hrabrost...

sta mislite?


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
ма каки. кака је то храброс?!
да је храбра, отворила би је у рилу, а не овде ко нека...да не кажем шта.
(пићка)
 
Ne bih se smuvala ali bih imala određeno ipak, poštovanje prema njegovom personalitiju i izraženoj individualnosti i spremnosti na svakakve izazove i avanture..... i to..... missim, po redu..... :)
 
а право да ви кажем
баш се добро осећам кад савладам страх и напишем пићка негде на форуму
и после се радујем пепеовима подршке усхићених форумашица:)
 
sta mislite vi, jel biste se smuvali sa nekim sa foruma, na primer, sto je hrabar da otvori neku temu?
ali, iskreno...

Hebem li ga.. Moracu da posvetim svoje naredne godine u dubokoj meditaciji u pokusaju iznalazenja odgovora na to pitanje.
Iako je forma istog jednostavna, ono u sebi sadrzi samu tajnu poretka forumaskih stvari, samim tim ima uticaj na planete..
Odoh sad u trans :)..
 
sta mislite vi, jel biste se smuvali sa nekim sa foruma, na primer, sto je hrabar da otvori neku temu?
ali, iskreno...

ovo uopste nije bezazleno i naivno pitanje i nedoumica
jer, iskreno, mene nerviraju oni koji nikada temu nisu otvorili, a samo drece kako je svaka tema dosadna i bljaks
ajde, otvori je sam, ako si faca, smisli nesto sto je pametno i vrcavo, i orginalno i inventivno, i interesantno, a da ne bude autobusko stajaliste za budale i spam, i da pozivi duze od 1 strane...nije to lako, vasa malavelika da vam kaze...
tako da, DA, ja bih se smuvala sa nekim ko otvara teme, ne bih se smuvala sa nekim ko nijednu temu nije otvorio
 

Back
Top