Paradajz turisti spasavaju sezonu

- Nas nekoliko budvanskih restoratera je računalo da smo čak za 70 odsto jeftiniji, kada je riječ o mesnoj ponudi od one na kioscima brze hrane. Od našeg jednog ćevapa može se napraviti njihov hamburger koga prodaju za tri eura, a kod nas je sa svim dodacima, od pomfrita do salate deset ćevapa šest eura. Nažalost, dobili smo goste kojima je ljepše da jedu na ulici nego za stolom u restoranu – naveo je Niklanović i dodao da je najveća koncentracija turista u Budvi, dok su ostala primorska mjesta gotovo poluprazna

Mozda su ti turisti razmazeni, jer su navikli da moze da se dobije ta porcija i jeftinije, u Srbiji, sa daleko ljubaznijom uslugom, u mnogo prijatnijim okolnostima...
 
Oni koji mogu, oni ljetuju na tim egzoticnim destinacijama, a dok ostali sjede kuci, isto kao u Srbiji.

Ne letujete vi nigde. Vi ste na istom mestu svake godine jer treba izdavati stanove, treba usluzivati goste (iako ocajno) itd itd. Minoran je procenat crnogorskih turista.
A Egipat, Turska, Grcka, nisu nikakve egzoticne destinacije vec najnormalnija turisticka odredista, bar Srbima.

Uostalom, Hrvati i mi imamo more, a vi? Mnoge u Srbiji to jos boli.

:sad2::sad2::sad2:
Nije mi jasno samo zasto bi to nekog bolelo? Sta bih ja kao beogradjanin imao od nekog mora? Posebno od crnogorske obale?
 
nije to nista novo , Crna Gora je oduvek bila raj za paradajz turiste i glupe Ruje ,pa tako ispod Bara ide siptarska gologuzija , a iznad srbijanska i bosanska ,dok se Ruje takticki rasporedjuju po celoj obali ,al letuju na visem nivou od ove dve balkanske skupine .
Doduse sada Crnogorci imaju i opasnu konkurenciju u turistickoj velesili Bugarskoj ,nekim arapskim vukojebinama i relativno pristojnoj Grckoj i mozda Turskoj , al im je mala obala pa ce uvek biti dovoljno paradajza da popune kapacitete .
 
Oni koji mogu, oni ljetuju na tim egzoticnim destinacijama, a dok ostali sjede kuci, isto kao u Srbiji.

Uostalom, Hrvati i mi imamo more, a vi? Mnoge u Srbiji to jos boli.

Ne - gresis - nas vise boli sto crkavate da se navucete po Bgd-u, a sa druge strane istu tu Srbijicu gore pljujete nego kroati...

A to ko ima more - nemoj da se poredite sa kroatima - oni imaju vishe smisla da ga iskoriste nego vi, a oni su jadni u tom smislu spram drugih zemalja - tako da mozes misliti, gde ste "vi"...
 
mislim da bi trebalo promjeniti naziv teme jer ovu sezonu ni croatima a ni mne-asima ne spasi niko, najmanje haradinajeva banda- oni su sebi vec kupili znacjan dio obale. sad samo treba da se *ebu sledecih 50ak godina a onda, zna se....bombardovanje mne, nato baza u baru, kosObala republjik a crnogorci? zivo me interesuje...
 
mislim da bi trebalo promjeniti naziv teme jer ovu sezonu ni croatima a ni mne-asima ne spasi niko, najmanje haradinajeva banda- oni su sebi vec kupili znacjan dio obale. sad samo treba da se *ebu sledecih 50ak godina a onda, zna se....bombardovanje mne, nato baza u baru, kosObala republjik a crnogorci? zivo me interesuje...

Dosadašnji razvoj sezone govori o puno boljim rezultatima nego se očekivalo.
Na kraju će biti eventualni podbačaj od nekih par postotaka.
Do nautički turizam ne bilježi nikakvu recesiju! :D
 
KO bre ima more?!?!ko bre nema more?!?!?
Pa 60% poseda na crnogorskoj obali drze srbi :sad2:

Evo ja na vasoj "rivijeri" imam kucu vecu no svi gorci ovde sa foruma zajedno.....mislim da ih sve spoje :sad2:

Bednici maleni.......:mrgreen:

I mislite da niko i nikada nece izvaliti koliko ste jadni.......dobro,pravicemo se blesavi......;)
 
KO bre ima more?!?!ko bre nema more?!?!?
Pa 60% poseda na crnogorskoj obali drze srbi :sad2:

Evo ja na vasoj "rivijeri" imam kucu vecu no svi gorci ovde sa foruma zajedno.....mislim da ih sve spoje :sad2:

Bednici maleni.......:mrgreen:

I mislite da niko i nikada nece izvaliti koliko ste jadni.......dobro,pravicemo se blesavi......;)

Ne budi tako siguran :mrgreen::per:

:super:

Da mu kazem kvadraturu kuce mrkla bi mu svijes'... :mrgreen:
 
KO bre ima more?!?!ko bre nema more?!?!?
Pa 60% poseda na crnogorskoj obali drze srbi :sad2:

Evo ja na vasoj "rivijeri" imam kucu vecu no svi gorci ovde sa foruma zajedno.....mislim da ih sve spoje :sad2:

Bednici maleni.......:mrgreen:

I mislite da niko i nikada nece izvaliti koliko ste jadni.......dobro,pravicemo se blesavi......;)

Pa nesto mo tu nije jasno?
Ako Srbi poseduju 60% CG obale, Rusi kupili20%, Siptari imaju 10%, Hrvati 5%.
Onda Crnogorci poseduju samo oko 5 % obale.:mrgreen:
Ali zato je njihov kontinentalni deo (naravno ne racunajuci onaj severno, gde su opet "prokleti" Srbi):hahaha::zcepanje::rotf::besna:
 

Back
Top