Mesareva ljubav

jeste tako...uradila bih neshto da se ne bih i dalje osechala kao popishana, ali ne bih da to ima posledice sa kojima JA ne bih mogla da se pomirim...da nekome unishtim porodicu, otmem hleb i usta i slichno...

Hebi ga, ja odgovor u tom slucaju iskreno nemam..

Mozes prestati ici tamo. Kada odes sledeci put, pa i ja bih pomislio da ti je maca ipak gladna.
Ako je iole bice sa nesto razuma, mozes otici i sasuti mu u lice sta mislis. Moze upaliti..
Za svaki slucaj nek ti momak bude van.. Da ne bude svasta..

Realno, pa ni on ne zeli ostati bez posla..
 
Poslednja izmena:
.......ja sam skoro siguran da mu daje neki povod ,pritajena zelja ili ti shta vec ................i chak toliko razglabanje oko nebitnog mesara mi je pomalo sumljivo ali boze moj ,verovatno ce ispasti da opet lupam .............
 
Otishla sam u mesaru i zamolila mesara da mi ostavi ostatke od mesa koje bi htela da kupim za hranu za mace.
A on me pita:"Zar tvoja maca jede" sa sve mrdanjem obrva, chasna rech (mesara tri praseta, zaobilaziti!) i trazzi mi broj telefona... i da se nadjemo negde uveche da mi to preda :roll:
Kazzem ja njemu da se to mom muzzu ne bi dopalo i pokushavam pri tom da izvuchem svoju ruku iz njegove rucherde a da mi ne poispada sve iz kese a on ni pet ni shest kazze, pa mozzemo da se nadjemo na nekom drugom mestu.

Elem, situacija jeste komichna, onaj moj se smejao, al ja sam se potresla i iznervirala :besna: i kupila zalihe mesa u drugoj mesari za godinu dana...pa se pitam...

da li on shvata da je pokushao da me uceni gomilicom zzilica i koshchica? da me je uvredio?
da mi ne laska to shto on bez ikakvog povoda aludira na moju macu? da imam pametnija posla nego da se shvalerishem sa njim? da je svojoj prodavnici nachinio shtetu jer tera mushterije i da je zloupotrebio svoj polozzaj?

I shta ja sad da radim? to mi je najblizza mesara i ne bih da peshachim na drugi kraj zbog njega, a ne znam ni shta da uradim ako odem ponovo, kad mu nisam lupila shamar odmah?
I ne dam mu macu, tako da taj odgovor ne dolazi u obzir.

драга пиппи,
ако одеш поново...зна се - жилица, кошчица, маца:ok:
тј. ако не даш мацу, има сјајна месара на другом крају града:super:
 
znash, to shto je on uradio je mentalno silovanje...i sad sam ja kriva...isto bi bilo i da me je fizichki silovao...

истина.
ал тако некако мора бити.
да нема ваких стартова, не би било ни супер секси догодовштина, типа - ова прича али крунисана добровољним сношајем миленијума:confused:
 
pa vidish gico, tako che biti...a onda opet se pitam, zashto bih ja morala da peshachim i da budem lishena slodode kretanja i izbora zbog nechijeg hira?
A reshenja nema?

Vidi, najaci adut ti je njegov posao. Zato istresi se na njemu i to bi ti bilo to..
Momak ispred radnje ili puna mesara.. Nece ostati bez posla, ti ces reci sta imas i najbitnije, ostavicete na miru.

Pa i njemu trebaju pare..
 
@kambodza

mislish, uchinilo mi se da mi je rekao shta je rekao, i uchinilo mi se da je istrchao ispred radnje i zaustavio me i drzzao za ruku i struk i baljezgao idiotske predloge?

Hm, em shto sam dala povoda (chime da mi je znati) josh sam i istripovana. zanimljivo.
 
pa rekoh da je istrchao ispred kada sam prolazila u povratku iz radnje...savatao me na ulazu, zgrabio za ruku i struk i tako...

to je vec ozbiljnije.. najbolje je da mu lepo kazes da te on ne zanima i da te izbije iz glave a ako nastavi neka onda onaj tvoj njemu izbije tebe iz glave :per:
nema tu mnogo filozofije.. neko od vas dvoje ce morati da odustane..ako on nece na lepo ili ce na "grubo" ili ces ti sipciti do sledece mesare :)
 

Back
Top