Како навести мужа да се поново заљуби у вас?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

снејк

Početnik
Poruka
20
Жене потребна ми је ваша помоћ, савети, искуства...

У браку сам већ пет година, а муж и ја смо заједно већ седам. И некако нас стигла та критична седма година...

Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. (ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули. Онда су наставили интензивније дописивање, честе поруке, а ја сам почела да примећујем његово склањање телефона и кликтање мишем кад год уђем у собу а он за компјутером. Није се он према мени нимало променио. И даље је био нежан, пажљив, поглед пун љубави. Али ја сам почела да сумњам, док случајно нисам видела поруку "сјајан си и мислим на тебе". Наравно да ми је одмах признао о чему се ради, колико то траје, и да је секса било само двапут. И да се заљубио. Али и да мене воли, да не жели да ме остави, да му је лепо са мном, да није желео да ме повреди, да се некако надао да ће се то ускоро решити, јер и она се ускоро враћа у Норвешку.

И сад ми каже да му треба времена, да га не пожурујем, да ће се то решити. Идемо заједно на море, чак смо га уплатили након што сам то све сазнала.

Велику подршку ми пружа његова мама, иако он не зна да сам јој се поверила.

И шта радити? Ја га стварно много волим и знам да и он мене воли, јер би ме сигурно оставио да није тако. А како се понашати? Да ли га притискати или пустити да га то прође, уз моју наравно пажњу и љубав. И како га навести да се поново заљуби? Ја му сад стално шаљем поруке, чак и нека писамца која сам му послала тотално су га слудела и померила, заиста му је тешко. Чак сам и њој послала поруке, што ју је уплашило, али желела сам да зна да постоји његова жена (што је знала) којој је стало до њега (што није знала).

Ето, то је укратко моја прича, а сад жене ХЕЛП :)
 
Жене потребна ми је ваша помоћ, савети, искуства...

У браку сам већ пет година, а муж и ја смо заједно већ седам. И некако нас стигла та критична седма година...

Мало смо се изгледа удаљили једно од другог, не страшно, али довољно, да у неким тренуцима када је он кризирао због губитка доброг посла и неке боље перспективе, ја то не приметим и подржим га. И он се окренуо старом добром интернету. И упозна неку, нашу, која живи у Норвешкој. Старија од њега 13 год. (ја сам само 6 старија :)) Удата, у неком несрећном браку. И из дописивања се јавило интересовање, па су се видели једном пре пар месеци и нажалост креснули. Онда су наставили интензивније дописивање, честе поруке, а ја сам почела да примећујем његово склањање телефона и кликтање мишем кад год уђем у собу а он за компјутером. Није се он према мени нимало променио. И даље је био нежан, пажљив, поглед пун љубави. Али ја сам почела да сумњам, док случајно нисам видела поруку "сјајан си и мислим на тебе". Наравно да ми је одмах признао о чему се ради, колико то траје, и да је секса било само двапут. И да се заљубио. Али и да мене воли, да не жели да ме остави, да му је лепо са мном, да није желео да ме повреди, да се некако надао да ће се то ускоро решити, јер и она се ускоро враћа у Норвешку.

И сад ми каже да му треба времена, да га не пожурујем, да ће се то решити. Идемо заједно на море, чак смо га уплатили након што сам то све сазнала.

Велику подршку ми пружа његова мама, иако он не зна да сам јој се поверила.

И шта радити? Ја га стварно много волим и знам да и он мене воли, јер би ме сигурно оставио да није тако. А како се понашати? Да ли га притискати или пустити да га то прође, уз моју наравно пажњу и љубав. И како га навести да се поново заљуби? Ја му сад стално шаљем поруке, чак и нека писамца која сам му послала тотално су га слудела и померила, заиста му је тешко. Чак сам и њој послала поруке, што ју је уплашило, али желела сам да зна да постоји његова жена (што је знала) којој је стало до њега (што није знала).

Ето, то је укратко моја прича, а сад жене ХЕЛП :)


Ne treba tebi HELP nego dobra batina ZATO STO ne verujes u SEBE.
Mislis ako si STARIJA da nisi ni za sta I DA SI odsvirala svoje.
NOGIRAJ tog BLESANA i u ZIVOT.
 
stvarno ne mogu da ti se uzivim u situaciju jer mi jedno nije jasno...iz tvog posta ne izbija ni malo ogorcenosti sto te je varao ,lagao, izneverio...a to bi bila normalna reakcija na njegov postupak.....

О томе шта ја осећам не желим да говорим. Довољно је што сам смршала 5 кг за 7 дана. Да ли сам луда или глупа и то је моја ствар. Мени само требају савети у складу са насловом теме. Ако неко има нешто паметно да ми каже хвала му, а ако нема, нека ме зове како хоће, то нит ми помаже, нит ме интересује.
 
О томе шта ја осећам не желим да говорим. Довољно је што сам смршала 5 кг за 7 дана. Да ли сам луда или глупа и то је моја ствар. Мени само требају савети у складу са насловом теме. Ако неко има нешто паметно да ми каже хвала му, а ако нема, нека ме зове како хоће, то нит ми помаже, нит ме интересује.

Ti si onaj tip koji misli ako cuti i porice bol da ce ti biti bolje i brze proci? ;) Poznato zvuci jer sam i sama takva..
 
Ti si onaj tip koji misli ako cuti i porice bol da ce ti biti bolje i brze proci? ;) Poznato zvuci jer sam i sama takva..

Тешко да ћутим, напротив, причамо о свему муж и ја, откривамо неке ствари шта нам је сметало. А бол не поричем. А да бих волела да то све брзо прође, бих
 
Тешко да ћутим, напротив, причамо о свему муж и ја, откривамо неке ствари шта нам је сметало. А бол не поричем. А да бих волела да то све брзо прође, бих

ok, ali ovde si anonimna tako da mi automatski trebalo da ti bude lakse da pricas i o svojim osecajima.. niko te ne napada.. ali iskreno, zamisli da ti komsinica/sestra/ drugarica/ poznanica .. bilo koja zenska osoba isprica kako ju je prevarip partner a nijedne sekunde ne kaze da joj tesko zbog toga itd.. Ne bi se zacudilo? Ako nista drugo, bilo bi ti , makar malo neobicno?
 
ok, ali ovde si anonimna tako da mi automatski trebalo da ti bude lakse da pricas i o svojim osecajima.. niko te ne napada.. ali iskreno, zamisli da ti komsinica/sestra/ drugarica/ poznanica .. bilo koja zenska osoba isprica kako ju je prevarip partner a nijedne sekunde ne kaze da joj tesko zbog toga itd.. Ne bi se zacudilo? Ako nista drugo, bilo bi ti , makar malo neobicno?

Па да ми није тешко не бих се ни јављала овде, већ бих послушала "паметне" савете да се разведем. Наравно да ми ово јако тешко пада, али исто тако ми је стало до њега.
 
О томе шта ја осећам не желим да говорим. Довољно је што сам смршала 5 кг за 7 дана. Да ли сам луда или глупа и то је моја ствар. Мени само требају савети у складу са насловом теме. Ако неко има нешто паметно да ми каже хвала му, а ако нема, нека ме зове како хоће, то нит ми помаже, нит ме интересује.

Nemoj da se ljutis al procitaj kako mentola velichas i zaslepljeno verujes pricama za malu decu..sto se naslova teme tice nikoga ne mozes navesti da se zaljubi u tebe..pogotovo ne ponovo
 
Па да ми није тешко не бих се ни јављала овде, већ бих послушала "паметне" савете да се разведем. Наравно да ми ово јако тешко пада, али исто тако ми је стало до њега.

:) samo ti znas da li to sto ti je stalo brise poljuljano poverenje.....a ono je kao staklo...kad se jednom razbije, nema sastavljanja....samo, ako mozes iskreno da oprostis i nikad mu to posle ne nabijas na nos, imate sanse.....a i umnogome zavisi da li se i on iskreno opredelio za vas.....
 
Па да ми није тешко не бих се ни јављала овде, већ бих послушала "паметне" савете да се разведем. Наравно да ми ово јако тешко пада, али исто тако ми је стало до њега.

Pa vidi po meni ti niko ne moze reci , razvedi se / nemoj se razvesti, jer je to nesto toliko licno da ne znam sta uopste neko drugi to treba komentarisati. Ti si odlucila da mu oprostis i da krenete dalje ;)
Ako si spremna da zivis u strahu non stop ili ako si taj tip da neces sad izgubiti poverenje u njega samo napred.. Jer ta agonija nepoverenja u kojoj ga ti stalno proveras on se stalno pravda je po meni gora od najgoreg razvoda gde ako nista drugo dobijs neki mir i spokoj.
Plasim se da ce ovo obnavljanje veze posle ovakve situaciji biti teze nego da se strast samo ugasila. Trebace ti mnogo strpljenja. prvi i osnovno sto bih ja ocekivala je da glasno i jasno se kaze toj zeni da je tu sve gotovo i normalno prekine svako kontakt sa njom.. onda bi mi sigurno trebalo neke vreme da se ja sredim.. mislim ko ce juriti muza da zavodi i da mu cini po volji kad je ON zgresio.. Dakle treba ili on da zavodi tebe ( po meni) ili vas dvoje jedno drugo.. Ali nikako da ti pokusavas 'da ga vratis i okrenes sebi' .. Jer tudja glava i srce idu tamo gde oni zele a ne gde bi mi hteli.
Mozda neki zajednicki odmor negde, ukljucivanje onog drugog u sto vise aktivnosti, pozitivna atmosfera.. :)
 
ovako, ljudi su prezzivljavali prevaru, i to na najbolji moguci nachin - prezzive i postanu jachi i bolji.
ja lichno, teshko da bih prezzivela prevaru iz prostog razloga - sujete.
takodje, ako bih bila svesna da za tu prevaru znamo samo ja i moj muzz (ne rachunam tu trecu) teshko da bih se poverila bilo kome iz chiste - sujete.

mushkarce je lako navesti da se zaljube. jeste stvarno. mozzda prostije nego zzene. samo treba biti uporan.
 
:rtfm: da nisi potcenjivao nasu sposobnost davanja saveta....:D

:lol:ovo je najludja tema u skorije vreme..al dobro..ona se uskoro vraca u norvesku:lol:
A tebi nije palo na pamet da, na primer, zena nema kome drugom da se obrati? I sta sad, ako je dosla na forum po savet, treba je popljuvati i namazati govnima. Ne razumem :dontunderstand:

Misim ja njoj bas zelim dobro vise nego tom oloshu koje je pravi dovoljno budalom..a ona ce ga i ovde braniti
 
mislim da bi on trebalo tebe da zavede a ne ti njega
posle svega
jer ja jesam za to da se predje preko prevare,ali ne i da se izgubi dostojanstvo
ako pocnes da ga zavodis on ce ukapirati da ima zeleno svetlo da nastavi,da ne samo da nece biti kaznjen vec i nagradjen;)

Pa isto sam joj rekla tri posta iznad tebe :ok: Da zavodi ona njega a ON zgresio.. Kako da ne :roll:
 
uh tesko pitanje...
ali eto, ja sam misljenja
da kad veza ili brak pukne
oboje su krivi, na neki nacin, za to.
razmisli sta bi to navelo njega da potrazi neku drugu?
sta nije imao kod tebe, a trazi kod druge?
mora da postoji nesto...i sama kazes da ga nisi podrzala u nekim teskim trenutcima.
ne opravdavam to sto radi, samo mislim da mora da postoji neki dublji razlog.
otvoreno popricajte o svemu.
ako ti je stalo do njega i ako mislis da sve nije izgubljeno,
pa cak i da jeste, vredi pokusati...
dajte sebi neko vreme i radite na tome da poboljsate vas odnos.
sto vise price, bliskosti, neznosti, sexa...:)
a ako ipak ne ide, onda ces bar znati da si dala sve od sebe...
al' nekad ljubav jednostavno prodje, bez razloga
i onda, na zalost, nema pomoci.
 
A tebi nije palo na pamet da, na primer, zena nema kome drugom da se obrati? I sta sad, ako je dosla na forum po savet, treba je popljuvati i namazati govnima. Ne razumem :dontunderstand:

Хвала ти на овоме. Тражим савет, јер је овде много света и разних искустава и можда неко може да помогне.
 
mislim da bi on trebalo tebe da zavede a ne ti njega
posle svega
jer ja jesam za to da se predje preko prevare,ali ne i da se izgubi dostojanstvo
ako pocnes da ga zavodis on ce ukapirati da ima zeleno svetlo da nastavi,da ne samo da nece biti kaznjen vec i nagradjen;)

Ок, то стоји, али како да га наведем да он мене заведе. Нисам баш никад била вична тим стварима :(
 
uh tesko pitanje...
ali eto, ja sam misljenja
da kad veza ili brak pukne
oboje su krivi, na neki nacin, za to.
razmisli sta bi to navelo njega da potrazi neku drugu?
sta nije imao kod tebe, a trazi kod druge?
mora da postoji nesto...i sama kazes da ga nisi podrzala u nekim teskim trenutcima.
ne opravdavam to sto radi, samo mislim da mora da postoji neki dublji razlog.
otvoreno popricajte o svemu.
ako ti je stalo do njega i ako mislis da sve nije izgubljeno,
pa cak i da jeste, vredi pokusati...
dajte sebi neko vreme i radite na tome da poboljsate vas odnos.
sto vise price, bliskosti, neznosti, sexa...:)
a ako ipak ne ide, onda ces bar znati da si dala sve od sebe...
al' nekad ljubav jednostavno prodje, bez razloga
i onda, na zalost, nema pomoci.

Al vidis zasto bi neko o tome razmisljao i takmicio se s ostatkom sveta..jel su bili u vezi pre braka od 5 godina..jesu..jesu skapirali partnera pre ulaska u brak sa svim manama i vrlinama..pa sad ce kao ona odjednom da ga navatava na nevidjen sex posle 7 god koji je nasao na drugoj strani..nije sigurno naso srodnu dusu u drugoj..meni bi bilo cudno da se neko prema meni promeni odjednom i ne bi mi bilo prijatno ako se u tome ne snalazi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top