Uzasna Koka-Kola

pele27

Primećen član
Poruka
959
Ljudi, pa sta mi to pijemo? Pa zar se u Srbiji pravi sve samo djubre?
Danas sam kupio flasicu od pola litre koka kole..pa vi ne biste verovali kakav je smrad iz nje izasao..a o ukusu da ne raspravljamo..neki ispran, potpuno bljutav ukus..pripovraca mi se na pomisao istog..slicno mi se desilo pre par meseci u jednom kaficu..otvorio sam STAKLENU flasicu i ukus i smrad su bili isti..reklamirao sam je kelneru i ako me je gledao kao budalu. Posto je imao neki glupi osmeh na licu, ustao sam, otisao do sanka, uzeo casu, sipao i rekao - gospodo, probajte!! Da ste ima samo videli face kada su srknuli..dobio sam novu flasicu, naravno koja je bila u redu.
I? U cemu je fora? Kome se zaliti? Da li verujete da na sajtu Koka Kola Srbija nema linka ka nekom mailu gde bih im se n.....o majke..a na blesplatnoj info liniji (broj sa flasice) mi se niko ne javlja. Koga zvati? Flasicu cuvam..pa cemo videti..
 
ma znam ja da se desava..ali zasto mora da se desava? Sto smo takvi cigani? Cilj mi je Coca Cola Company u Atlanti kojoj cu pisati..eto cisto da isteram svoje..pa ta CC uopste nije dzabe..jel hoceste da zaradjujete? e pa onda dajte kvalitet pa da pricamo!!
 
Ljudi, pa sta mi to pijemo? Pa zar se u Srbiji pravi sve samo djubre?
Danas sam kupio flasicu od pola litre koka kole..pa vi ne biste verovali kakav je smrad iz nje izasao..a o ukusu da ne raspravljamo..neki ispran, potpuno bljutav ukus..pripovraca mi se na pomisao istog..slicno mi se desilo pre par meseci u jednom kaficu..otvorio sam STAKLENU flasicu i ukus i smrad su bili isti..reklamirao sam je kelneru i ako me je gledao kao budalu. Posto je imao neki glupi osmeh na licu, ustao sam, otisao do sanka, uzeo casu, sipao i rekao - gospodo, probajte!! Da ste ima samo videli face kada su srknuli..dobio sam novu flasicu, naravno koja je bila u redu.
I? U cemu je fora? Kome se zaliti? Da li verujete da na sajtu Koka Kola Srbija nema linka ka nekom mailu gde bih im se n.....o majke..a na blesplatnoj info liniji (broj sa flasice) mi se niko ne javlja. Koga zvati? Flasicu cuvam..pa cemo videti..

Па, кад пијете кока-колу! :lol:

Заслађена газирана вода плус нешто хемије!
Чему то уопште служи?
Утољава жеђ? Варка - то је само тренутно, док је пијеш, а због велике количине шећера још повећава жеђ, и тера те да је пијеш још и још...
Гоји.Ствара бубуљице. Нагриза желудац.
Паметном довољно.;)
 
Ljudi, pa sta mi to pijemo? Pa zar se u Srbiji pravi sve samo djubre?
Danas sam kupio flasicu od pola litre koka kole..pa vi ne biste verovali kakav je smrad iz nje izasao..a o ukusu da ne raspravljamo..neki ispran, potpuno bljutav ukus..pripovraca mi se na pomisao istog..slicno mi se desilo pre par meseci u jednom kaficu..otvorio sam STAKLENU flasicu i ukus i smrad su bili isti..reklamirao sam je kelneru i ako me je gledao kao budalu. Posto je imao neki glupi osmeh na licu, ustao sam, otisao do sanka, uzeo casu, sipao i rekao - gospodo, probajte!! Da ste ima samo videli face kada su srknuli..dobio sam novu flasicu, naravno koja je bila u redu.
I? U cemu je fora? Kome se zaliti? Da li verujete da na sajtu Koka Kola Srbija nema linka ka nekom mailu gde bih im se n.....o majke..a na blesplatnoj info liniji (broj sa flasice) mi se niko ne javlja. Koga zvati? Flasicu cuvam..pa cemo videti..
Niko te nije terao da je piješ, sad ih tuži mami!!! :lol:

Пази! Кажу да ако овцу не ошишаш она ће угинути од врућине.
Najbolji odgovor na temu :hahaha:
 
Ја је пијем само уз пицу...и кад одем негде у госте па ми понуде...
А купујем је само кад нам неко долази....
 
ja pa recimo ne pijem kafu -ni jednu vrstu, ili bilo koj način pripreme, ne volim ni torte sa kafom.
alkohol takođe apsolutno ne pijem, čak ni koktele, sve mi je to grozno
guste sokove obožavam
biter lemon leti

ali zavisnik sam prvog reda od kk.
kupujem je i pijem svakodnevno


pa kad već ne pušim, ne pijem, ne jurim ženske, moram da imam i neki porok
:zper::zper::zper::zper:
 

Back
Top