Duvanska mafija (Milo i Cane) preti Tadicu!

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Siguran sam da krizni štab koji zaseda u vili Stanka Subotića na Svetom Stefanu ili u kafiću „Grand” u Podgorici razmatra kako da zaustavi mogući razgovor Slobodana Đurovića Kardinala sa hrvatskim ili Sretena Jocića sa srpskim tužiocima, kaže u intervjuu za „Blic” Ratko Knežević, bivši insajder crnogorske vlade i kum premijera Mila Đukanovića.

Knežević tvrdi da je problem za duvanski kartel, kojim rukovode Milo Đukanović i Stanko Subotić, nastao onog trenutka kada vlasti u Hrvatskoj i Srbiji, i prethodne i sadašnje, nisu htele da naprave nikakav dogovor sa njima.

Postoje informacije da je ugrožena bezbednost državnika Srbije i Hrvatske zbog hapšenje osumnjičenih za ubistvo Pukanića, pre svega Sretena Jocića, i zbog poternice za Subotićem?
- Koliko mi je poznato, ima ozbiljnih indicija da je predsednik Hrvatske Stjepan Mesić predao Borisu Tadiću u Sofiji materijale u vezi sa ugroženošću predsednika Srbije do kojih se došlo u istrazi ubistva Ive Pukanića i Nike Franjića - tvrdi Knežević.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=103621

Udri kume.:mrgreen: Dali mu dva viskija i propevo chovek.:hahaha:
 
Kako da ne!Grle se,ljube ko prava gay ekipa i organizuju terevenke kad se vide.Ako se neko od njih ubije,biće to od alkohola.

I od nikotina Boga mi!!! :think: Ja kad se napijem odbolujem vise od nikotina nego li od alkohole... :roll:

Zivio svercovani Marlboro...

:super: :super: :super: :super:

Nego znas sto mi cudno!!!! :think: Di ga li je Peti Ligament??? Vec dugo ga vremena nema na forumu... :think: :think: :think:
 
velike pare....veliki igraci...ostali piuni nezadovoljni podelom plena....puno glava palo...sva je prilika da ce ih pasti jos....milo ne sme da padne sa vlasti---gubi imunitet ....pored silnih para ne moze sacuvati pored glave i sve veci broj krivicnih prijava od sve veceg broja zemalja....kad padne on...padaju i ostale manje mafioze koje uzivaju zastitu u CG...
 
Siguran sam da krizni štab koji zaseda u vili Stanka Subotića na Svetom Stefanu ili u kafiću „Grand” u Podgorici razmatra kako da zaustavi mogući razgovor Slobodana Đurovića Kardinala sa hrvatskim ili Sretena Jocića sa srpskim tužiocima, kaže u intervjuu za „Blic” Ratko Knežević, bivši insajder crnogorske vlade i kum premijera Mila Đukanovića.

Knežević tvrdi da je problem za duvanski kartel, kojim rukovode Milo Đukanović i Stanko Subotić, nastao onog trenutka kada vlasti u Hrvatskoj i Srbiji, i prethodne i sadašnje, nisu htele da naprave nikakav dogovor sa njima.

Postoje informacije da je ugrožena bezbednost državnika Srbije i Hrvatske zbog hapšenje osumnjičenih za ubistvo Pukanića, pre svega Sretena Jocića, i zbog poternice za Subotićem?
- Koliko mi je poznato, ima ozbiljnih indicija da je predsednik Hrvatske Stjepan Mesić predao Borisu Tadiću u Sofiji materijale u vezi sa ugroženošću predsednika Srbije do kojih se došlo u istrazi ubistva Ive Pukanića i Nike Franjića - tvrdi Knežević.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=103621

Udri kume.:mrgreen: Dali mu dva viskija i propevo chovek.:hahaha:

Kakav je ovaj Knežević lažov, nevjerovatno
 
nece im biti lako....pa ne mogu svim svedocima zapusiti usta.....a izgleda da se i interpol umesao,pa ce sad i raznorazne obavestajne sluzbe.....koja li ce cena biti da milo i cg dobiju nekog jakog i mocnog saveznika...???? dal ce to biti rusija....???? umesao je nesretnik drzavu,bojim se kad sve pukne da ce nastradati i drzava......
 

Back
Top