Palo vece stigo problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam jedan problem moja nova devojka/decko
hoce da se volimo svako vece a meni je jednom nedeljno dosta

kako da resimo problem posto ne bi da ju/ga izgubim...

..pretpostavljam da je misao ove teme primer kako se ponasati ovde.. pa hajde..

svakako,posto je nov partner u pitanju, postoji vreme za upoznavanje i spoznavanje..
..najcesce je bolje ne graditi nesto na silu, tj. ne siliti sebe na neke stvari koji definitivno
nisu sastavni deo nas..
 
ukoliko su partneri potpuno nekompatibilni povodom ucestalosti zelje za sexom, to moze biti ozbiljan problem.....sex treba da bude na obostarnu zelju i zadovoljstvo, cim je preko volje, nije to to..ako ne mozete da se uskladite i ako vam to predstavlja problem, tu nikakava ljubav nece pomoci, jedno ce uvek biti isfrustrirano...probaj da na neki drugi, lep nacin, prihvatljiv za oboje, ispunis dan, ili vece...
 
imam jedan problem moja nova devojka/decko
hoce da se volimo svako vece a meni je jednom nedeljno dosta

kako da resimo problem posto ne bi da ju/ga izgubim...
poštovani bečlijo,
vidim da si otvorio temu s jednom ozbiljnom konotacijom i teo bi da se osvrnem na uzorno ponašanje svih prisutnih pre nego ti odgovorim na pitanje.
za svaku pohvalu je ozbiljnost, jer vidim da ni jedan od odgovarivača nije neozbiljan. ma ni smajli da stavi. nijedan!

u skladu sa tim, ja ću malo odstupiti od dosadašnje prakse pa ću stavljati samo ozbiljne i nevesele emotikone, da se precizno izrazim. :neutral:

dakle ako sam dobro razumeo ti imaš novog dečka koji bi vodio ljubav svaku noć :neutral:
slažem se sa prethodnicima da je potrebno iznaći kompromisno rešenje, da se tako diplomatski izrazim :neutral:

taj kompromis, po mojoj ideji koju ću sad izneti, bi se ogledao u tome što bi ti bio aktivan jedanput nedeljno, uzmimo za primer ponedeljkom, dakle onim danom kad imaš nagon. a tvoj dečko bi bio aktivan svim ostalim danima u nedelji :neutral:

nači od utorka do sledećeg ponedeljka ti bi ga samo primo da se tako eksplicitno izrazim. odnosno bio bi pasivan po naučnoj terminologiji :neutral:
a kad osvane ponedeljak, kad se odmoriš za vikend od radnih obaveza, onda bi ga i darivo :neutral:
oću da kažem bio bi aktivan učesnik segza sa voljenom osobom :neutral:

bio bih jako srećan ako sam uspeo na neki način da uredim kalendar odnosa tebe i tvog dečka :neutral:
 
Imas dwa puta reshenja
owaj nerealni kao
1) prichaj sa njom owo ono =sranje, to je glupost
2) yebi j0j kewu taj jedanput, i 0nda tje smiriti strasti, ako bude srala i dalje, onda tjesh morati da se potrudish opet, jer tje u suprotnom da nadje drugoga...
Owo je iskljuhiwo sawet za muskartza, za zhene je drugacije
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top