Da li je moguce smuvati i odvuci u krevet...

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
ribu kad si bez kinte?
Znam da je tema pomalo klishe, i da se sve vrti oko toga da su danasnje klinke sponzorushe... mada ja imam ozbiljan problem da prihvatim da su sve do jedne takve... iako me stvarnost potpuno demantuje...
Da ne detaljisem mnogo... nisam od onih sto voze skupocena auta... mada kad vidim da slatku komsinicu od preko puta dovozi lik u nekom nabudzenom audiu, pozelim da jesam...
Tako da...
evo jedno glupo pitanje koje se nadovezuje na ono prvo...
zasto ribe danas ne padaju na originalnost?
 
Nisi ubo takvu,ja kad idem da se nadjem sa nekom devojkom obicno idem peske ili povedem psa,mislim primetio sam ja razliku,imao sam priliku da vozim porsea i vidim kako reaguju devojke,doduse zna se kakav tip devojke reaguje na takva kola,al to nije moja ciljna grupa.
I naravno,moguce je smuvati dobru ribu bez kinte,imam drugara koji je prilicno ruzan,nema para,nema kola a pola grada balavi za njegovim ribama.
 
Poslednja izmena:
ribu kad si bez kinte?
Znam da je tema pomalo klishe, i da se sve vrti oko toga da su danasnje klinke sponzorushe... mada ja imam ozbiljan problem da prihvatim da su sve do jedne takve... iako me stvarnost potpuno demantuje...
Da ne detaljisem mnogo... nisam od onih sto voze skupocena auta... mada kad vidim da slatku komsinicu od preko puta dovozi lik u nekom nabudzenom audiu, pozelim da jesam...
Tako da...
evo jedno glupo pitanje koje se nadovezuje na ono prvo...
zasto ribe danas ne padaju na originalnost?
Zato što hoćeš ribe. A ribe hoće pare. Ko te, da izvineš..... u ovom površnom svetu si isti ko te sponzoruše, s tom razlikom što se one ne žale kako svaki tip danas juri "ultra rbe" nego rade na sebi da to i postanu.
 
Mислим да превладава тај тренд, али шта можемо живимо у таквом времену

Taкви статусни симболи су данас плус у свему па и у процесу парења, који се некад ослањао на романтику и сл. Данас је мећу мадима све учесталија емотивна уназађеност и подвесни страх од немаштине у разним облицима, зато су парајлије са бесним колима на цени
 
Poslednja izmena:
ribu kad si bez kinte?
Znam da je tema pomalo klishe, i da se sve vrti oko toga da su danasnje klinke sponzorushe... mada ja imam ozbiljan problem da prihvatim da su sve do jedne takve... iako me stvarnost potpuno demantuje...
Da ne detaljisem mnogo... nisam od onih sto voze skupocena auta... mada kad vidim da slatku komsinicu od preko puta dovozi lik u nekom nabudzenom audiu, pozelim da jesam...
Tako da...
evo jedno glupo pitanje koje se nadovezuje na ono prvo...
zasto ribe danas ne padaju na originalnost?

moguce je naravno.
ipak se potrudi da se oseca kao zena tj. nemoj da budes stipsa za pice i bioskopsku kartu...to je stvarno frustrirajuce...:mrgreen:
 
Zato sto je plitkim umovima svojstveno da plitko gledaju na stvari. A takvih je uvek bilo u vecini, jer je raja vazda bila stoka kojom se manipulisalo i koja svoje misljenje nije imala, nego je trazila da joj neko nabije tudje. Ovo ja materijalisticki svet i svuda nam se namecu u prvi plan sirove materijalne vrednosti, pocevsi od njihovog simbola, novca... da ne kazem $, preko izvedenih pojmova poput automobila, kuca, vila, jahti, skupih zurki, satova, nakita, glamura i ostalih isijavajucih predmeta... do prostih estetskih vrednosti poput sisa, dupeta, nogu, bicepsa, tricepsa, quadricepsa i ostalih cinilaca knjiga iz Anatomije. Kako je prost svet vecina, veoma velika vecina koja je sveopste prisutna svuda oko nas, tesko ju je izbeci i ne videti na svakom koraku. A zemlja Srbija je preko svega posebna prica, koja ima svoju vrlo specificnu interpretaciju materijalizma, jer nam je klima u zemlji jedno dugo vreme bila takva, da je omogucila da do materijalne moci dodju ljudi losih osobina i slabo civilizovani. I tako od seljaka do kralja, svi su ista raja...
A kako se para na paru lepi, kako kaze stara poslovica... dokle budes trazio materijalno i od tebe ce se traziti isto.

Ne znam stvarno, sta ti tu nije jasno.
 
ribu kad si bez kinte?
Znam da je tema pomalo klishe, i da se sve vrti oko toga da su danasnje klinke sponzorushe... mada ja imam ozbiljan problem da prihvatim da su sve do jedne takve... iako me stvarnost potpuno demantuje...
Da ne detaljisem mnogo... nisam od onih sto voze skupocena auta... mada kad vidim da slatku komsinicu od preko puta dovozi lik u nekom nabudzenom audiu, pozelim da jesam...
Tako da...
evo jedno glupo pitanje koje se nadovezuje na ono prvo...
zasto ribe danas ne padaju na originalnost?

Iz tvoje postavke stice se utisak da ti sebe smatras orginalnom osobom te si u cudu sto to ne zameni kola. Medjutim, spram pitanja mogu da konstatujem sledece: da sam zensko u ovom slucaju bih i ja pre izabrao kola..

Nadam se da odgovor pomaze :)..
 
Zato sto je plitkim umovima svojstveno da plitko gledaju na stvari. A takvih je uvek bilo u vecini, jer je raja vazda bila stoka kojom se manipulisalo i koja svoje misljenje nije imala, nego je trazila da joj neko nabije tudje. Ovo ja materijalisticki svet i svuda nam se namecu u prvi plan sirove materijalne vrednosti, pocevsi od njihovog simbola, novca... da ne kazem $, preko izvedenih pojmova poput automobila, kuca, vila, jahti, skupih zurki, satova, nakita, glamura i ostalih isijavajucih predmeta... do prostih estetskih vrednosti poput sisa, dupeta, nogu, bicepsa, tricepsa, quadricepsa i ostalih cinilaca knjiga iz Anatomije. Kako je prost svet vecina, veoma velika vecina koja je sveopste prisutna svuda oko nas, tesko ju je izbeci i ne videti na svakom koraku. A zemlja Srbija je preko svega posebna prica, koja ima svoju vrlo specificnu interpretaciju materijalizma, jer nam je klima u zemlji jedno dugo vreme bila takva, da je omogucila da do materijalne moci dodju ljudi losih osobina i slabo civilizovani. I tako od seljaka do kralja, svi su ista raja...
A kako se para na paru lepi, kako kaze stara poslovica... dokle budes trazio materijalno i od tebe ce se traziti isto.

Ne znam stvarno, sta ti tu nije jasno.

cuj i telo je materijalno...najbolje je da se u tom slucaju odreknes zena (citaj seksa) i posvetis zivot sasvim duhovnom sebi....:aha:
 
Zato sto je plitkim umovima svojstveno da plitko gledaju na stvari. A takvih je uvek bilo u vecini, jer je raja vazda bila stoka kojom se manipulisalo i koja svoje misljenje nije imala, nego je trazila da joj neko nabije tudje. Ovo ja materijalisticki svet i svuda nam se namecu u prvi plan sirove materijalne vrednosti, pocevsi od njihovog simbola, novca... da ne kazem $, preko izvedenih pojmova poput automobila, kuca, vila, jahti, skupih zurki, satova, nakita, glamura i ostalih isijavajucih predmeta... do prostih estetskih vrednosti poput sisa, dupeta, nogu, bicepsa, tricepsa, quadricepsa i ostalih cinilaca knjiga iz Anatomije. Kako je prost svet vecina, veoma velika vecina koja je sveopste prisutna svuda oko nas, tesko ju je izbeci i ne videti na svakom koraku. A zemlja Srbija je preko svega posebna prica, koja ima svoju vrlo specificnu interpretaciju materijalizma, jer nam je klima u zemlji jedno dugo vreme bila takva, da je omogucila da do materijalne moci dodju ljudi losih osobina i slabo civilizovani. I tako od seljaka do kralja, svi su ista raja...
A kako se para na paru lepi, kako kaze stara poslovica... dokle budes trazio materijalno i od tebe ce se traziti isto.

Ne znam stvarno, sta ti tu nije jasno.

Najjacxi su mi oni isfolirai kao weliki filozofi. koji nesxto lupetaju
Kao gandi npr rekao je nesxto za zlato, kao to ne wredi koliko nesto unutrasnje owo ono xD.
Kakwi su to promasaji.
Pa narawno da kad ocekujes dobre ribe owo ono, da i ti trebas da budes lep, sredjen, bogat i nije toliko bitno, koliko je bitno da nisi smarac kao ti npr ili postawljacx teme, i da si ono zabawan.
 
pljuvacina po zenama i nazivanje kurvama je ponajmanje nesto orginalno i na ovom forumu i u ovoj zemlji... :)
Ti mene ni ne kapirasx o cxemu pricxam :mrgreen:
Ja prwi nikada nisam rekao da su one kurwe u tom kontekstu u kome ti spominjes. ti si rekla wishe da su one kurwe nego ja. Zato te i ne gotiwim jer rusis prawa zhena, unistawas zenski rod swojom glupostju.I narawno ne kapirasx uopste o cxemu pisxhem, kao ni wetjina :D.
Ali ko ih yebe :D
 
Najjacxi su mi oni isfolirai kao weliki filozofi. koji nesxto lupetaju
Kao gandi npr rekao je nesxto za zlato, kao to ne wredi koliko nesto unutrasnje owo ono xD.
Kakwi su to promasaji.
Pa narawno da kad ocekujes dobre ribe owo ono, da i ti trebas da budes lep, sredjen, bogat i nije toliko bitno, koliko je bitno da nisi smarac kao ti npr ili postawljacx teme, i da si ono zabawan.

Elementarna istina koja u sebi sadrzi i dozu istine :)..
 
Ti mene ni ne kapirasx o cxemu pricxam :mrgreen:
Ja prwi nikada nisam rekao da su one kurwe u tom kontekstu u kome ti spominjes. ti si rekla wishe da su one kurwe nego ja. Zato te i ne gotiwim jer rusis prawa zhena, unistawas zenski rod swojom glupostju.I narawno ne kapirasx uopste o cxemu pisxhem, kao ni wetjina :D.
Ali ko ih yebe :D

a ko tebe yebe??? i zasto bi neko tebe posebno hteo da kapira/??
 
o da, samo je razlika u tome da je muska droljastina drustveno prihvacena stvar...ako ne i pozeljna! :)

Da i zbog toga was mrzim, was isfolirane kucke (lol).
Sto nas terate da budemo drolje, sto nas ponizawate. ja odbijam da se powinujem wasim zakonima.
Zato je moj cilj da se josx wishe isfoliram nego najsifoliranija zhena, i da kaznim tzeo zxenski rod za wekownu opresiju i nasilje prema nama muskartzima. Msm prema meni, za ostale muskartze mi se yebe, neka crknu.
 
Da i zbog toga was mrzim, was isfolirane kucke (lol).
Sto nas terate da budemo drolje, sto nas ponizawate. ja odbijam da se powinujem wasim zakonima.
Zato je moj cilj da se josx wishe isfoliram nego najsifoliranija zhena, i da kaznim tzeo zxenski rod za wekownu opresiju i nasilje prema nama muskartzima. Msm prema meni, za ostale muskartze mi se yebe, neka crknu.

pa srecno ti bilo!:manikir:
 

Back
Top