Kako da budem popularnija??!!!!

zmajica92

Početnik
Poruka
40
...bez da budem riba koja spava sa svima i oblaci se ko drolja... to me ne zanima...
Realnost mi je puna ljubomornih i pijanih drugarica (i drugara) koji ne cene moje misljenje koliko bi trebalo...
Npr. kad moja drugarica kaze nesto... svi se smeju...
Kad bih ja sutradan isto to ponovila... mozda bi me konstatovali pogledom... i nastavili dalje sa onim sto rade...
To mi smeta...
Mislim da sam dovoljno pametna, duhovita, sarmantna... da bih u drustvu mogla da budem vazna i da se moji stavovi i misljenja cene...
Nemojte pogresno da me shvatite... ne zelim da budem u centru paznje, bog i batina svoje ekipe, kraljica izlazaka i bilo sta tome slicno... samo hocu da me prihvate takvu kakva jesam.
Mozda je problem sto nisam nametljiva... to prosto ne znam da radim... povucena sam, i pomalo se drzim po strani.... sto ne znaci da nisam druzeljubiva i komunikativna, jer su upravo to moji kvaliteti.
Sta da radim? Kako da ubedim svoju ekipu da me vise ceni i respektuje?
 

i ti si sad shmeker?
bravo sine, bravo

@tema
ako si oduvek povuchena u njihovom drushtvu, verovatno ce im biti chudno ako se ponashash drugachije no shto je uobichajeno
Npr. kad moja drugarica kaze nesto... svi se smeju...
Kad bih ja sutradan isto to ponovila... mozda bi me konstatovali pogledom... i nastavili dalje sa onim sto rade...
pa kad bi ponovila to isto i ja bih te konstatovao pogledom pitajuci se "kog djavola ponavlja neshto shto sam chuo juche?"

Mislim da sam dovoljno pametna, duhovita, sarmantna... da bih u drustvu mogla da budem vazna i da se moji stavovi i misljenja cene...
Nemojte pogresno da me shvatite... ne zelim da budem u centru paznje, bog i batina svoje ekipe, kraljica izlazaka i bilo sta tome slicno... samo hocu da me prihvate takvu kakva jesam.
ako si ti pravila jednu sliku o sebi neko vreme, menjanje toga ce izazvati chudjenje, ali ako istrajesh u promeni nekog shablona ponashanja koji si ustalila, vrlo brzo cesh biti prihvacena od strane okoline, naravno postoji rizik podsmeha i chinjenice da ce misliti da glumatash, ali tu ti ne mogu pomoci

Mozda je problem sto nisam nametljiva... to prosto ne znam da radim... povucena sam, i pomalo se drzim po strani.... sto ne znaci da nisam druzeljubiva i komunikativna, jer su upravo to moji kvaliteti.
povuchena i drzhi se po strani, ali ipak druzheljubiva i komunikativna?
ko je ovde lud?
 
ma najlakshe je recji ''nadji novo drushtvo'' :roll:

Naravno da je najlakse reci, sigurno da ne moze preko noci da nadje ljude koji ce joj u potpunosti odgovarati.
Ali da se okrene ljudima koji su manje utripovani od njenog sadasnjeg drustva i ljudima koji cene njeno i svako drugo razmisljanje ma kakvo ono bilo, to treba da uradi.
Normalno da to nije lako, ali je bolje nego da camotari sa ljudima koji je ne jebu ni pet posto.
Sigurno ima nekog poznanika sa kim ima nesto zajednicko a nisu bas toliko bliski. Recimo nesto tako.
 
Ovaj problem imam otkad sam promenila grad, tj. dosla u novo drustvo...
U starom mestu se nasa zenska ekipa uvek drzala zajedno... ma najbolji drugari!!!! :D
I naravno da sam komunikativna i druzeljubiva... ali sam se povukla jer ne mogu da dodjem do izrazaja od likusa koje svima govore "srce", "duso", satro se znaju i pozdravljaju sa svima, i muskaraca koje svo to ulizivanje odusevljava, pa se jos i oni slihtaju zajednickom ortaku ciji je tata poznat kod nas, nebitno po cemu...
Kapirate u cemu je moj problem?
 
Ovaj problem imam otkad sam promenila grad, tj. dosla u novo drustvo...
U starom mestu se nasa zenska ekipa uvek drzala zajedno... ma najbolji drugari!!!! :D
I naravno da sam komunikativna i druzeljubiva... ali sam se povukla jer ne mogu da dodjem do izrazaja od likusa koje svima govore "srce", "duso", satro se znaju i pozdravljaju sa svima, i muskaraca koje svo to ulizivanje odusevljava, pa se jos i oni slihtaju zajednickom ortaku ciji je tata poznat kod nas, nebitno po cemu...
Kapirate u cemu je moj problem?
pa ako ti se ne svidja to drushtvo, zashto osecash potrebu da se sprijateljish sa njima?
 
Zato sto je otprilike to jedina grupa ljudi koju u novom mestu znam. A posto je vec tako, ne bih htela da me ne je*u ni 2 % nego da ne budem toliko prokleto neprimetna. Novo drustvo je inace vrlo tesko naci... svi imaju svoje grupice, ekipe... gde ne bih htela da se osecam kao uljez...
I za to defnitivno nisam kriva ja...
Pokusavam, dajem komentare, pricam svoja iskustva, ironicna sam nekad...
Medjutim, to se ne konstatuje u dovoljnoj meri da bih ja mogla da kazem da sam deo tog drustva...
A sto je najgore, nekad mi dodje da pobegnem od svega toga... ne zbog jedne ili dve slihtare koje su potpuno glupe da bi vodile bilo kakav normalan razgovor... vec zbog cinjenice da neko poput njih moze da uziva popularnost kod drugih...
 
:D
@zmajica92
"Ne obaziri se na to odakle dolaziš već kamo ideš" - Beomarčajs
"U oluji i buri kraj nedaća svih, uz teške gubitke i tugu kletu, biti prirodan, nasmejan i tih, najveća je umjetnost na svijetu" - Jesenjin
Veruj mi da ima nekog ko ima isti ili sličan problem kao ti, kog možeš naći i sa njim započeti prijateljstvo.
 

Back
Top