Carine i porezi na uvoznu robu su preveliki

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.263
narucio sam pre 10 dana jednu stvar iz kine koja me je kostala 108 dolara sa postarinom. Na tu stvar sam danas platio 7600 dinara carine

znaci skuplje me je izasao reket tadicevim i dinkicevim budzetskim lopovima i bitangama nego cela stvar sa postarinom sve iz kine.

To se sve naravno radi da bi se ljudi obeshrabrili da kupe bilo sta u inostranstvu preko interneta i da sve kupuju preko Tadicevog i Dinkicevog #1 Tajkuna - Miskovica...

Nema vecih bandita kriminalaca i pljackasa od Borisa Tadica i Mladjana Dinkica i sve dok ova dva najveca kriminalca i mafijasa ne zavrse na robiji osudjeni na 40 godina zatvora ovoj drzavi ne moze biti bolje....
 
zamoli me takodje prijatelj da mu narucim neku RAM Memoriju OCZ koja nema kod nas da se kupi i narucim mu ja to i platimo stvar oko 3000 dinara sa sve postarinom.

Kada mu je stigla memorija morao je da plati carinu od 6400 dinara....

Znaci duplo je vise dao Tadicu i Dinkicu , lopovima i bitangama nego sto je platio tu stvar....

jednostavno ova dva opasna kriminalca na nas gradjane gledaju kao na stado ovaca i ne propustaju priliku da nas opljackaju gde god mogu i gde god stignu
 
zamoli me takodje prijatelj da mu narucim neku RAM Memoriju OCZ koja nema kod nas da se kupi i narucim mu ja to i platimo stvar oko 3000 dinara sa sve postarinom.

Kada mu je stigla memorija morao je da plati carinu od 6400 dinara....

Znaci duplo je vise dao Tadicu i Dinkicu , lopovima i bitangama nego sto je platio tu stvar....

jednostavno ova dva opasna kriminalca na nas gradjane gledaju kao na stado ovaca i ne propustaju priliku da nas opljackaju gde god mogu i gde god stignu

Ko ga ebe sto se RAM ne pravi negde u šumadiji :lol:
 
narucio sam pre 10 dana jednu stvar iz kine koja me je kostala 108 dolara sa postarinom. Na tu stvar sam danas platio 7600 dinara carine

znaci skuplje me je izasao reket tadicevim i dinkicevim budzetskim lopovima i bitangama nego cela stvar sa postarinom sve iz kine.

To se sve naravno radi da bi se ljudi obeshrabrili da kupe bilo sta u inostranstvu preko interneta i da sve kupuju preko Tadicevog i Dinkicevog #1 Tajkuna - Miskovica...

Nema vecih bandita kriminalaca i pljackasa od Borisa Tadica i Mladjana Dinkica i sve dok ova dva najveca kriminalca i mafijasa ne zavrse na robiji osudjeni na 40 godina zatvora ovoj drzavi ne moze biti bolje....

kupujmo domace, ako nema plati drzavi sto kupujes tudje.:mrgreen:
 
10.gif
 
Миј другар је наручио неке књиге из Америке.Одрали су га ко зеца,а планирао је још и да купи негу графичку кару која још не постоји на нашем тржишту.После искуства са књигама одмах се предомислио.
 
To nije razlog da se ovde tako ponašaš i kuneš nečiju decu. Prvo, to je ružno, drugo, to je samo izraz tvoje nesposobnosti da kažeš ono što želiš. Opominjem te da će ubuduće svaka takva izjava biti kažnjena banom od 10 dana. To što si dugogodišnji korisnik foruma i to što si dugogodišnji radikal, ne daje ti pravo da koristiš primitivne metode tvojih partijskih istomišljenika na ovom forumu.
 
Poslednja izmena:
Миј другар је наручио неке књиге из Америке.Одрали су га ко зеца,а планирао је још и да купи негу графичку кару која још не постоји на нашем тржишту.После искуства са књигама одмах се предомислио.
Tи ко да не знаш да људи из актуелне власти слабо читају књиге, а ако их неко приупита кога писца радо читају већина каже Шекспира.

Битно је да стране банке на енормим каматама стичу профит, а и сами страни банкари немају неко лепо мишљење о људима из актуелне власти.

Што би реко Шекспир у Хамлету "Нешто је трулу у држави Данској".
 
ja hocu da platim al svugde u svakoj normalnoj drzavi carina je maksimum 10% od vrednosti robe

to znaci da na vrednost posiljke od 100 dolara ja bi trebao da platim mozda 10-20 dolara carinu sto je nekih 1000 dinara

al mene Tadicevi reketasi oglobise sa 8 puta vecom cifrom tako da sam vise para dao njima za reket nego sto sam platio stvar sa sve postarinom

Kada bi ti sinak ukapirao zbog cega je to tako, ne bi toliko lupetao. Hajde blago nama,idi zivi u nekoj drugoj drzavi pa narucuj stvari iz Srbije kao pravi patriota,da pomognes izvoz iz ove nase napacene zemlje!
Gresis sinak,ali gresis sto sebe dozivljavas kao patriotu, jer si ti obicni licemer koji gleda samo svoje du.pe!
 
narucio sam pre 10 dana jednu stvar iz kine koja me je kostala 108 dolara sa postarinom. Na tu stvar sam danas platio 7600 dinara carine

znaci skuplje me je izasao reket tadicevim i dinkicevim budzetskim lopovima i bitangama nego cela stvar sa postarinom sve iz kine.

To se sve naravno radi da bi se ljudi obeshrabrili da kupe bilo sta u inostranstvu preko interneta i da sve kupuju preko Tadicevog i Dinkicevog #1 Tajkuna - Miskovica...

Nema vecih bandita kriminalaca i pljackasa od Borisa Tadica i Mladjana Dinkica i sve dok ova dva najveca kriminalca i mafijasa ne zavrse na robiji osudjeni na 40 godina zatvora ovoj drzavi ne moze biti bolje....

Što laže ovaj Marsowac, čudo jedno... Alo bre, u knjigama su slova, to mora da se čita... Šta će to tebi?
 

Back
Top