VIZE

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821

Mozda je vec bila tema, verovatno jeste...
Mene zanima vase misljenje o tome da li ce nam zaista ukinuti vize od Nove godine??
Ako moze i neka kratko objasnjenje zasto mislite (tako kako mislite).
 
Хоће сигурно а разлог зашто то тврдим је тај што је већ све договорено и ступа на снагу 1.1.2010.
 
Mozda je vec bila tema, verovatno jeste...
Mene zanima vase misljenje o tome da li ce nam zaista ukinuti vize od Nove godine??
Ako moze i neka kratko objasnjenje zasto mislite (tako kako mislite).

iskreno zabole me za to i ovako idem gde ocu kad ocu.

veca je sramota za njih nego za nas sto nam trebaju vize

a to moze se kaze za svaku miroljubivu zemlju od koje traze vize makar to bila demokratska republika kongo

ukinuce ih samo kad pitanje je. politicari ne bi prepoznali etiku i moral da ih za dupe ujede sve se svodi na goli interes

nose te ko kap vode na dlanu kad im trebas sami ti zavrsavaju vizu..
 
Хоће сигурно а разлог зашто то тврдим је тај што је већ све договорено и ступа на снагу 1.1.2010.

Јел' то важи за све грађане или опет само за неке "повлашћене" (типа: студенти, научници и сл.)?
 
:lol:...da znas, sve treba pitati!

Па јесте... :lol:

Не верујем ја њима ништа и само вребам кад ће да се излану. :lol:

Очигледно је (мени, бар) да је и ово део предизборне кампање, као Фијат, акције и остала обећања која би после избора била заборављена. :evil:
 
Јел' то важи за све грађане или опет само за неке "повлашћене" (типа: студенти, научници и сл.)?

A čekaj, koji radikal nije i naučnik? :lol: Kad zatabanaju u Eu ima da se nakrivi srbija :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Mozda je vec bila tema, verovatno jeste...
Mene zanima vase misljenje o tome da li ce nam zaista ukinuti vize od Nove godine??
Ako moze i neka kratko objasnjenje zasto mislite (tako kako mislite).

И ако укину визе ... 70% људи нема пара да иде било где ... У ствари ... имају паре да иду и ићи ће ... На парадајз летовања ... А што се тиче других, њима нису никад биле визе неки проблем ... Сећам се када сам морао пословно у Аустрију ... Све је могло ... Јер је Аустрија имала рачуницу од тога ;)
 
Pitam se pitam...da li je neko od ovih veseljaka za belim shengenom uopshte putovao po Srbijom, da li je izashao iz beogradskog geta? :think: Taj 20-godishnji geto postoji samo u njihovim glavama.
 
vizni rezim ce sigurno biti ukinut. ali - uslovi za ulazak u drzave EU i u bezviznom rezimu mogu recimo da budu: vaucer i puna isplata hotela za ceo period ostanka, povratna karta, ogranicenje roka boravka itd, to je potpuno normalno i u bezviznim rezimima.
a u slucaju da ides privatno, mogu uvesti ogranicenje ili vremensko (recimo nedelja-dve-tri) ili novcano (1000-2000 evra za mesec ostanka), a ako neces tako onda mogu da traze garantno pismo i poziv odande (to je takodje 'bezvizni rezim inace)... ukratko, ukinuce vize, ali potpuno slobodan sengen bez visokih trebovanja po roku boravka, kolicini novca, garancija drzavljanina - tesko.
biti 'u sengenu' i biti u EU to su ipak razlicite stvari.
 

Back
Top