zashto su danas devojke ljute ................

........poznata pesma od poznate grupe ,sve vishe vidjam devojke po gradu koje su namrgodjene ,,ljute na sebe i svakog ........zashto? ................i na forumu ih ima dosta ,70% njih dolazi ovde da bi se svadjalo ,raspravljalo ......................:think:

pa, ja sam ljuta zato sto mi, na primer, to lepo stoji
nekako mi okice cakle divnim, zelenim sjajem
plus, onda se svako trudi da me odljuti, pa ciki-miki oko mene, a meni sve lepo :rumenko:
 
........poznata pesma od poznate grupe ,sve vishe vidjam devojke po gradu koje su namrgodjene ,,ljute na sebe i svakog ........zashto? ................i na forumu ih ima dosta ,70% njih dolazi ovde da bi se svadjalo ,raspravljalo ......................:think:

То сам и ја примјетио, не знам камбоџа какве су рибе биле у твоје вријеме али ове данашње су изгледа добрим процентом постале исфрустриране ко зна чиме...
 
То сам и ја примјетио, не знам камбоџа какве су рибе биле у твоје вријеме али ове данашње су изгледа добрим процентом постале исфрустриране ко зна чиме...

.....vecinom nasmejane .............................provalih to pre neku godinu na moru u egiptu ,sve devojke sem nashih nasmejane i josh neverovatnija stvar sve loshije ribe ali sa svojim osmehom poklopishe ove nashe ribeine .........:think:
 
........poznata pesma od poznate grupe ,sve vishe vidjam devojke po gradu koje su namrgodjene ,,ljute na sebe i svakog ........zashto? ................i na forumu ih ima dosta ,70% njih dolazi ovde da bi se svadjalo ,raspravljalo ......................:think:
Свађалачки сам расположена откако пијем антибеби пилуле. :neutral:
 
........poznata pesma od poznate grupe ,sve vishe vidjam devojke po gradu koje su namrgodjene ,,ljute na sebe i svakog ........zashto? ................i na forumu ih ima dosta ,70% njih dolazi ovde da bi se svadjalo ,raspravljalo ......................:think:

Za sve su krivi muškarci......
Poštar mi je račun za telefon ubacio u komšinicino sanduče (pošto umesto da raznosi poštu, raznosi nešto drugo....)....
Bakalin je pokušao da mi proda teletinu od životinje koja je umrla prirodnom smrću i od duboke starosti.....
Komšijin pas se ukakio u mom dvorištu....
A u banci, službenik je deset minuta gugutao mobilnim sa svojom devojkom, umesto da radi svoj posao...i bio je smrtno uvređen što sam mu rekla da ću mu telefon nabiti u grlo ako ne prestane da razgovara....:evil:

U prevodu, frustraciju, bes ili nezadovoljstvo pokazujem tamo gde sam iziritirana...ako me neko nervira u realnom svetu tamo ću i da se posvađam....Ako mi nešto smeta ovde, reći ću to ovde....
A ta generalizacija "zašto su danas devojke ljute?"......bolje pitaj ko ih je naljutio.....
 

Back
Top