Straight, gay, bisex, trisex, ili neshto shesto ???

piskotica:
:wink: biseks :wink:
mada, preferiram straight varijante - lakse je naci tipa nego ribu
Piskotice, savetujem ti da ne sokiras toliko ljude:) Te kres varijanta, te bisexualka… Moras biti opreznija sa svojim izjavama. :lol: Inace, meni si simpaticna, i smatram da si ti samo dusa koja jos uvek trazi sebe i nije spoznala prava osecanja.

Btw. moram prokomentarisati, bas sam zla – “lakse je naci tipa nego ribu”. Tebi je stvarno lako sa tipovima.. Dodala bih – tebi je lakse da nadjes 2 polovicna, nego jednog celog..
:roll:
 
blacky80:
Snezna_kraljica:
blacky80:
A ti kao nisi! Pa vidi se iz aviona da jesi!
Steffane… Eto vidis kako je to kad se salis, mozda zaista naidjes na nekog… Ovaj se izgleda ne sali. :roll:
Pa ko se igra sa vatrom taj se i opece!
Znas, mene posebno plasi to sto ne stavljas smajlije u postove. Zato mi se tvoje izjave cine jako ozbiljnim, sudbonosnim i vrlo jezivim. :shock:
 
Snezna_kraljica:
blacky80:
Snezna_kraljica:
blacky80:
A ti kao nisi! Pa vidi se iz aviona da jesi!
Steffane… Eto vidis kako je to kad se salis, mozda zaista naidjes na nekog… Ovaj se izgleda ne sali. :roll:
Pa ko se igra sa vatrom taj se i opece!
Znas, mene posebno plasi to sto ne stavljas smajlije u postove. Zato mi se tvoje izjave cine jako ozbiljnim, sudbonosnim i vrlo jezivim. :shock:
Zasto jezivim? Pa zar to nije "normalno"? Jel hocemo u Evropu ili necemo?
 
Snezna_kraljica:
blacky80:
Zasto jezivim? Pa zar to nije "normalno"? Jel hocemo u Evropu ili necemo?
A... To je bila pouka... Svaka ti cast kad dovodis svoje opredeljenje u pitanje samo da bi poducio ljude da ne fantaziraju previse, jer im se zelja moze ostvariti...
A sad mislis da sam hetero? Brzo menjas misljenje, to i nije bas neka osobina!
 
Kao da ovde covek i mora da zna na cemu je.Sigurno mu forum obezbedjuje prosperitet i sigurnost,pa da se mora bilo cega libiti i pisati na njemu.I kao da na ovom forumu ili bilo kom drugom,nevlada zavist oholost i mrznja.Ljudi su takvi.Uvek zli.I uvek spremni da druge vredjaju do imbecilnosti.Ali zivot je takav.Uvek pojedinci budu pogresno shvaceni.Od okoline pa i od Boga.I nazalost okolinu je lako zadiviti ili prevariti.Ali Bog uvek sve vrati na naj okrutniji nacin.Ipak u svakom zlu izadje dobro na povrsinu pa se nadju nevidljive sile koje objedine sukobe koji nastaju u datim okolnostima.I naprave dovoljnu prazninu da osetite samo ocaj koji je u vasoj dusi.Ocaj koji pravi saznaje da ste ostali napusteni.Ne zato sto ste zasluzili.Vec zato sto ste bili dovoljan trn u oku mnogih zavidnika.Da su i njihove zelje prelomile cak i snagu samog Boga.Koji je u osecaju nemoci popustio i napravio neispravljivu gresku za koju samo oni koji su posledice osetili.I znali da nije bio u pravu.
 
Snezna_kraljica:
blacky80:
A sad mislis da sam hetero? Brzo menjas misljenje, to i nije bas neka osobina!
Ne, nego osecam podsmeh i ironiju u tvojim recima.
A ovde nikad ne znas na cemu si. A pogotovo nikad ne mozes biti siguran da li neko govori istinu i, ako daje vise oprecnih informacija - kada ne laze?
Mrzim forume! 8)

Hej, ostavi mog frajera kuchko jedna!!! hahaha :P
 
apotekarka:
divlja-u-srcu:
Ja sam hetero, ali ponekad sanjam da to radim sa zenama, a ponekad sanjam i u troje, pa i u cetvoro, onako mesano....ali to su snovi i fantazije! Prirodna stvar! :P

Čekaj, jel su to tvoji ili moji snovi?
Jel ima jedan blago nabildovani tip sa naočarima i još jedan koji se menja po potrebi? :shock:

:lol:
Ne izazivaj me, pocecu i tebe da sanjam! :P
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
blacky80:
A sad mislis da sam hetero? Brzo menjas misljenje, to i nije bas neka osobina!
Ne, nego osecam podsmeh i ironiju u tvojim recima.
A ovde nikad ne znas na cemu si. A pogotovo nikad ne mozes biti siguran da li neko govori istinu i, ako daje vise oprecnih informacija - kada ne laze?
Mrzim forume! 8)

Hej, ostavi mog frajera kuchko jedna!!! hahaha :P
Ne boj se duso, ja sam samo tvoj i niciji vise!
 
blacky80:
Steffan:
Snezna_kraljica:
blacky80:
A sad mislis da sam hetero? Brzo menjas misljenje, to i nije bas neka osobina!
Ne, nego osecam podsmeh i ironiju u tvojim recima.
A ovde nikad ne znas na cemu si. A pogotovo nikad ne mozes biti siguran da li neko govori istinu i, ako daje vise oprecnih informacija - kada ne laze?
Mrzim forume! 8)
Hej, ostavi mog frajera kuchko jedna!!! hahaha :P
Ne boj se duso, ja sam samo tvoj i niciji vise!
Hvala, zastitnice moj... 8)
 

Back
Top