бића смо добили тај неки као разум димамо. и он нам маса добро ћини.
али
како свака медаља има две стране, тако нам тај неки као разум прави и понеки пићвајз који није еминентни мод са љиса, засад непризнат од естаблшмента, јет прихваћен од широких маса форумаша и уских форумашица:heart:
већ пићвајз у животима нашим разумом оплемењеним

ви сви нате да не долазите до коитуса истог секунда кад вам се до њега иде вјећ се нужно јавља ен међуфаза. е то вам је заслуга разума, памјети наше што нас краси.

пошто немам обићај а ни скил да пишем вако горостасне постове, завршавам начи одма после следећег.

користимо помагала зато што не можемо до секса сваки пут кад оћемо. кадија (разум) те тужи (омета да је6еш увек), кадија(разум) ти суди (омогућује изумљивање и употребу секси помагала)

ако неко мисли да пословица из претходног пасуса није баш најодговарајућија, мисим да је бар 96% у праву

фала, јако сте слатки

а ти, ведаде, си један пристојан и интереснтан форумаш:)
 
znachi da se razumemo, uvodni post je dugachak ali je napisan bash kako volim - sa dosta entera i bez mnogo smajlija, znachi idealan razmer slova, redova i svega ostalog shto omogucava chitanje bez da se oslepi.

al` svejedno nisam prochitala. doshla sam do nosoroga u vatri i odustala.

najveci erotski... izvinjavam se... erocki pronalazak je definitivno kondom.
 
ај ја ипак додговори, иако ме не питаш:(
:mrgreen:

начи,
ми као љуцка бића смо добили тај неки као разум димамо. и он нам маса добро ћини.
али
како свака медаља има две стране, тако нам тај неки као разум прави и понеки пићвајз који није еминентни мод са љиса, засад непризнат од естаблшмента, јет прихваћен од широких маса форумаша и уских форумашица:heart:
већ пићвајз у животима нашим разумом оплемењеним

ви сви нате да не долазите до коитуса истог секунда кад вам се до њега иде вјећ се нужно јавља ен међуфаза. е то вам је заслуга разума, памјети наше што нас краси.

пошто немам обићај а ни скил да пишем вако горостасне постове, завршавам начи одма после следећег.

користимо помагала зато што не можемо до секса сваки пут кад оћемо. кадија (разум) те тужи (омета да је6еш увек), кадија(разум) ти суди (омогућује изумљивање и употребу секси помагала)

ако неко мисли да пословица из претходног пасуса није баш најодговарајућија, мисим да је бар 96% у праву

фала, јако сте слатки

а ти, ведаде, си један пристојан и интереснтан форумаш:)

:zcepanje:
Divim se ljudima koji umeju duhovito a precizno i tačno da daju odgovor na neku temu.....
Genijalno...
 
znachi da se razumemo, uvodni post je dugachak ali je napisan bash kako volim - sa dosta entera i bez mnogo smajlija, znachi idealan razmer slova, redova i svega ostalog shto omogucava chitanje bez da se oslepi.

al` svejedno nisam prochitala. doshla sam do nosoroga u vatri i odustala.

najveci erotski... izvinjavam se... erocki pronalazak je definitivno kondom.
pa ti se vrati sutra kad budeš odmorna da pročitaš ceo :rumenko:
 
e, to ti je dobra. :D kad budem odmorna - znachi za 2-4 godine.
vazzi.
pa nisam mislio da te uvredim :(

evo ja ću ti ukratko prepričati temu :D :
nači posle nosoroga sam dao kratak nacrt moje druge teme, pa sam se osvrno na to kad mi je tab nešto nagoveštavo kazneni pojen, pa sam onda pito koji je erocki izum najveći svih vremena, pa sam onda malo pričo o tome kako majmuni masturbiraju a naše čukunbabe delju drvene faluse dok čukundede ebu lubenice, pa sam na kraju izlaganje zaključio jednim upečatljivim govorom u stilu ''ako me se ko seti seti'' :D

mislim da je zanimljivo štivo :) vredi celo pročitati, m? :per:
 
pa nisam mislio da te uvredim :(

evo ja ću ti ukratko prepričati temu :D :
nači posle nosoroga sam dao kratak nacrt moje druge teme, pa sam se osvrno na to kad mi je tab nešto nagoveštavo kazneni pojen, pa sam onda pito koji je erocki izum najveći svih vremena, pa sam onda malo pričo o tome kako majmuni masturbiraju a naše čukunbabe delju drvene faluse dok čukundede ebu lubenice, pa sam na kraju izlaganje zaključio jednim upečatljivim govorom u stilu ''ako me se ko seti seti'' :D

mislim da je zanimljivo štivo :) vredi celo pročitati, m? :per:
e shta bih dala da mi je neko ovako dobro preprichao tihi don u srednjoj shkoli... :D al` ebi ga, ne mosh` sve.

i dalje mislim da je kondom. :D
 

Back
Top