Da li slavite rođendane?

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Ne mislim na dečije, ili rođuse do 18 god ;)

Da li slavite trideseti, četrdeseti i one između... da li pravite žurku, ili izvedete najbliže u restoran...
Da li tada volite porodičnu atmosferu (sa decom), ili romantičnu (vi i partner pod svećama ili mesečinom), ili što veselija (društvo do jutra)
da li mužu pravite žurke iznenađenja, i da li različito proslavljate njegov i vaš rođendan?
Da li vam je to kao svaki drugi dan, da li ste uglavnom srećni što je to 'vaš' dan, ili tužni što starite? Preispitujete li se koliko i šta ste postigli od planova do tih godina............
da li duvate svećice, pravite tortu???
da li očekujete poklone i ko će se setiti da vam čestita i ljutite li se i bude vam krivo ako to izostane :confused:

eto to...

kako provodite rođendane :D
 
Kako koji rodjendan... svaki put ga obelezim, nekada izadjem sama i popijem nekoliko koktela, i onda onako pripita setam gradom i razmisljam (iskljucivo o sebi :lol: ), a nekada napravim zurku ali ne govorim ljudima da je to rodjendanska... sam rodjendan mi nije bitan, ali se uzvrpoljim mesec dana pred rodjendan, pocnem kao ozbiljno da razmisljam o svom zivotu (kako izgledam, sta radim, ljubav i smrt, trt i mrt, i tako te stvari).
A svecice su mi bezveze, to je za decu.
 
e, baš danas idem na jedan rođendan kod punoletne osobe.. ( :
baš se radujem i ovaj dan je za mene uvek poseban i 31. avgust 22. septembar i tako, neki datumi dragih ljudi...
slavim i svoj rođendan, ali poslednjih godina samo...u krugu porodice i bliskih prijatelja.. venci se ne prilažu jošte...... :hahaha:
nikad nisam ni slavio oficijelno rođ. pošto je za vreme raspusta, al sam pravio žurke tokom godine...tematskažurka: rođendan mi je na leto, pa poklone primam sada..... ( : tako da ja iam posvete na knjigama sa čestitkama za srećan rođendan u sred decembra...
e, i ako ti je danas rođendan.....srećan rođendan... :heart:
 
ne mogu da izbegnem ali ne bude to nsita grandiozno....slano, tortica, pocastim kod sebe u stanu....obavezno se nacvrcamsa vermutom za svoj rodjendan, kad sam sama, u sred belog dana....to moram svake godine.....:D....da proslavim sa sobom......
 
Poklone od prijatelja narucim zadnjih godina (mada uglavnom su to neke bas sitnice, skupe poklone volim da dobijam samo od mame, za ostale razmatram motiv :per: ) napravim neku sedeljkicu do 10 osoba i to je to, pije se i jede ... I uvek sam nervozna na taj dan, najradije bi ga prespavala, iz prostog razloga sto se toliko puno ocekuje (da budes veseo, smeskas se, mlatis prazne razgovore sa ljudima koji te pozovu) a ja ne volim nista na silu ... Tako isto i moja dobra drugarca koja je rodjena bas na isti dan, ili nam je horoskop takav ili isto ime koje nosimo:hahaha:

Mada, bila bi mi bas tuga da ga ne obelezim, i obavezno jedem nesto extra citav dan, pocnem sa picom zavrsim sa morskim plodovima:heart:
 
Kako koji rodjendan... svaki put ga obelezim, nekada izadjem sama i popijem nekoliko koktela, i onda onako pripita setam gradom i razmisljam (iskljucivo o sebi :lol: ), a nekada napravim zurku ali ne govorim ljudima da je to rodjendanska... sam rodjendan mi nije bitan, ali se uzvrpoljim mesec dana pred rodjendan, pocnem kao ozbiljno da razmisljam o svom zivotu (kako izgledam, sta radim, ljubav i smrt, trt i mrt, i tako te stvari).
A svecice su mi bezveze, to je za decu.

pa naravno da su bezveze, svako bi onda znao koliko imamo godina!;)
u maju sam napunila 23, ali vec poslednje 2 god obiljezim ga izlaskom ili vecerom sa dragim ili kavom i kolacima sa drugaricom.. nista posebno.
mada od sada cu opet praviti feste sa tortom i puno alkohola! :)
 
Nisam nikada proslavljala u pravom smislu te reči... Par prijatelja, ručak u gradu, popodnevna
bleja negde pored vode i sve se nastavi do kasno u noć... Najbolje kad se zadesi u nekom klubu
dobar blues, pa ostanemo dok ne svane... Najviše sam volela takve rođendane...

Poslednjih par godina ni ne obeležavam posebno... Poklone primam, tu i tamo se nađe ponešto
slatko za posluženje, ali nema forme rođendana.
 
Не.
Направим ручак за најближе (или још боље - они направе ручак за мене: роштиљ у дворишту :mrgreen:), мама умеси торту (она традиционално свима меси торте за рођендан)....окупимо се, причамо, клопамо...и то је то...

Не славим са својим друштвом одавно, тачније - сви смо некако спонтано престали да славимо рођендане...:mrgreen:
 
A što je meni slatko ovo "mesi tortu" :lol:
Nekako se izgubilo iz svakodnevne upotrebe, ili kažu "pravim tortu" ili "mutim tortu" :)
kad neko napiše "mesi" ja odmah vizuelizujem nešto poput mešenja hleba...

A setim se i detinjstva, u to doba se isključivo govorilo da se torta mesi...
jaooo što sam matora :(
 
pa naravno da su bezveze, svako bi onda znao koliko imamo godina!;)

Svi ionako znaju, al' ne mogu svecice vise da stanu na tortu :lol: u jednom trenutku treba preci na rimske brojeve...
Rekla sam da su mi svecice za decu jer ja nisam u stanju da ponovim onaj deciji entuzijazam, kao gore svecice a ljudi ti pevaju a ti duvas i nadas se boljem sutra... kakva glupost - ljudi uvek slave i raduju se kad ne treba - trebalo bi u stvari slaviti sve svecanije, sto je covek stariji - imas sta i da slavis, ono, heroj si rada... i za svadbe mislim isto - vencanje bi trebalo da bude skromno a 30 godina braka - raspad od zurke...
 
Не.
Направим ручак за најближе (или још боље - они направе ручак за мене: роштиљ у дворишту :mrgreen:), мама умеси торту (она традиционално свима меси торте за рођендан)....окупимо се, причамо, клопамо...и то је то...

Не славим са својим друштвом одавно, тачније - сви смо некако спонтано престали да славимо рођендане...:mrgreen:

Isto ovako.

Samo što kod mene ja svima mesim torte za rođendan.
 
Ne volim svoj rođendan :(

Mučan mi je taj dan još od detinjstva i ne volim da ga slavim. Moji prijatelji to znaju, pa smo ove godine, umesto baš za moj rođendan, izašli veče ranije i "dočekali" rođendan pod dejstvom alkohola :hahaha: U ponoć svi ustaju i čestitaju mi, a ljudi nas gledaju k'o da smo ludi :D

Inači, mi jedni drugima poklanajmo praktične poklone i sami kažemo šta nam treba :) :D
 
Ne kuham, ne cistim, apsolutno nista ne radim taj dan...obitelj se pobrine da "kao" uzivam...pa odem do pedikira..ili frizera..na masazu...ustvari bude mi dosadno . Uvece izadjemo na veceru sa jako bliskim frendovima i to je to..
U posljednjih 6 mjeseci bila sam na 4-5 rodjendana gdje se slavio npr 32 rodjendan i zakupljuje se restoran, i live bend:roll:.. zesce gluposti...
 

Back
Top